Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2 | Autor: doinabita

Link direct la acest mesaj


nota administratorului:

am primit toate actele cerute de regulamentul nostru.
Iti multumesc pentru intelegere si iti doresc succes in campania pentru fiul tau.

----
ma numesc bita doina,as dori sa vorbesc despre problema lui CLAUDIU Daniel,cu voi,trebuie sa reusesc prin orice mijloace prin oricine vrea sa ne ajute .deschide-ti linkul: http://ajutatilpedan.uv.ro si veti vedea despre ce e vorba.daca doriti sa discutam despre asta va astept cu idei noi,sugestii,caci eu am scris in multe locuri,televiziuni,presa,dar pana acum nimic concret.

bita doina
********************************************************************
Va multumim fetelor pentru sufletul vostru MARE !!!..va scriu mai jos si sper din suflet sa ma iertati daca cumva am omis pe cineva..astept sa fiu trasa de maneca..
laura69slik
orchid
megbeng
agelica g
blakpanterro
Liana30
Gabitza1977
ionella3003
dana e
Miramar
rodicasoian
angelapriboi
impreuna
andora
CRISMIR
Danelutza
Dana ch
gabrielle74
Bianca B
Menna
diadaniela
OtiliaV
Yosaria
laura72
roza_roza
luminita
loredana
ioana tzuchi

AVEM INCREDERE IN VOI !!!!

CU VOI VOM DEVENI INVINGATORI !!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina, am trimis ieri un plic cu un mic ajutor pentru Dan, sper sa ajunga pina la Craciun.
Da Doamne sa fie bine si sa putetzi zimbi cit mai curind, de fericire si bucurie.


Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, iti multumim mult de tot!Intru cam greu caci avem ceva probleme cu calculatorul si nu reusim sa le rezolvam...Lui Dan ii e cam teama caci crede ca e un virus de pe net care tremina...hardul...sper sa nu fie asa ceva!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Situatia conturilor azi 15 decembrie 2006:
2389 ron
1634 euro
64,60.
DOAMNE AJUTA-L PE DAN PRIN BUNATATEA OAMENILOR SA MEARGA DIN NOU!



Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dan asteapta cu nerabdare, Craciunul, Anul Nou.Atunci vin la el fostii colegi care au acum servicii, au terminat facultati...In fiecare an , cand se strang toti la noi, am o mare bucurie, dar cand vad ca Dan sta in acel scaun cu rotile, am o mare durere nu pot sa o explic, cum doare!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amini spune:

Buna dna. Doinita!

Off....Va inteleg disperare mai ales pe a lui Dan care trebuie sa depinda de cineva permanent, altii la varsta lui au viatza la picioare, au o familie, au o cariela, etc. pe cand el trebuie sa astepte sa i se aduca si o cana de apa la o varsta atat de frumoasa, il inteleg ce e in sufletul lui caci am 20 de ani si sufar din nastere de tretapareza spastica nu ma pot deprasa singura nici pana la WC, si noi vrem sa incepem procedura si speram sa ajungem la aceea clinica din china si sunt singura ca Dzeu ne va ajuta.

Fiti optimisti si aveti incredere ca Dumnezeu e de partea voastra si o sa faca in asa fel incat Dan sa fie pe picioarele lui!

Va urez sarbatori fericite si va doresc sa vi se indeplinesca cea mai mare dorinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

Sabatoi feicite DAN/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Amini, iti doersc sa ti se indeplineasca si tie visul ,sa incepi procedura!Asa este unii tineri la varsta lui Dan au o viata a lor, el depinde din toate puntele de vedere de noi, familia!Am credinta si speranta ca intr-o zi totul va fi ca inainte de accident!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Roza, si noi iti dorim SARABATORI FERICITE!si tot binele din lume!Abia astept sa ne cunoastem!nu doar de la telefon, sau de pe net!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

maine plec din tara..dar cum revin mai pun ceva in cont..am mai primit ceva banuti..te anunt cum revin..
Numai bine va doresc!!!
Balaureee sunt caineee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput