clona (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nu,sunt doar 250,cum au spus si fetele!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Multumesc pentru rezumate!Eu vad doar ce e pe net si e putin...De abia astept sa scrieti voi,fanele din tara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

Latiffa a vorbit cu Mohamed si i-a spus ca stie tot si anume faptul ca unchuil Abdul vrea sa ii aranjeze o casatorie cu o fata din Fes,dar Mohamed i-a spus ca el nu vrea o alta familia ca el este multumit cu familia lui,dar ca Latiffa nu a fost o mama buna si ca nu a invatat-o pe Samira nimic si ca Samira nu va iesi din casa fara val ca el nu vrea ca acoperisul casei sale sa se prabuseasca pt.ca fata lui nu vrea sa poarta val,si ca toate femeile din familia lui au respectat traditia si au purtat val.Nazirra a vorbit cu Jade si i-a spus ca ea i-a invatat pe fratii sai sa isi educe sotiile ca altfel ele vor trece peste cuvintele lor.Jade s-a dus si a vorbit cu Samira si i-a spus ca si ea cand a venit in casa unchiului Ali nu a vrut sa respecte traditia dar apoi a vazut ca ii sta bine cu val si ca valul le face pe femei sa para mai misterioase si ii face pe barbati mai doritori sa le cunoasca.Samira a spus ca tatal ei are viata lui iar ea vrea sa isi traiasca viata in felul ei.
Kadijja i-a spus lui Said ca Ranya o cearta tot timpul si sa o alunge si sa se casatoreasca din nou cu Jade iar Jade va avea grija de Munir fiul lui.Said s-a dus si la Ranya in camera si ea i-a spus ca Kadijja nu o respecta,dar Said i-a raspuns ca ar trebui sa faca ca unchiul Ali sa isi ia o casa sa traiasca singur si sa vina la ele numai in vizita.
Leo s-a dus in casa la Lucas s-a intalnit cu Dalva si a vazut camera lui Mel si i-a spus lui Dalva ca atunci cand era mic a avut o prietena pe care o chema Mel,iar Dalva i-a raspuns ca si mel cand era mica a sustinut ca l-a vazut dar nimeni nu a crezut-o.Apoi a coborat la parter si s-a uitat la o poza cu diogo si i-a spus lui Dalva ca a cunoscut o femeie pe nume Jade si ca ea s-a indragostit de el adica de Leo.Dalva i-a raspuns ca Jade este indragostita dintotdeauna de Lucas.Atunci Leo si-a dat seama ca de fapt Jade nu este indragostita de el ci de Lucas si nu l-a saruta pe el ci la sarutat pe Lucas,apoi a plecat in grabafara a mai astepta sa vina Lobato sa il vada.
Mel a fost vizitata la spital de Maysa si de Leonidas care i-a spus ca dupa ce va iesi din spital sa vina sa lucreze cu el.
Xande i-a scris o scrisoare lui Mel si i-a dat-o lui Telmihnia care i-a inmanat-o lui Dalva.Dalva i-a dat scrisoarea Maysei si a rugat-o sa o deas lui Mel cand merge la ea in vizita.Maysa a luat scrisoarea a deschis-o,a citit-o si apoi a trimis-o pe Dalva sa ii aduca cafea iar cand Dalva a plecat in bucatarie Maysa a ruspt scrisoarea si a pus-o in scrumiera.A aparut Lidiane care a venit in vizita la Maysa pt. a o duce in oras la cumparaturi,dar Maysa i-a spus ca nu poate sa mearga pt.ca o viziteaza pe Mel la spital.Lidiane a intrebat-o ce a patit Mel iar Maysa i-a spus ca are probleme cu inima.
Alicihnia s-a intalnit cu Miro la ea acasa si la rugat sa o duca la aeroport cu masina.Miro a plecat sa aduca masina de la un prieten iar cand s-a dus acasa la Alicihnia ea deja plecase iar pe usa i-a lipit un bilet prin care i-a spus ca a plecat mai repede pt.ca daca se mai intalneau ea nu mai putea sa plece de langa el.
Alicihnia s-a dus la Roger la birou si i-a spus ca este gata de calatorie,dar Roger i-a spus ca ar vrea sa o sune pe Clarice sa vobeasca cu ea.In acel moment Alicihnia i-a spus ca Clarice incerca sa se impace cu Escobar fostul ei sot.Roger i-a spus ca nu a stiu ca Clarice a fost casatorita.Dupa ce i-a spus asta Roger nu a mai sunat-o pe Clarice. Clarice era la servici si a vorbit cu Lobato despre situatia ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Mersi, countesa, pt. rezumat, parca ii si vad cand povestesti.
Ce prietenie este intre Maysa si Lidiane, nu=i poate spune ce se intampla cu Mel, pt/ ca nu se vede bine in societate..
Si Alicihnia, as impusca-o, cum se joaca cu toti.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

asta asa este mie nu mi se pare ca este o prietenie adevarata ci numai de forma pt.ca daca Maysa ar considera-o o prietena adevarata pe Lidiane i-ar fi spus despre ce se intampla cu Mel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

spunea cineva, parca goanga23 ca a cumparat telenovela...puteti pune un site? eu am cautat pe amazon si ebay dar nu am gasit-o

multumesc,
uta_ciun




The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Countesa rezumatul!!!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Uta-c#305;un, poti sa faci download de pe www.clona.myforum.ro aic#305; am gas#305;t episoadele pe care nu le-am putut vedea.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goanga23 spune:

Buna fetili amatoare de "clone"...

eu am cumparat telenovela de pe www.telenovelascompletas.com .

Vizionare placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

Mel a iesit din spital si este asteptata acasa de Dalva care este foarte bucuroasa ca s-a intors.Albierii s-a dus la comisia de etica si a fost luat la intrebari de seful comisiei si l-a intrebat daca chiar a facut o clona,iar Albierii s-a i-a raspuns ca da a facut o clona dar se gandea ca oricum cel din fata lui nu il crede.Avand in vedere ca era vineri seful comisiei i-a spus ca o lasa pe luni ca Albierii sa se gandeasca mai bine si sa ii spuna luni daca totusi a facut o clona sau nu.Albierii a plecat acasa si i-a spus Ednei ca nimeni nu il crede ca a facut o clona.Edna i-a spus ca ar trebui sa dezminta tot.
Lucas s-a dus in vizita la Ivette si i-a spus ca s-a saturat de clona pt.ca clona vrea sa ii traiasca viata lui si ca s- dus pana in Maroc sa se intalneasca cu Jade si ca Jde la sarutat.Lucas credea ca Jade l-a sarutata pe leo crezand ca este el.Lucas i-a spus ca a asteptat 20 de ani pt.a-si trai viata alaturi de Jade si acum sa vina un baiat cu 20 de ani mai tanar decat el si sa i-o ia.
Xande a vorbit cu mama sa despre mel si ea ia spus ca daca Mel nu este in stare sa aiba grija de copil va avea ea grija asa cum la crescut pe el.
Nu cred ca mi-am adus aminte tot am mai uitat ca nu v-am scris sambata.am sa revin maine cu un rezumat mai complet.

Mergi la inceput