clona (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

sper ca cititi rezumatul facut de mine in fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

citim citim, nu te opri din povestit!

Eu am alta nedumerire: pana la urma cum a ramas Karla insarcinata si ce anume a facut Creusa pentru a o ajuta? ca doar nu i-a furat lu tavinho prezervativele folosite

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

quote:
Originally posted by countesa

sper ca cititi rezumatul facut de mine in fiecare zi.




Si eu citesc! N-am mai reusit sa vad serialul de ceva vreme. Multumim!

Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ati vazut noua schimbare de program?
Joi nu mai dau Clona ci 2 episoade din Inima de tigan.Vinerea dau 2 din Clona.
Astia cred ca au facut schimbarea asta ca vinerea in acelasi timp cu Inima de tigan incepe Dansez ptr tine si nu prea se mai uita lumea la telenovela.Si au preferat sa bage Clona vinerea.
Altfel nu imi explic!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

nu am vazut cand a aratat promo pe Acasa ca da Clona 2 episoade vineri,cu toate ca eu stau acasa pt.ca sunt in concediu prenatal.in decembrie vine bebe.sper sa fie totul bine.Imi este foarte frica de nastere?Voi cum ati indurat nasterea?eu cred ca nasc cu epidurala.
Acum rezumatul episodului de ieri.
Karla a aparut barul Jurei impreuna cu baietelul ei si cu mama sa.Basilio a venit cu un ziar si i-a aratat Jurei poza baiatului Karlei.
A avut loc nunta lui Ivette cu Leonidas unde a participat Deusa ca nasa din partea lui Ivette impreuna cu sotul ei si cu Leo.Leo s-a intalnit cu Lucas care s-a uitata cam ciudat la el.Lucas a plecat in camera lui iar Leo a venit dupa el iar Lucas l-a intrebat daca stie sa cante la chitara iar Leo s-a apucat de cantat la chitara impreuna cu Lucas.A venit Leonidas care era foarte mandru ca cei doi ,,copii,, se inteleg foarte bine,dar Lucas cand l-a vazut si-a amintit ca atunci cand el era mic tatal sau nu ii dadea voie sa cante la chitara pt.ca spunea ca nu are nici un viitor,si ca mai bine citeste o carte,si a plecat suparat.
Ivette era foarte bucuroasa ca in sfarsit s-a casatorit cu Leonidas a aruncat buchetul care a fost prins de Alicihnia.Alicihnia a venit la petrecere insotita de Roger.Miro a sunat-o inainte de a pleca la nunta sa o invite cu el la nunta,dar Alicihnia i-a spus ca toata ziua a asteptat sa o caute si ea l-a sunat dar a avut telefonul inchis asa ca merge la nunta insotita de Roger apoi a inchis telefonul szi a lasat sa ii scape cateva lacrimi.
Miro a mers singur la nunta iar acolo s-a intalnit cu Telmihnia si a stat toata noaptea cu ea spre disperarea Alicihniei.
Unchiul Abdul a venit in vizita la Mohamed impreuna cu mireasa lui iar Ali i-a spus lui Mohamed ca va face tot ce ii sta in putere pt.a anula logodna dintre Mohamed si logodnica lui.Ali l-a pus pe Mohamed sa promita ca daca va scapa de casatorie nu o va obliga pe Samira sa poarte val.
Clarise s-a dus la clinica pt.a se intalni cu Escobar si l-a intrebat de apartament si el i-a spus ca va face tot ce poate pt.a recupera apartamentul.Clarise i-a spus ca vecinii din bloc au facut o petitie pt.ca ea sa plece din bloc din cauza lui Nando care tot apare pe acolo si face scandal si a furat banii unui vecin.
La nunta a aparut Mel drogata care s-a apucat de baut si de spart paharele si aruncat florile pe jos.Era insotita de Reghinihnia si de Nando.Toti au ramas masca iar Mel i-a intrebat de ce ea nu are voie sa se distreze la nunta bunicului sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

quote:
Originally posted by Androix

citim citim, nu te opri din povestit!

Eu am alta nedumerire: pana la urma cum a ramas Karla insarcinata si ce anume a facut Creusa pentru a o ajuta? ca doar nu i-a furat lu tavinho prezervativele folosite

Andreea




Exact asta cred ca a facut,desi nu mai dau explicatii in serial,probabil o inseminare cu lui Tavinho

Countesa,citim,citim chiar daca nu avem timp sa postam

aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

da, cica Creuza a furat un prezervativ de la Tavinho si Karla s-a inseminat singura... is nebune femeile alea, mai ales ma-sa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

da, cica Creuza a furat un prezervativ de la Tavinho si Karla s-a inseminat singura... is nebune femeile alea, mai ales ma-sa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor



Cred ca mai multe, de fiecare data cand facea curat la ei in camera, le dadea cate un plic cu ..., celor doua.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

da, posibil sa fie mai multe, a incercat de mai multe ori pana s-a prins. de obicei stiu ca prezervativele au spermicid pe ele si cam greu sa traiasca in asa conditii, plus timpul transportului plicului dintr-o parte in alta. e cam tras de par scenariul, desi nu chiar imposibil.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

Creusa a furat din camera Lidiandei prezervativele in fiecare zi cand facea curat acolo.Le ducea la Karla care si-a facut inseminare si asa a ramas insarcinata.Dar se pare ca Lidiane si-a dat seama ca ceva nu este in regula pt. ca dupa ce si-a indeplinit misiunea Creusa nu a mai facut curat in camera Lidianei si a lui Tavihnio si cred ca chiar nu a mai fost in casa la Lidiane.Apoi dupa catva timp iar a aparut la ea acasa fiind sfatuita de mama Karlei pt.a nu bate la ochi si ca Lidiane sa nu intre la banuieli.
Acum sa asteptam reactia lui Tavihnio si a lui Lidiane cand vor afla stirea din ziare.

Mergi la inceput