Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Liana, cei care au donat ceva banuti pt. Dan cred ca au facut-o cu tot sufletul, singura rasplata pe care o puteti face celor care au donat cred ca ar fi sa le puteti ceva, un semn ca cei care sunt donatori Dc, la semnatura , in rest, noi spunem sa fie utili banii donati, si sa se gaseasca cat mai repede aparatul de care dan are nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Noi azi nu avem nici o noutate.Dan pedaleaza si incercam sa gasim solutii, dar....
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Doina,

Sunt aici si n-am uitat de banuti. Tot astept factura de la cartea de credit. Pe factura este trecut un cod pe care trebuie sa-l introduc in contul de la moneybookers ca sa mi-l activeze. Va tin la curent.
Multa sanatate lui Dan si credinta ca va reusi.
Doamne ajuta!

Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lia, iti multumim ca esti alaturi de noi!!!!
Noi nu avem nouatati, Dan face exercitii continuu, este putin racit, cred ca ma ia si pe mine raceala...Acum cand va scriu este cu tatal lui si cu sora lui la sala de gimnastica de la scoala unde preda sotul meu.Acolo face doua ore pe zi restul acasa.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dory daca mi'ar sta in putinta le'as oferi la semnatura cea mai frumoasa iconita..doar ca nu am cum..asta o pot face decat admini.......poate baga un ochi pe'aci si poate se hotarasc macar atat sa faca si pt Dan..
poate ca's rea..dar nu cer marea..doar o picatura..nimik mai mult..
Multam de intelegere..dca nu se poate..nu se poate..asta e si inteleg..nu vreau discutii inutile..Multumesc inca odata admini.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by Liana30

Dory daca mi'ar sta in putinta le'as oferi la semnatura cea mai frumoasa iconita..doar ca nu am cum..asta o pot face decat admini.......poate baga un ochi pe'aci si poate se hotarasc macar atat sa faca si pt Dan..
poate ca's rea..dar nu cer marea..doar o picatura..nimik mai mult..
Multam de intelegere..dca nu se poate..nu se poate..asta e si inteleg..nu vreau discutii inutile..Multumesc inca odata admini.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica



Stiu ca nu sta in puterea ta, si eu daca as fi admin as oferi o iconita, dar asta este,ei hotarasc, nu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Viata merge inainte!!!!
Curaj Dane vei reusiii!!!ai incredere in noi!!noi!!noi!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana , curaj are Dan cat zece!!!!Stim ca trebuie sa reusim, mai greu dar vom reusi!!!Noutati nu avem.Eu maine plec cu fata la Bucuresti pentru repartizarea in camin.Dan o sa stea cu mama mea si cu sotul meu.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi am vrut sa va scriu dar nu a mers toata ziua internetul...
Nu avem nici o nouatate.Dan face gimnastica de recuperare.Eu nu stiu ce si cum sa fac ca sa pot cumpara acel aparat de care are atat de nevoie!!!!Va rog din suflet sa ne ajutati!!!
DOAMNE AJUTA!



Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doina draga, toate gandurile bune chiar daca dupa o lunga pauza, va pupam si va admiram in continuu pentru incredere si vointa!
Dan, sa fii puternic si mai departe fiindca mai e putin pana la indeplinirea visului tau! Doamne-ajuta fiindca meritati cu totii sa fiti fericiti!!!!

PS: Doina, ati gasit loc in camin? Daca aveti nevoie de cineva in Bucuresti spune-mi fara ezitare!


Mergi la inceput