MAMICI DE ITALIA (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mamii-imi pare rau ca ai racit! si eu am fost nu de mult timp

sint suparata ca pc meu nu mi l-a facut si trebuie sa-l trimitem la mama naibii la reprezentanta sa-l faca cine stie cind o sa am...

asa cresc eu

GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

wow ce bine sta pe manute.Al meu nu are nici o taina se impinge in picioare si sta cu fundu'n sus si ar mai vrea si in picioare...

sper sa rezolvi cu mesele fetitei si eu tot mellin am


de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Katiapam multumesc,tocmai m-am delectat vazind pozele cu micuta ta,e delicioasa si mamica o frumoasa
Micio incerc sa nu ma depresez prea tare...dar..multumesc
Slimatei Roxali ...am tras un ochi la pozele voastre,azi sint la capitolul foto multumesc pt gindurile bune
Ginger iubita,vazusem la fiv ca faci progesteron,nu stiam ca e bun pt contractii..dar tu mai faci progeffik?sau progsteron inj.doar la nevoie?...poti lua pt dureri de cap paracetamol...
Cristina sper ca esti bine

Numai bine tuturor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

Liliana- Progefik ovule am luat pana in saptamana 14.Acum fac injectia doar la nevoie.In afara de asta iau doar Prontogral si Multivitamin Materna

+27 sufletelele mele

Atat mai avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Multumesc fetelor!!!
eu sint tare inamorata de micuta mea
Mikuta-unde esti? cum te simti? facci sapere!!!

asa cresc eu

GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

KAtia, e tare frumoasa bebelina! Nu te roaga oamenii pe strada sa-i lasi s-o pozeze (mie mi se intampla )? L-am convins pe sot sa-mi caut de lucru, dar la mine aici "la sat", n-am multe sanse sa-mi gasesc ceva, mai departe nu e de acoord sa merg, ca fac mult pe drum si rup masina ca e veche si eu nu stiu cu motoare cica. Am vorbit la spital unde a lucrat el ca-l cunoate pe director, momentan nu au nevoie, in 2-3 luni posibil.Oricum e o mare realizare ca a acceptat sa stea cu eduard cat sunt eu la munca si nu e la gradinita. Intre timp ma pregatesc sa trec de iarna, mi-am luat reviste sa invat sa tricotez, aprind focul in camin, copilul se joaca frumos prin casa..

Oana si Eduard (19.01.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

oana postul tau deja ma duce la atmosfera de craciun..iarna...zapada...miresme din bucatarie...yummyyy deabea ashtept sa vina iarna sper k voi prinde nishte zapada pe undeva!!! Primul craciun cu bebeloi poaet o sa luam un brad real nu deasta artificial weeeeeeeeeee

de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

bat si eu campii, Mamii, ca nu vad eu copil linistit prin casa, lemne n-am unde tine sa fac focul, iar revistele de tricotat le trimit la socrela ca eu nu pricep nimic, parca sunt ecuatii la matematica explicatiile alea. noi avem un deal de 1500m prin apropriere, poate ninge in iarna asta ca au si partie de ski.

Oana si Eduard (19.01.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Pai Mamii baga niste propolis tinctura sau ceva sa-ti mai treaca ca mie frica sa nu ia si puiutul tau.

Fetelor am plecat din capitala, dar am zis ca la bloc nu stau neam...o casuta cu camino mi-am dorit de cand ma stiu...mi-ar fi placut si zapada iarna, decat umiditatea de aici mai bun era un ger.M-am asigurat si de lemne , dar n-am uitat blana de urs...din cand in cand o scot ptr programul cultural...hormonii clocotesc in mine.



Ali39si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput