Regimul Scarsdale-7 kg/2 sapt Cap. 5

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

georgia - ma bucur ca ai mai slabit ... mai incetisor cu piza, da stiu ce mare e tentatia ... dar eu ma consolez si-mi spun ca dupa pot sa mananc ce vreau, mai trag acu un pic si gata.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Salutare la toata lumea !! Va mai amintit de mine.....???


Sper....ca am initiat subiectul si l-am tinut "alive" vreo 4 capitole. Ma bucur sa vad ca Saryta a deschis capitolul 5 ca eu am cam fost "disparuta" de pe aici....din motive tehnice fetelor ca o sa ma cert rau cu o anume firma de cartie ce furnizeaza internet !


Oricum, bravo luptatoarelor !

Si sa nu uit,...multumesc Saryta. Sper sa fiu mai activa ...
Va imbratisez pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

RAPORT:
Am tinut cu sfintenie, nu am slabit nici un kg. Il tin pana la sfarsit pentru ca nu are ce sa imi strice, dar... Inainte imi era suficient sa tin si cateva zile si se vedea imediat.
Sper sa ajung saptamana viitoare la doctor, pentru ca de multa vreme mi s-a parut ingrasarea asta disproportionata in rapot de ceea ce mancam, dar acum sunt sigura ca nu este ceva in regula.
Ma chinui si beau chiar si 4 l de apa pe zi, fac mai multa miscare. Numa duc la sala, dar ma misc mai mult. Nimic nu a ajutat. Totusi astazi sunt in ziua 9.

Bine ai revenit Brianamica. Cum sa uitam ca tu esti "mamica" subiectului?

Bine ai venit Iulenca. Iti doresc sa ai rezultate bune cu acest regim. Este tare bun!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Salutare.
Brianamica - sper ca nu te-ai suparat ca am deschis eu cap. nou ... dar era ajuns pe la pag 5 si am zis ca e pacat sa se piarda. Caci multe dintre noi slabim super cu acest program.Tu ce mai faci?Te asteptam ca sa tinem subiectul pe prima pagina, poate mai vin si alte fete.Ma bucur ca ti-ai rezolvat problemele cu net-ul ... stiu si eu cum e.
eva - nu stiu de ce nu ai slabit deloc ... la mine se cunoaste deja, azi am fost la dr de familie pt analizele alea de stat si m-a cantarit si aveam 58,5 kg( cantarul e de ala vechi de pe timpuri - abia astept sa ma cantaresc cu cantarul meu).Si eu nu beau asa multa apa ca nu pot ... max 2l stiu ca ar trebui mai mult, dar nu pot.Si eu zic sa nu renunti.
Spor la dieta!

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

n-am cu ce ma lauda
finetti, 3 in 1, parajituri ciocolatina........

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Hai mai gabi chiar asa ... si ce-as manca si eu un dulce, dar parca nu vreau ... mai am un pic. Da sper ca nu te-ai lasat de dieta ... ai calcat pe laturi asta e, dar continui.
Hai ca te sustinem si la urma un ca sa nu mai fii suparata.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Nu inteleg nici eu ce se intampla.
Il tin pana la capat pentru ca il tin usor, nu am probleme. M-am obisnuit si cu temuta zi de fructe, iar pantalonii imi intra incet-incet, deci o modificare a bustului si a taliei s-a produs.
In privinta cantarului, sunt sigura ca functioneaza pentru ca sotul este in ziua 5 si are deja 3 kg date jos.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

pai nu m-am lasat
mersi de sustinere saryta
si unde mai pui ca ma incap toti blugii!

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Bravo Gabi asa te vreau o luptatoare.
eva - bai da vointa are sotul tau ...al meu nu se lasa de mancare nici sa-l omori, prefera sa sara coarda sa faca flotari si sa traga de aparat(si-a cumparat ca a zis ca slabeste) dar mai mult de 4-5 kg nu da, dar nici nu se chinuie prea tare. Tre sa ma pun cu pe el ca nu se mai poate.
Va si sa auzim de bine(la cantar).

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Pai tu cum crezi ca s-a apucat sotul meu? Din proprie initiativa? Nici gand. sa traiasca. Oricum si el a a mai tinut scarsdale si lui i-a mers foarte bine atunci slabind 7 kg.

Mergi la inceput