clona (2)

clona (2) | Autor: Androix

Link direct la acest mesaj

Iata si capitolul 2. (1)

Countesa, multumesc si eu pentru rezumat.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Contesa frumos rezumat...multumim mult!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Multumim, androix, pt. cap.2.
Contesa
Intr-adevar i-si merita Albieri morala de la sidi Ali, ce a facut e inuman, Leo e un suflet chinuit, singur. Mai rau e ca , il sdideaza pe D-zeu.
Sper sa nu se intample si in realitate, ar putea fi al 3 lea razboi mondial, daca isi fac americanii armate de clone.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Abia astept episodul de azi, desi deja pic de somn,
Sincer am uitat tot, nu mai stiu ce se va intampla mai departe, asa ca ma voi lasa surprinsa.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Desi imi cad ochii de oboseala imi fac de treaba pana incepe episodul... cred ca daca ar fi un "maraton" de episoade ale acestui serial as sta nemiscata (in cazul in care m-ar lasa fii-miu ). L-am urmarit cu nesat si prima data cand a rulat pentru ca-mi placeau actorii, subiectul, pildele unchiului Ali, de Zein , invatam ceva despre obiceiurile musulmanilor...


Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

ce s-a intamplat aseara.
unchiul Ali a vorbit cu Albieri si i-a spus ca ceea ce a facut el nu este normal pt.ca numai Dumnezeu creaza oamenii si le da familii legaturi pt.ca sa poata trai pe lume.Ali l-a mai intrebat pe Albierii daca Leo are mama,si la intrebat ca tatal lui este Lucas sau Leonidas .i-a spus ca familia lui este laboratorul in care a fost creat.Jade l-a sunat pe Lucas si el i-a spus ca nu poate acum sa se intalneasca cu ea pt.ca are o problema cu fiica lui.Jade s-a enervat si i-a spus lui Zoraide ca nu mai vrea sa mai stie nimic de Lucas si ca nu va mai fi niciodata cu el.Apoi si-a adus aminte ca atunci cand l-a vazut prima data pe Lucas era imbracatya intr-un costum verde si dansa.era prima ei seara acolo si a dansat si s-a rugat ca viata ei de acum incolo sa fie fericita.acum a zis ca danseaza pt.a ingropa o iubire.Cand dansa a aparut la usa Leo care o privea mirat.Jade l-a vazut si a scapat valul si au inceput sa ii dea lacrimile.apoi a venit unchiul Ali si cu Albierii si l-a luat pe Leo de acolo.Jade a ramas inmarmurita si a spus ca trecutul si prezentul s-a intalnit intr-un singur barbat.
Tavihnio a fost cu copii la o clinica particulara unde se trateaza dependentii de droguri si au ascultat povestile lor de viata. Mel a primit bani de la Lucas pt.a cumpara lucruri in casa dar a venit acasa fara nimic cumparat.
Zein s-a intalnit cu Leonidas si i-a propus ca nunta lui cu Ivette sa aiba loc la restaurantul Nefertitti.S-a terminat cum Jade dansa si l-a vazut pe Leo cum o urmarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Jade va ramane cu Lucas?!?

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Da, raman impreuna, dar mai sunt multe "peripetii" prin care trebuie sa mai treaca...

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

raman impreuna pana la urma dar Jade cred ca va fi inainte si cu Leo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by Rebiana27

Desi imi cad ochii de oboseala imi fac de treaba pana incepe episodul... cred ca daca ar fi un "maraton" de episoade ale acestui serial as sta nemiscata (in cazul in care m-ar lasa fii-miu ). L-am urmarit cu nesat si prima data cand a rulat pentru ca-mi placeau actorii, subiectul, pildele unchiului Ali, de Zein , invatam ceva despre obiceiurile musulmanilor...




Si eu il urmaresc cu sufletul la gura, ba mai mult si dimineata in reluare, chiar si sambata si duminica ma trezesc la 5, pentru ca imi place foarte mult si pentru ca ma fascineaza tot ce e legat de lumea araba, obiceiurile, muzica, tot.

Criss si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Criss !

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput