Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 71

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Drum bun, Sonia scumpa, sa reuseasca operatia si sa te intorci cu bine acasa. Oana, putere multa iti doresc si sa nu-ti pierzi speranta, pentru Sonia se roaga foarte multa lume, e imposibil sa nu invinga!

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


azi-noapte la 1 fara ceva mi-a scris sms

"suntem pe pista. acum o aseaza in incubator. pupam"

mayaione, oana te roaga sa o inveti sa se autentifice pe site si sa scrie blog-uri. da-i te rog un mail cu detalii.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Dianarus gata am trimis email Oanei, sper sa aiba de unde intra sa ne tina la curent.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Au ajuns cu bine? Cand va fi operata?
Si eu am emotii. Verific din ora in ora ce s-a mai scris.
Sper sa primim vesti bune cat de curand.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

doamne, cat ma bucur pt sonia... abia astept sa aud vesti bune!!! si eu dau refresh din ora-n ora... numai la ele ma gandesc!!

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Dragele mele,
am o mare rugaminte si sper sa nu mi-o luati in nume de rau...

Va rog ca cineva sa-si asume responsabilitatile unui subiect din categoria umanitarelor si sa trimita catre desprecopii actele necesare pentru a deschide un subiect acolo.
Va rog asta pentru ca rubrica sufletul credintei nu a fost creata pentru a strange donatii. Exista umanitarele si cateva reguli pentru a face asta. Sper ca va dati seama ca subiectul a rezistat aici pentru ca toata lumea e alaturi de Kay si de Sonia si pentru ca stim ca fiecare banut conteaza. Dar pur si simplu nu am dori sa avem un precedent. Copiez mai jos emailul lui Admin si va rog din suflet sa ne dati o mana de ajutor sa rezolvam problema. In plus la umanitare s-ar putea sa fie si mai multa vizibilitate.

"Trimite un mail la adresa info@desprecopii.com cu urmatoarele informatii:

- descriere succinta a cazului
- descriere pe larg a cazului
- cat mai multe acte doveditoare care sa dovedeasca veridicitatea (certificate medicale, persoane de contact din randul medicilor care cunosc cazul etc.)

OBLIGATORIU:
- numele si datele de contact ale persoanei care se erijeaza in organizatorul/coordonatorul actiunii. Aceasta persoana va fi persoana de contact pentru noi.
- Aceasta persoana vor trebui sa dea o declaratie scrisa si semnata prin care isi asuma raspunderea pentru organizarea actiunii, declaratie care va fi trimisa politiei romane in momentul in care iese scandal!
- declaratia trebuie scanata si impreuna cu un scan al unui act de identitate se ataseaza mailului initial care propune cazul.

Fara declaratie si scanarea actului de identitate NU SE ACCEPTA nici o cerere."

Va multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Marina nu ti-o ia nimeni in nume de rau, dar banuiesc ca responsabil poate fi doar cel ce strange banii, ori, in cazul Soniei, este Oana, iar Oana nu stiu daca are timp sa se ocupe de mutarea subiectului. Voi ce sugerati?

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

eu cred ca ar trebui sa luam legatura cu mama Oanei...ce ziceti?Cred ca cea mai indicata persoana,in absenta oanei,ar fi mama ei...Cum sa facem?Ii trimitem un PM?Sau cum?

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

oricine dintre voi poate deschide subiectul de la Umanitare, doar sa se fi implicat putin in aceasta problema. nu trebuie decat trimise actele la adresa aceea de mail si stiu ca multe dintre voi le au, fie in romana, fie in engleza. mai aveti nevoie de acceptul Oanei care oricum cred ca e usor de dat pe mail si de o copie de CI. si atat. dupa aceea Oana poate intra si pune situatia actualizata a donatiilor, extrase de cont, etc.
sper ca am fost destul de clara.
tinem pumnii Soniei!


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am trimis un mail mamei Oanei...astept raspuns...Rog moderatorii sa ne mai pasuiasca putin...Incercam sa gasim o solutie cat mai repede!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput