clona (2)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumesc si eu pt rezumat ! Si nastere usoara Countesa !

Astept si eu episodul de azi, asa ca fi`mea va fi cea mai happy ca o las sa se zbenguie pana la ora aia



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Mie o sa imi lipseasca si mica noastra sezatoare de aici din jurul Countesei.Era tare deconectanta pentru mine una.Va multumesc!

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cu siguranta dupa ce Countesa va naste si se va linisti putin va aparea o noua telenovela braziliana (poate o redifuzare a serialului Legaturi de familie sau poate Femei indragostite) si ne vom aduna iar in jurul ei la povesti.
Multumim Countesa ptr. rezumatele tale. O , multi si nastere usoara si un sanatos si mancacios!
Acum ma uit la Culisele serialului, e foarte interesat!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Bah, ce tare a fost Nazira cum si-a luat zborul pe un cal alb in bratele lui Miro

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

rezumatul ultimului episod:
Nazirra a plecat impreuna cu Miro pe un cal alb si au zburat spre cer ca in povestea 1001 de nopti.Mohamed impreuna cu Said ,Latiffa,Samira si Amin au urmarit cum pleaca Nazirra impreuna cu Miro.
Jura a tinut un chef si s-a distrat pe cinste impreuna cu Tiao,Basilio,Anihnia si toti prietenii lor.Tavihnio a acceptat sa plateasca pensie alimentara in loc sa le bage la inchisoare e Karla si pe Odette care si-a implinit visul.
Latiffa si Mohamed au trait fericiti iar Ze Roberto s-a dovedit a fi un bun musulman si un sot bun pt.Samira.
Ali s-a insurat cu Zoraide si au trait fericiti si ea a devenit stapana casei.
Said s-a insurat cu Zuleikka dar nici aceasta casatorie nu este fericita pt.ca cele doua sotii se certa toata ziua iar Said le-a amenintat ca va pleca de acasa si va venii doar in vizita.
Deusa a castiagt procesul si a fost declarata mama lui Leo iar Leonidas a fost declarat tata.Dar Leo a disparut din nou impreuna cu Albieri au plecat amandoi in desert pt.ca Albieri sa scape de acuzele pe care le-a facut Edna ,faptul ca a vorbit cu ziaristii iar presedentele consiliului de etica il va da in judecata.Edna a auzit ca Albieri a plecat si ea a plecat impreuna cu Amalia sa il caute in Maroc.
Alicihnia a vandut apartamentul si masina i-a dat o parte din bani lui Aurelio si a plecat in lume dar cand astepta masina s-a intalnit cu Escobar care s-a oprit cu masina in dreptul ei si apoi a plecat si a lasat-o acolo.Apoi a reusit sa se angajeze ca secretara intr-un loc si se pare ca povestea o i-a de la inceput.
Ivette a nascut gemeni iar Leonidas era foarte mandru de asta.Se pare ca povestea reincepe.
Maysa s-a intalnit cu un domn care are aceasi poveste ca ea si are si el un copil care se lupta sa scape de droguri.
Mel s-a casatorit cu Xande si a urmat un program de dezintocsicare ajutata de Lobato care dupa un an i-a oferit si diploma de merit pt.ca a reusit sa castige lupta cu drogurile.Si-a cerut scuze de la toti cei de acasa pt. toate relele pe care le-a facut.
Jade a mers la ruine si acolo s-a intalniit cu Lucas si au ramas impreuna iar Said pt. a o sti fericita pe kadijja i-a permis lui Jade sa o viziteze.
Si totusi Leo nu si-a gasit locul in lume si l-a rugat pe Albieri sa mai faca o clona ca el sa aiba si el pe cineva pe lumea aceasta.
Maktub-asa a fost scris.
In sfarsit Jade si Lucas au ramas impreuna.
Sfarsit.
Dupa serial au prezentat secvente dela filmari si a fost interesant de urmarit cum au fost filmate toate minunatiile despre cultura marocana din telenovele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Pacat ca s-a terminat...A fost un serial deosebit.

Countesa,multumim frumos!Nastere usoara!

------------------------

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Frumoz!!!Dar parca prea au inghesuit tot in ultimul episod.
Katty sper sa ai gura aurita si sa ne reintalnim toate!
Countesa si eu iti doresc nastere usoara,BB sanatos si de nota 10 si cuminte(sigur va fi ca nu stiu dar mie imi pari taaaare calma/linistita/serena si sigur BB te simte si ia notite)!!!Sa va bucurati de sarbatori impreuna cu ghinduta cel nou venit pe lume!Sa ne tii la curent cum sunteti,bine?
Androix pei ea tot era personaj principal in basme...poate vedem continuare"Visul Nazirei"
Va pup si inca o data multumesc!
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Countesa multumesc mult!Iti urez sa fie totul bine la nastere,bebe sanatos si cuminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

frumos sfarsitul dar parca, putin cam inghesuit, asa cum spunea si Lucia. ma bucur ca fiecare si-a gasit sau regasit marea dragoste



Mari 31+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Countesa, multumesc si eu pt. rezumat.
Iti doresc nastere usoara si bebe sanatos!


Gianina, de 2X mamica Simona Andreea(24.07.2003) si Adelina Elena (15.11.2007)

Mergi la inceput