clona (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nemary nu sunt 2 episoade decat vinerea de la 8.30 seara.
yeeeeeeeeeeeeeessss!A batut-o Ivette pe Alisinia!!!Ce mi-a placut!Daca-i ia Clarise apartamentul sunt multumita.
La ce ne uitam dupa ce se termina Clona?Nu mai baga braziliene nimic?

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ce a mai luat-o alicinha pe cocoasa sper sa mai pateasca ceva, ca doar bataia asta nu e de ajuns...
mai sunt 2 saptamani de Clona, cu tot cu aceasta saptamana. de luni pana miercuri se da doar un episod de la 9.30 la 10.30, joia deloc si vinerea 2 episoade de la 8.30 la 10.30.
pe 30 noiembrie, vineri, sunt ultimele 2 episoade cred, ca de luni, 3 decembrie incepe altceva, am vazut promo pe acasa.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

si eu ma bucur ca a mancat Alicinha bataie. Ivette este o femeie pe cinste.
marea mea intrebare este daca va reusi Jade sa plece cu fata la Fez, mai ales ca se cam da de gol micuta. si oare va ramane cu Lucas, dupa tot cat a suferit dupa el?



Mari 30 bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

nemary - chiar vrei sa iti raspundem la intrebare? mai bine nu stricam supriza, mai ales ca nu mai e mult si se termina.
eu am vazut partial si prima parte, dar totusi imi face mare placere sa ma uit si acuma, la reluare.
stiti fetelor ce film as mai vrea sa vad in reluare? Inger salbatic (Muneca brava) cu Natalia Oreiro


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetelor, nu va indurati sa povestiti episodul de ieri? Nu l-am vazut din cauza de musafiri.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by lucialu

Nemary nu sunt 2 episoade decat vinerea de la 8.30 seara.
yeeeeeeeeeeeeeessss!A batut-o Ivette pe Alisinia!!!Ce mi-a placut!Daca-i ia Clarise apartamentul sunt multumita.
La ce ne uitam dupa ce se termina Clona?Nu mai baga braziliene nimic?

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

nu ne mai uitam la nik, cine stie ce porcarii or baga.

belutza

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 55

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Eu vreau sa revad Pur amor.Tot brazileiroSi l-as vrea in limba originala acum.Inger salbatic l-am vazut cand l-am cunoscut pe sos.Veneam de la lucru amandoi si eu serveam la serial
Rezumatul il face Countesa de obicei.O asteptam.Sper ca esti bine iubita!
Belutza eu sper sa ne arunce un film bun,ca nici eu nu ma uit la altceva.Azi dimineata la 6 revizionam tumpaiala data de Ivette

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

deci sa intaleg ca ati vazut bataia pe cinste pe care i-a aplicat-o Ivette Alicihniei.
Rezumatul episodului de ieri.
Ivette a fost chemata de Clarise la serviciul lui Leonidas si i-a spus ca sa vina acolo pt.ca va fi prezenta si Alicihnia.Cand a venit Alicihnia,Ivette era deja acolo iar Alicihnia a intrebat-o pe Ivette ce face acolo iar Ivette i-a spus ca a venit sa il vada pe sotul ei si a intrebat-o ce cauta ea acolo.Iar Alicihnia i-a spus ca a venit acolo pt.a vorbi cu Leonidas de petrecerea pe care urmeaza sa o dea in cinstea ei,iar Ivette ar face bine sa se duca jumatate de ora sa bea o cafea pt.ca atat dureaza discutia ei cu Leonidas.Alicihnia a intrat in birou si a inceput sa ii faca complimente lui Leonidas si sa il prinda de mana.Ivette era agitata si se plimba prin hol de colo colo,iar pana la urma a intrat in biroul lui Leonidas si a gasit-o pe Alicihnia tinandu-l de mana pe Leonidas.Atunci s-a enervat si i-a aplicat sotului ei posete in cap.Leonidas s-a aparat cum a putut si a reusit sa scape dar Alicihnia nu a scapat de furia lui Ivette care a inceput sa o traga de par si sa arunce cu obiecte dupa ea.Leonidas a plecat si i-a spus lui Clarise sa rezulve ea problema,dar Clarise s-a dus pana in birou si cand a vazut ce se intampla a inceput sa rada si a plecat afara.Cand a ajuns in hol a spus ca in sfarsit s-a facut dreptate.
Jade a vorbit cu Zoraide care a venit in vizita la ea si i-a spus ca s-a decis ce va face cu viata ei.Nu va accepta sa se marite cu Zein cum a facut inainte pt.ca se temea ca va fi lasata in voia sortii.Acum s-a hotarat sa isi vada de viata sa.I-a spus lui Zoraide ca nu va acceapta cererea in casatorie a lui Zein dar cu banii primiti de la el si-a cumparat bilete la avion si va merge la Fes. S-a intalnit cu Kadyjja si i-a spus ca vor fugi impreuna dar ca nimeni nu trebuie sa afle nimic.Kadyjja a plecat acasa si cand a intrat acolo erau Said,Ranya si Munir.Kadyjja i-a salutat iar Said i-a spus ca va face o petrecere in cinstea ei. A mers la ea in camera pt. a-si aranja hainele si a-si face bagajele dar a venit Ranya si i-a spus ca o invita la ceai si cand a vazut-o pe Kadyjja ca isi aranjeaza hainele o intreaba ce face iar aceasta ii spune ca isi alege hainele pt.petrecere.
Mohamed vorbeste cu Abdul si ii spune ca Samira va mereg cu el la Fes si va fi crescuta de Abdul in spiritul religiei.Samira este in camera impreuna cu mama s-a si ii spune ca ea nu va pleca de acolo sub nici o forma si daca va fi obligata sa mearga va fugi de acasa.Amin asculta la usa si i-a spus ca tatal lor este jos si vorbeste cu Abdul.Dupa ce Latiffa a plecat jos Samira l-a rugat pe Amin sa ii aduca telefonul celular pt. a-l suna pe Ze Roberto.Amin a reusit sa ii aduca telefonul iar Samira a reusit sa vorbeasca cu Ze Roberto.
Mel este tot in spital si a vrut sa isi vada copilul.Maysa i-a spus ca copilul este bine si va fi transferat de la terapie intensiva in alt salon.Mel a vrut sa il vada pe copil i-a fost adus dar ea a intrebat-o pe Maysa daca poate sa il hraneasca iar Maysa i-a spus ca nu are voie pt.ca ea mai are in corp droguri si asta il va face pe copil sa devina si el dependent.Mel nu a vrut sa isi lase copilul din brate si cu greu a putut asistenta sa il i-a sa il duca sa manance.Mel i-a cerut mamei sale sa o duca sa vada unde este hranit copilul sau.Au mers intr-un salon iar acolo era o negresa care ii alapta copilul.Cand a vazut aceasta Mel si Maysa au inceput sa planga.Mel impreuna cu Maysa,Xande si Lucas au ales numele copilului care se pare ca va fi numit Xande.
Lucas a plecat de la spital acasa pt.a o lua pe Dalva pt.a merge impreuna la tribunal.
Lidiane a fost la proces cu Tavihnio si l-a asteptat pana a iesit din sala si i-a spus ca nu credea ca va mai rezista sa mai stea acolo.Au mers acasa unde ii asteptau copii si acestia i-au intrebat ce s-a intamplat.Tavihnio a spus ca vor astepta rezultatele analizelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

ptr. Countesa!!!
Intotdeauna m-am intrebat daca iti iei notite... Povestesti totul cu atata acuratete si nici nu uiti detalii!! Imi plac mult rezumatele tale.
Dupa ce se termina serialul Clona, pe 3 decembrie incepe o telenovela non-braziliana care se numeste Pasiune. Asa ca nu ne vom mai rasfata cu o noua telenovela braziliana. Poate pe alt interval orar!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Countesa multumesc frumos de rezumat.

Aseara ziceau ca mai sunt 6 zile de Clona, asta ar insemna dupa calculele mele ca in 28 noiembrie (adica miercurea viitoare) ar fi ultimul episod.

Eu as vrea sa revad Inima salbatica si Inima de tigan (de ultima nu sunt sigura de titlu, a fost demulticel), chiar daca nu-s braziliene.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput