Mamici de septembrie-octombire 2008 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Am venit si eu.......
Claudina felicitari!
Ce bine ca s-a deschis si odiseea noastra.Ar trebui sa ne facem si noi o listuta.Si pentru a tu vad ca te pricepi ai putea sa incepi sa o faci tu claudina daca nu e prea greu.
Sa ne dam fiecare datele propun eu: data nasterii, UM, DPN, si cam atat cred pentru inceput.Poate mai propuneti voi.
Pupici.


Diana
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

fetelor, sunt o mamica de septembrie 2007, am tot urmarit sa vad cand incepe Odiseea de sept-oct 2008 si iata ca ati aparut. Felicitari, sarcini cat mai usoare si fara greturi, bucurati-va de fiecare zi de sarcina si fie ca DD sa va dea la fiecare ce va doriti.

Un an nou fericit!

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

Felicitari tuturor !!!!!

Sa mi pastrati si mie un loc aici , ca sigur vin si eu , chiar si pe ultima suta de metri dar tot vin

Bafta multa , sa fie cu noroc


O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Felicitari, fetelor!
Eu sunt o mamica de papanas de octombrie 2007. Am intrat sa va urez sarcini usoare, lipsite de greturi sau alte probleme. Bucurati-va din plin de etapa aceasta din viata voastra, e unica!

Multa sanatate!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Sunt o mamica de septembrie-octombrie 2007 si la fel ca Andreea am urmarit sa vad cand deschideti odiseea. Vreau sa va felicit si sa va urez sarcini usoare, cu nasteri la fel de usoare si bebici sanatosi si mancaciosi. Multa bafta

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

fetelor, va multumim mult de tot ca ati trecut pe la noi!! sunt asha de emotioanata!! sa mai treceti sa ne impartasiti din experientele voastre:))
maynik, iti dai seama ca-ti pastram loc!!

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

fetelor, o sa fac lista aia de inceput de capitol, voi scrieti-va datele si le culeg eu. acum sunt un pci cam obosita, dar cand am timp, adica maine dimi, ma ocup de ea

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

quote:
Originally posted by claudinna

fetelor, o sa fac lista aia de inceput de capitol, voi scrieti-va datele si le culeg eu. acum sunt un pci cam obosita, dar cand am timp, adica maine dimi, ma ocup de ea

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
4+



Pot sa mi dau si eu datele?
Chiar daca nu sunt gravi ?
Asa pt orice eventualitate ?


O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Sarcini usoare si bebici sanatosi-voininici. Eu am facut parte din grupul mamicilor de sept-oct 2007, dar mogaldeata mea s-a grabit putintel. Sa aveti numai bucurii.


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Si eu sunt o mamica de papanas de septembrie - octombrie 2007 si urmaream sa vad cand incepe odiseea de septembrie - octombrie 2008. Va doresc la toate sarcini usoare si la termen, bebelusi sanatosi si frumosi . Bucurati-va din plin de aceasta etapa minunata din viata voastra.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput