Mamici de septembrie-octombrie 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani din toata inima pt Ana si Nana!
sa fiti fericite, implinite, sa va bucurati de sanatate si voie buna toata viata!
va pupa Sabinelu.

Ana, nu mai fi stresata, ca ai intr-adevar cea mai mare realizare pe anul asta!

Nana, cand se termina completarea ii dai numa din tzitzi si gata:), si Gheo ma suge uneori ore si ore, cu pauze de juma de ora....cata vreme sta la san ceva o curge,ca daca ii dau un deget sa roada se prinde si se oftica raaaaaaaaaaaaaaaaaaau, deci inseamna ca desi sanul pare moale si gol , ceva tot ii iese:)

fetele, sper sa treaca Matei peste tragedia asta....ce m-a revoltat e ca politita nu a spus nimic parintilor! Doamne fereste sa ti se intampl,e ceva ion tara asta, cred ca o sa merg cu aimei demana la scoala panala 25 de ani.
Sofia deja pe strada la busteni merge singura, avem niste vecini rude prin alianta la 50 de metri mai jos, cu o curte superba sio mare unde-l tinem pe Gheo la soare, si unde astat si ea ca bebelus.Ei bine, aia 50 de metri ii merge singura, se duce pana acasa sa bea apa etc.....oof, e greu cand vor independenta iar noi ne gandm la toate pericolele posibile si imposibile.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"La multi ani Nanaaaaaaaaaa!!!"sa'ti traisca si printzu care face si el o lunaa..va pupp pe amandoi..
"La multi ani Mariutza de tomasa!!"


La multi ani tuturor prichindeilor

va pup pe toateee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

la multi ani sarbatoritelor!

http://picasaweb.google.com/urmychance/TUDOR

iubirea mea - Tudor Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

vmkriss, am facut si eu un filmulet dar nu-l pot pune pe webshots imi zice ca nu pot pune fisier in formatul ala, tu cum ai facut?
iar la vizionare imi apare in partea de jos o banda galbena pe care scrie numele programului, cum s-o scot?

multumesc.

Rodica Darius Filip
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Ana!
La multi ani Nana!

La multi ani celor care sarbatoresc azi onomastica!

Sa aveti parte de sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Nana, la multi ani!!! Toate dorintele sa ti se implineasca. Eu iti doresc in primul rand un Andrei sanatos si voinic. La multi ani si puiutzului, pentru luna care o implineste astazi. La voi e dubla aniversare!

Sabina, Carpatina, multumesc de urari.

La multi ani si celor care au sarbatoriti Dumitru in familie.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Miruna
Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Bety, eu folosesc batista bebelusului de 2-3 ori/zi pentru ca atat este nevoie acum, dar stiu ca o poti folosi de cate ori este nevoie (pediatra mea spune ca si de 20 de ori/zi) asa ca stai linistita si scoate mucisorii ca este ok.

Fetelor nu vreau sa va intristez dar am auzit aseara la Tv ceva ce m-a socat si m-a chinuit toata noaptea.........Fetitza Lianei Stanciu si a lui Mita de la Bere Gratis a fost diagnosticata cu cancer si are doar 2 ani.
Imi vine sa plang de mila ei saracutza.
Cred ca nu strica sa ne rugam si pentru ea macar cateva secunde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Ce multi bebei avem de sarbatorit si astazi!

La multi ani Teodora de Irina C., Andra maria de Alina.clau, Vera Helena de Mishuta, Luca Mihai de Mada28, Vlad Dominic de Moldoveanca, si inca o data Andrei de Nana!

Mamicilor, sa va creasca bebeii sanatosi, frumosi si cuminti!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Miruna
Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

quote:
Originally posted by gema

Bety, eu folosesc batista bebelusului de 2-3 ori/zi pentru ca atat este nevoie acum, dar stiu ca o poti folosi de cate ori este nevoie (pediatra mea spune ca si de 20 de ori/zi) asa ca stai linistita si scoate mucisorii ca este ok.

Fetelor nu vreau sa va intristez dar am auzit aseara la Tv ceva ce m-a socat si m-a chinuit toata noaptea.........Fetitza Lianei Stanciu si a lui Mita de la Bere Gratis a fost diagnosticata cu cancer si are doar 2 ani.
Imi vine sa plang de mila ei saracutza.
Cred ca nu strica sa ne rugam si pentru ea macar cateva secunde.

Madalina si Alexia Cristina (12.09.2007)




ba pe mine m-ai intristat si speriat. Vroiam sa ma culc si am sarit din pat cautand pe net de cancer la 2 ani si de Liana Stanciu. Dumnezeu sa ii ajute sa se faca bine!uf, ce veste oribila. Nu mai zic mai multe.....

http://picasaweb.google.com/urmychance/TUDOR

iubirea mea - Tudor Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Nana si Andrei de Nana Sa fiti sanatosi si fericiti!
Ana Multa sanatate si numai bucurii!
Gata, plange gandacul, am fugit. Revin mai tarziu.

Sim si Stefan (25.08.2007)
BB Stefan creste

Mergi la inceput