Nasterea la Medlife

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Am sa ma programez luni.
De la Med life am auzit de dr. Predoi-e din Tragoviste si ii stiu parintii , dar fina mamei mele a avut o cezariana cam urata cu el cand era la Titan .
Poate tine si de bafta fiecaruia - eu prima data am avut ghinion ca n-am avut doctorul ( prof ) si de aceea am renuntat la somitati , sunt mai mereu plecati la congrese si alte comunicari .
Am avut in schimb noroc cu operatia propriu-zisa si cu echipa de neonatologi de la Filantropia , dr. Gheorghe -rea de gura dar sectia era singurul lucru curat din ce am vazut in spitalul ala, drept urmare Piti a fost externat dupa 10 zile fara nici o infectie sau problema
As vrea sa nu mai trec prin experienta neplacuta a primei nasteri sa ma simt si eu om nu caine cand ma pune pe masa sa am oaresce senzatii de confort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

ligeea,

Activeaza-ti PM-ul sa-ti pot trimite unul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

L-am mai activat o data , sper sa merga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Nu, nu-l ai activat. trebuie sa-ti apara pe bara din dreapta numelui PM scris cu rosu ca la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nu stiu de ce nu merge.
Am refacut profilul personal, am setat da la rubrica daca permit membrilor ...si am introdus adresa de mail
In fine ...adresa este pascumc@yahoo.com ( sper sa nu ma virusez de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Ok, am notat adresa de e-mail. Poti sa-ti editezi mesajul sa o scoti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariami123 spune:

buna fetelor!!
eu ma duc marti prima oara la Medlife la dr. Luis Mendez la control. atunci voia avea deja 39 de sapt dar sper sa fie ok sa nu ma duc prea tarziu. m-am gandit ca decat sa stau ca grija ca in maternitati e mereu full si sa nu am unde sa nasc mai bine merg la sigur la Medlife.

stiti cumva ei cate paturi de mamici si de bebei au?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Mariami, bafta maine la dr, sa ne spui ce impresie ti-a facut si dr. si spitalul.Nu cred ca o sa fie o problema ca esti in 39 de sapt.Si nastere usoara!
Ligeea, mie dr.Mendez mi-a facut si fisa, m-a trecut in calculator si mi-a dat si o foaie cu notitele facute pe baza analizelor, pe care sa o duc la fiecare control, sa-si aduca aminte.Cred ca poti sa mergi linistita la Medlife, sigur o sa-ti placa.

Valentina 30+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Buna fetelor,

Eu vroiam sa nasc acolo, dar acum ca v-am mai citit si pe voi ma-m convins nu mai exista dubiu la medlife va fi

Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by zeririlouiza

Buna fetelor,

Eu vroiam sa nasc acolo, dar acum ca v-am mai citit si pe voi ma-m convins nu mai exista dubiu la medlife va fi

Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere





Luiza, bine ai venit! Cel mai bun lucru cred ca este sa mergi la Medlife, cu o programare inainte, si sa vezi care sunt conditiile si acolo, ca sa ai termen de comparatie...noi iti spunem ca e ok, dar cel mai bine e sa vezi tu daca e ok pt. tine.Pupici

Valentina 30+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput