Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Am editat mesajul, caci se pare ca nu avem voie sa vorbim despre bani deocamdata ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

quote:
Originally posted by mayaione

Aelita la sectiunea "acte medicale" sunt actele puse la dispozitie de Kay, o sa pun acum si scrisoarea de la spitalul din Germania, deocamdata e tot ce am.
Oana si Soso va pup si sa fiti tari!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti





da,dar e totul in romaneste si in germana,doar povestea e in engleza,si o sa dam mai departe cazul strainilor.
si trebuie facut cumva sa se implice.

ceva date despre spital daca se poate.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Povestea Soniei

Rugati-va pt Sonia


S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Sa va ajute Dumnezeu ca totul sa fie bine!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel viseaza la o viata normala



Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

chris

soniuta si kay drum bun si va asteptam acasa cat mai repede. Am pus si noi in cont 300 ron azi sper din tot sufletul sa se stranga banii de care aveti nevoie. Dumnezeu sa fie cu voi.
Va asteptam acasa capsunicile noastre dragi.

Sonia si Kay


Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Doamne ajuta sa fie bine totul!

www.flickr.com/photos/pisicuta/821316348/" target="_blank">Mari
www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Aelita,eu ma intorc acasa pe 5 august, si trimit si eu povestea Soniei peste tot, in toate mailurile.Asa ca mediatizarea o sa se faca in Uk. Avem si un prieten care se ocupa cu strangerea de fonduri caritabile in Londra, acum este swi el plecat cateva zile,insa va reveni acasa si il vom intreba si pe el cum am putea sa apelam la o fundatie caritabilsa, ceva gen British Heart Foundation.Eu nu m-am ocupat pana acum de nimic legat de caritate, obiectul companiei mele e cu totul altul, insa o voi face pentru Sonia,de indata ce ma intorc acasa.
Am fost la cumparaturi pentru fetitele mele, si nu m-am putut abtine sa ii cumpar si Soniei cateva lucrusoare, cu toate ca stiu ca are tot ce ii trebuie. Abia o astept pe Dandusa, saii dau tot ce am pentru ingerashul asta mic.
Pana atunci, ma rog non stop sa ii fie bine in Germania, sa treaca bine peste operatie,si sa se intoarca acasica alaturi de mamica ei cu vesti de la bune in sus.
Doamne ajuta!


PS. Ar trebui, dupa parerea mea si a Aelitei, sa avem cat mai multe in engleza, care sa fie puse pe site. In UK sunt oameni inimosi,de toate natiile, din toata lumea, care sunt dispusi sa ajute fara nici un fel de probleme, atata timp cat se conving ca totul este realitate. Si asta se intampla din cauza ca in UK sunt tot felul de porcarii, menite sa-ti scoata banii din buzunar,iar daca nu esti atent la amanunte, ajungi sa dai bani in stanga si in dreapta ca prostul, imbogatind niste nenorociti.
Puneti pe site si contul de la mine, in lire,daca doriti si credeti ca este de ajutor.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Kay Sosonica sa va aibe bunul Dumnezeu in paza lui si asteptaam numai vesti bune va .

Elena fericita Mamica a Alexandrei(2000)Giulia(2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

O sa punem si traducerea actelor in engleza, nu am avut timp. Alte date, din pacate, nu avem. Chris stii ceva mai mult?

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Nu stiu mai mult.Azi noapte la ora 24 si 53 minute au plecat...Am primit mesaj de la Oana de pe pista...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Tinem pumnii fetelor dragi!! Le-am impuita si urechile prietenilor mei cu povestea Soniei, sio sa puna si ei fiecare cat poate...Uff...am emotii...

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

www.helpsonia.com

Mergi la inceput