Nasterea la Medlife

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mariami, tu mai ai foarte putin si nasti. Sa ai o nastere super usoara cu amintiri placute. Asteptam sa ne povestesti, esti prima dintre noi care o sa nasca acolo.

CLAU 19+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariami123 spune:

mersi frumos fetelor!!
abia astept sa ma duc maine la control. cred ca o sa ma duc ca la bairam acolo numa sa-mi spuna o data cat mai sta bebe...cum o sa fiu in stare sa stau pe scaun o sa va scriu in amanunt tot ca stiu cum e cand ai o gramada de intrebari de pus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Mersi mult valentina, eu am mai fost o data la doctora si saptaman viitoare ma duc din nou, la Caliopia Parfene.

Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Ligeea

Eu zic ca daca nu esti multumita si ai si ceva semne de intrebare poti merge si pana la Medlife.. Poti merge la o consultatie la un medic de acolo.. Popa Mirela sau Silviu Predoi.. vezi cum ti se pare si la ei si cum te trateaza.Eu zic ca nu ai sa fii dezamagita.
Te primesc sa nasti acolo oricat de inaintata ai fi cu sarcina..

Mult succes

Daca tot dai niste bani io zic sa fii si tratata corespunzaror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Acum am vazut..ce s-a mai scris..
Silviu Predoi e ok.. dar si doctorita mea Mirela e ok..
Predoi am inteles ca e meserias si pe infertilitate, medicina materno fetala in general. O prietena de-a mea merge la el..
Am fost si eu acolo cu ea la el si pare super ok..

Oricum fetelor.. Ce conditii sunt acolo.. Vorba uneia dintre noi..Hotel de 5*****

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Mariami, te asteptam sa ne spui cum a fost azi!

Valentina 31+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

da mariami asteptam impresii..
si eu saptamana viitoare trebuie sa merg.. Control de pregatire bebe 2...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariami123 spune:

buna fetele!!
am fost la Dr. Luis Mendez care mi s-a parut suuuper ok. e foarte linistit cred ca asta e cuvantul. plus ca mi-a placut de el ca mai nimerea si cate un cuvant in spaniola si parea exotic asa....

mi-a ascultat bebelu' cu o palnie si a zis ca e ok si mi-a verificat si colul care cica ar fi deschis si ca ar fi vorba de cateva zile pana la nastere.

oricum dupa ce am iesit de acolo eram asa de lipsita de griji...ma gandeam ca am scapat de dat bani pe la asistente si de cumparat eu stiu ce mi-ar mai fi cerut alea prin spital...
l-am intrebat pe dr daca si la Medlife a fost problema cu locurile in spital ca si in alte parti si a zis ca la ei nu se pune problema de asa ceva ca au locuri destule. era cam dezamagit ca din 80 de nasteri 10 sunt cezariene. eu nasc normal deci o sa fim 11

deci per ansamblu a fost super ok!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Felicitari,Mariami pt. vestile bune.Ma bucur ca ti-a placut de dr.Mendez, e un tip super. Acum asteptam sa ne povestesti cum a decurs nasterea...in cazul in care nu mai intri pana atunci, eu iti doresc o nastere super usoara si un bebic sanatos si mancacios.Te asteptam cu vesti noi! Doamne ajuta!

Valentina 31+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

mariami pai atunci nastere usoara! ca poate intre timp nasti.. Si te asteptam cu impresii.

Mergi la inceput