Lipsa de progesteron

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

eu deocamdata am luat hotararea sa opresc orice tratament din cauza unui chist de pe col....nu mai iau maca saptamana asta , dar o sa reincep cu forte proaspete dupa ce ma informez asupra unui tratament., oricum luna asta sunt pe trompa infundata asa ca.........
tu inca poti presta, inca mai ai sanse dupa calculele mele....sau grasesc? pt diverse "mancarimi" vb cu dr de ceva spalaturi mai bune decat ceaiul.....ceva gen tantum rosa.....

----------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Dar de la ce ai facut chistul?eu am avut o rama pe col pe care nu o tratasem vreo 2 ani si am avut niste dureri de-mi venea sa ma urc pe pereti, dar au luat tratament 1 luna si mi-a trecut fara sa mai apara.
Sa treci cu bine de acest eveniment si sa te apuci iar sa faci un fratior la printesa.

si sa vii cu vesti

Anul asta sigur sigur

Ma enerveaza ca nu sunt cum as vrea sa fiu si totusi nu cedez.

http://lt1f.lilypie.com/8BHfp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

nu se stie exact de la ce am facut chistul si nici nu am mai facut alte analize , se pare totusi ca ovamitul ar putea fi devina.... trebuie sa fac niste analize , dar pana in toamna nu fac nimic.....vreau sa gasesc un doctor bun si sa mai fac o laparo si cu ocazia asta sa-mi rezolve si chistul, dar asta nu inseamna ca nu mai sper ca voi reusi natural..luna viitoare am luna asta prima zi ar fi pe 13 si dupa aia trec iar la alergat sotul cu termometru in mana....asta e , o sa reusim pana la urma , ai sa vezi

---------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

spor la alergat sotul si sa fie cu noroc primul finish si te mai astept cu vesti.


pe mine ma doare burta si sfarcurile .....incep sa o iau razna

Anul asta sigur sigur

Ma enerveaza ca nu sunt cum as vrea sa fiu si totusi nu cedez.

http://lt1f.lilypie.com/8BHfp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

este putin cam devreme sa te doara.....si sa incepi sa o iei razna,
in ce zi este?

---------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

sunt z 23 si chiar ma dor pe bune sunt paranoica

Anul asta sigur sigur

Ma enerveaza ca nu sunt cum as vrea sa fiu si totusi nu cedez.

http://lt1f.lilypie.com/8BHfp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

ceva nou?....ziua 26 ..nu?!

-------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

nimic , doar inceput de resemnare si luna asta. nu am nici un simptom in afara de putina durere in sani cand ma trezesc si se pare ca nici cu psihicul nu mai stau bine acum plang de cate ori vad o gravida, deci starea mea este .Oricum astept sa vina nesuferitii si dupa trebuie sa iau o decizie.

Dar nu vreau sa te impovarez cu problemele mele, tu ce mai faci , printesik ta cum e?

Anul asta sigur sigur

Ma enerveaza ca nu sunt cum as vrea sa fiu si totusi nu cedez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

nu ma impovarezi deloc ....pt asta suntem toate fetele aici , sa ne sprijimim una pe alta.....si aici pe DC mai circula o vorba "pana nu e rosu nu e nimic pierdut " asa ca .......fruntea sus, in a cata zi esti? mi-e mi-a venit de pe 10 cu 3 zile mai devreme dar oricum luna asta am fost pe trompa naspa ...acum trebuie sa trag tare...luna asta tine-mi pumnii. astept vesti...te pup

---------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Macarie ai avut dreptate nu trebuia sa fiu supi ca au iesit liniutele......da sunt , dar mi-e putin frica sa spun ca sunt , pana nu vad inimioara ca bate si k bebe acum este bine . Sunt atat de bucuroasa .

printesa si pa mama ei.

Cu ajutorul LUI DD si A Maicii Domnului sunt 4+

Ma enerveaza ca nu sunt cum as vrea sa fiu si totusi nu cedez.

Mergi la inceput