clona (2)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Si mie imi pare rau ca s-a terminat, desi l-am revazut pentru a treia oara. Insa a fost singura telenovela pe care am urmarit-o cu placere, si pe care as putea sa o revad de inca treizeci de ori...
Imi place totul, ma fascineaza cultura si lumea araba in general.
Imi place muzica araba, mi-a placut tare mult melodia din penultimul episod, cel de la nunta lui Ali cu Zoraide. Daca o are cineva sau poate sa-mi spuna de unde o put lua, i-as fi recunoscatoare.


Criss si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Vezi pe youtube.com-cauti el clon resumen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

multumesc mult de urari mai am putin pana vine bb.joia aceasta merg la doctor si sa vedem cand imi spune ca trebuie sa vina bb.eu abia astept sa il vad pe bb dar imi e groaza de stat in spital.sper sa scap cu bine si sa ne intoarcem cat mai curand acasa.va pup.mai vorbim.va tin la curent cu evolutia lui bb atunci cand vom veni acasa.doctorul mi-a spus joia trecuta ca vom fi acasa eu si bb de craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by jenn

Vezi pe youtube.com-cauti el clon resumen!



Tot n-am gasit ceea ce caut.

Criss si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Countesa, nastere usoara si te asteptam cu vesti despre BB!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Criss
www.youtube.com si in fereastra care apare dai el clon resumen1 etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

maine ma duc sa ma internez si cred ca voi si naste cu epidurala.inca nu stiu sigur daca va fi maine sau poimaine dar cred si sper ca de craciun sa fiu acasa impreuna cu bebe.dupa ce ma intorc din spital am sa va scriu cum a decurs nasterea.
va pup si va urez la toate CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU PLIN DE BUCURI SI DE IMPLINIRI.
Cu drag Countesa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Countesa iti tinem pumnii sa ai parte de o experienta frumoasa,totul sa decurga normal si usor si bine,BB-le sa fie de nota 10,sanatos si papacios si sa va intoarceti cat mai repede acasica.Iar personalul spitalului sa fie sufletist si profi,iar conditiile de acolo sa fie mai mult decat rezonabile!!!Cred ca asta ne dorim toateDar povestitoarei noastre dragi ii doresc sa fie Dumnezeu cu ea si pruncutul ei si fie ca Intalnirea pe care o vei avea cu BB-le sa fie Magica!
Tinem pumnii!
Sanatate si Succes!!!

KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Nastere usoara, Countesa! Ti-am citit si eu mereu rezumatele... Numai bine pt tine si bebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Countesa, iti doresc nastere usoara si un bebic sanatos !


Imi pare rau ca s-a terminat serialul, la alte telenovele nu ma uit.







Orice fapta isi are rasplata ei
Nina

Mergi la inceput