FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magda- MULT NOROC ! SA TE INTORCI CU BEBEI IN BURTICA SI SA AI PARTE DE EI!

Mirelus- te pup si eu si pe tine si pe copii si abia astept sa ne revedem, sper de data aceasta cu reusita!

pupici pt. Ioana (si succes), Pussi, Cornelia, Crisis, Liana si pt. toate fetele!

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

cornelianeli, te rog, daca ai posibilitatea, sa-i transmiti ioanei ca ma gandesc la ea si ca o sa fie bine.
bafta multa si tie si celorlalte fete. va pup!

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

tea, diferente prea mari nu am observat. pana acum vreo 2 ani, si la bioclinica si la szeged erau intre 5 si 10 mil/ml. in ultimii 2 ani in ambele locuri a fost peste 20 mil/ml ( 22,5 sau 25 mil/ml). la capitolul mobilitate si morfologie tot asa, mult imbunatatite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

ioana p76-suntem alaturi de tine!!!
pussi-multumesc pentru raspuns
Chiara-multumesc pentru informatii;imi poti spune te rog ce tratament a urmat sotul tau de ati reusit sa imbunatatiti mobilitatea si morfologia? Noi stam tare prost la morfologie: morfologie normala 4,7% (val.normala >15%).Acum un an era 8,4%. Ambele sunt facute la Bioclinica, la Szeged nu am facut inca...Nici in privinta mobilitatii nu stam bine...
Va pup pe toate, tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

tea, si la sotul meu, la bioclinica, morfologia a fost acum vreo 2 ani, daca nu ma insel si anul trecut,ba 6% ba 8% (dupa criteriile Kruger, care sunt niste criterii mult mai stricte decat cele OMS). anul acesta a fost 12 % la bioclinica si, la interval de 1 luna, la szeged au spus ca morfologia e normala (nu ne-au spus valoarea).
tratamente a facut aproape tot timpul in ultimii 4 ani: bioseleniu zinc, vitamina c, vit.e, tinctura de branca ursului, laptisor de matca, l-carnitina, etc. sincer iti spun ca nici nu mai tin minte toate cu cate l-am indopat. ideea e ca mai tot timpul lua cate ceva, cu pauze de 1-2 luni in care il lasam sa mai respire. dar eu cred ca cel mai mult in cazul sotului meu a ajutat faptul ca de 5 ani nu mai fumeaza, bea alcool doar ocazional, nu bea cafea deloc, a schimbat locul de munca (foarte, foarte stresant si in camp electromagnetic pana in 2001) si a devenit un pic mai "misirupist", ca de felul lui se consuma tare mult pt. orice. daca mai vrei sa-ti raspund la vreao intrebare, cu mult drag. poti sa-mi scrii pe pm si vb mai mult. te pup si iti doresc mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Magduta, iti doresc sa fie totul super bine si sa te intorci acasa cu puiutii in burtica.
Pusii, vei avea doua "scorpii" dragalase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Pentru szegedistele ceva mai vechi care ne cunosc (si nu numai): am pus pozici cu Alexia,de la cheful de 1 anisor

Ma gandesc sa-i trimit si lui tatucu Zadori o poza...poate ca s-ar bucura...daca ne-o mai cunoaste

crinuta71, Liana, andicu, puss, internet

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Mi-ka ... ce de puiuti Bine ca acid la stomac ca nu stiu cum scapai fara sa-mi dai tort.. sunt o pofticioasaaaaaaaaaaaaaaa! Cum e Alex? Mai e bolnavioara?



PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, v-ati mutat in Ungaria ca nu prea sunteti active la subiect. . Hai ca si de acolo puteti scrie.
Liana, a fost totul ok? Te-ai intors sau inca te tine dr. la el?
La multi ani Alexia!!! O scumpete de fetita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Mi_ka,sa-ti traiasaca fata!
la multi ani,e o scumpete.
,MONI

Mergi la inceput