Mamici de septembrie-octombrie 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

LA MULTI ANI ! Ana
Sa ai parte de sanatate, de fericire, de clipe minunate petrecute alaturi de cei dragi si fiecare zi sa-ti aduca optimism si bucurie !
Aseara eram se pare, ca n-am vazut ca era si ziua ta, si am felicitat-o numai pe Nana... Scuze... Uite aici si sa-mi spal pacatele.


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )
www.flickr.com/photos/11799927@N07/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmkriss spune:

quote:
Originally posted by rodicamaries

vmkriss, am facut si eu un filmulet dar nu-l pot pune pe webshots imi zice ca nu pot pune fisier in formatul ala, tu cum ai facut?
iar la vizionare imi apare in partea de jos o banda galbena pe care scrie numele programului, cum s-o scot?



Da-mi un ID de yahoo mes pe PM ca sa te ajut.
Ai nevoie de un serial si trebuie salvat ca AVI.

FLORI si Eduard-Alexandru (23 septembrie 2007)
Poze BB

9 luni si Greierasul a aparut (FILM) **NEW**

Flori graviduta si BB la echo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Si astazi avem de sarbatorit piticoti draguti si mult-iubiti :
La multi ani ! pentru Maia-Iulia de Sheherezada, implineste deja 3 luni ( e veterana ), pentru Teodora de Irina.c, Andra Maria de alina.clau, Vera Helena de mishuta si, nu in ultimul rand, pentru juniorii Andrei Stefan de Nana, Andra Maria de nikol31, Luca Mihai de mada28 si Vlad Dominic de moldoveanca.
Sa va traiasca, sa fie sanatosi si fericiti si sa va aduca numai bucurii !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )
www.flickr.com/photos/11799927@N07/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata!
Am sosit si noi ieri din spital...deocamdata totul e bine.
Deci am nascut pe 22, ora 12, nastere naturala, super rapida cu contractii euforice de armasar, scor apgar 10, cm 49, cu greutatea am ramas surprinsa 2.670(parca n-ar fi fost la termen).
Am sa revin cu detalii despre naster si foto...deocamdata am probleme cu sanii care sant super umflati, aseara credeam ca fac febra laptelui .Eu ii dau si supliment pana vad ca se satura doar cu al meu.

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Bun venit acasa Roxali si micuta Sonia!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata!
Roxali
, felicitari pentru micuta Sonia!Mult laptic si refacere usoara!!
LA MULTI ANI NANA!!
si La Multi Ani bbeilor care azi implinesc prima lor lunisoara!!sa creasca mari si sanatosi!!



Poze
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Salutare am citit si eu pe sarite din urma ca stam cam prost cu timpul.Alinus ce ciufulici dulce ai tu,sper sa avem ocazia sa ni se intalneasca flacaii la Barlad sau suna-ma cand vii tu la control.Danielle si eu am produse Johnson's din Anglia si sunt foarte bune incomparabil cu cele de aici.Noi ne laudam cu 1kg 400 luate in 4 saptamani si eu care aveam o problema ca laptele meu nu e bun(pitici pe creier).Zilele astea a avut crize puternice de colici mi s-a rupt inima de mila lui si sincer am grija ce mananc.Voi cu ce va mai laudati?

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Multumim fetelor pt urari puiutul meu face azi o luna e baiat mare,ce stiti voi.Pupici si celorlalti bebei.La multi ani Nana sa fii sanatoasa si sa te bucuri de Andreiutu.Ce veste oribila cu fetita Lianei Stanciu am vazut azi in ziar si m-a apucat plansul,ingrozitor pt bietii parinti.Chiar mai stia cineva ceva de Sonia?

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Nana va pup pe amandoi si sunt alaturi de tine

anca 38+

Maria
poze

AMR MAXIM 14 DE ZILE!!!!!!!!!








Mercic din suflet.
Hai ca mai ai atat de putin si o sa iti tii minunea in brate!
Pupicei dulci.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!

Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

Multumesc pentru urari Luy
La multi ani tuturor bebelusilor ce sarbatoresc astazi o luna de viata si mamicilor a caror zi este astazi. Va pup si va doresc sanatate. E tot ce conteaza

Magda si Luca Mihai (26.09.2007)

Mergi la inceput