Nasterea la Medlife

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariami123 spune:

va tin la curent imediat ce ies din spital. deocamdata asteptam semne....
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Fetelor.. Aici vad ca se discuta cel mai mult de Mendez, Mirela popa si dna caliopia de la Medlife. Silviu Predoi stiu ca mai este.. Mai sunt si alti ginecologi acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by iubu77

Fetelor.. Aici vad ca se discuta cel mai mult de Mendez, Mirela popa si dna caliopia de la Medlife. Silviu Predoi stiu ca mai este.. Mai sunt si alti ginecologi acolo?



Evident sunt si alti ginecologi, doar ca noi, aici, suntem doar pacientele celor despre care vorbim
Daca vrei sa stii echipa de ginecologi, o gasesti pe site-ul spitalului...

Valentina 31+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Buna fetelor..
Am auzit ca la Medlife primim si o vizita acasa dupa nastere. O vizita a unui neonatolog..Care in mod normal costa..
Asta e ok.. ca vine sa vada pe bebe acasica sa-l consulte etc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, eu o sa merg saptamana viitoare la morfologia de trimestul 2 la Dr. Chitescu si apoi trebuie sa ma programez la dr. mea, Mirela Popa la consultatia lunara. Cu ocazia asta sper sa aflu si sexul lui bebe care pana acum a stat cu piciorusele stranse!

O sa aduc vesti dupa.

CLAU 19+
poze

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Succes Clau...
daca bebe sta bine o sa iti zica sexul.. Dna Chitescu mie mi-a zis ca e baietel de la 13 saptamani.. Io zic ca e meseriasa echografa Chitescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Iubu, ma bucur ca ai o parere buna despre dr Chitescu, pentru mine este prima oara cand merg la dansa. Am vazut pe net ca parerile sunt impartite, si bune si rele...O sa vad cum este!

CLAU 20+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Clau bafta la eco si sper ca bebe al tau sa nu fie pudic sau pudica

Louiza 26s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Clau, bafta la eco si sa fie un bebe cum e pitica mea la ecograf: zici ca pozeaza, s-a pus si cu picioarele in sus sa-i faca nenea dr. poze la pasarica
Luiza, tu ce mai faci?

Valentina 32+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luiza, Vali, merci mult, abia astept si eu sa aflu ce se ascunde in burtica. Merg marti dimineata si apoi va dau vesti. As vrea si eu o fetita acum

CLAU 20+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput