Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetelor, a inregistrat cineva reportajul de pe Prima? Eu am incercat sa intru in arhiva lor, dar nu gasesc... Poate le putem trimite un mail celor de la Prima sa ne puna la dispozitie reportajul? Aveti vreo cunostinta la acest post, care sa ne poata ajuta?
Ma gandeam ca puteam noi sa facem un filmulet cu fetele, dar daca apare sigla unui post tv reportajul e mult mai veridic...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

KAY suntem si noi alaturi de voi...am virat si eu o suma mica in BCR....macar daca ar ajuta cu ceva......ne rugam pt SOSO....si pt inimioara ei.....Multa putere din suflet.....daca eram mai aproape poate ajutam si altfel...asa doar atat

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 5

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Eu am prins ieri sfarsitul reportajului cu Oana si Sonia dar m-a miscat mult de tot. De fapt o imagine in general spune foarte mult.

Ma gandeam ca ar fi bine daca s-ar putea obtine/inregistra acel reportaj si pos pe pagina de net a Soniei. Ar adauga credibilitate cazului pentru personele care nu o stiu pe Oana si nici nu sunt membri desprecopii si afla de cazul Soniei doar dintr-un e-mail forwardat.
Si mie mi s-a intamplat sa primesc destule mail-uri in care mi se cerea ajutorul si erau insotite de niste poze dar e uman sa te gandesti asa o fi? Ca in fond nu cunosti pe nimeni esti si e un e-mail la a n-spea mana forwardat. Daca ar fi acolo si reportajul ... ma gandesc ca faptul ca o televiziune nationala a vorbit despre acest caz in principalul buletin de stiri este un soi de stampila de veridicitate.
Asta pe langa faptul ca sa o auzi pe kay cum vorbeste te misca profund. Eu stiam de toata povestea de pe forum si totusi cand am auzit-o pe Oana vorbind si am vazut-o pe Sonia pe masa radianta si cu izoleta m-a bufnit instantaneu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Fetelor, a inregistrat cineva reportajul de pe Prima? Eu am incercat sa intru in arhiva lor, dar nu gasesc... Poate le putem trimite un mail celor de la Prima sa ne puna la dispozitie reportajul? Aveti vreo cunostinta la acest post, care sa ne poata ajuta?
Ma gandeam ca puteam noi sa facem un filmulet cu fetele, dar daca apare sigla unui post tv reportajul e mult mai veridic...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare




Annisia,

Gand la gand ... am postat in acelasi timp.
Ma bucur mult ca mai gandeste si altcineva la fel caci la un moment dat ma gandeam daca nu cumva intrec masura cu ideea de a face rost de reportaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Eu le-am scris deja un mesaj si i-am rugat sa ne trimita inregistraea (fara sa va spun nimic, dimineata pe la 10). Inca nu mi-au raspuns. Daca nu imi raspund astazi nu stiu cum sa facem... sa trimiteti si voi email sau sa mai scriem doar un mail dar sa il semnam mai multe...?

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)



Poze

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia - De la inima ta pentru inima ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Vad ca mi-ati luat-o inainte. Exact aceeasi idee mi-a venit si mie dupa reportaj. Ar fi super sa avem un filmulet cu ele, in care Oana sa transmita oamenilor un mesaj. Ajunge mult mai repede la suflet. Il putem posta filmuletul pe diverse site-uri cu trafic mare si se vor aduna mai multi banuti. Sa asteptam sa vedem ce zice si Oana.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


si eu le-am scris... azi noapte la 2... credeam ca la ora 1 e reluarea si eram cu tv-tunerul pregatit sa le inregistrez...

si eu cred in proverbul "o poza face cat 1000 de cuvinte"... in cazul nostru... un film...


Doamne-ajuta


quote:
Originally posted by eimotto

Eu le-am scris deja un mesaj si i-am rugat sa ne trimita inregistraea (fara sa va spun nimic, dimineata pe la 10). Inca nu mi-au raspuns. Daca nu imi raspund astazi nu stiu cum sa facem... sa trimiteti si voi email sau sa mai scriem doar un mail dar sa il semnam mai multe...?

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)

Poze

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia - De la inima ta pentru inima ei



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Sa ne anuntati si pe noi (pe capsunici) cand se da in reluare. Sau daca il gaseste cineva sa il posteze ci la noi.
Si eu am intrat aseara pe site-ul lor in speranta ca gasesc ceva da...nimic.

Sonia si Kay.

O sa punem si noi in cont azi cativa banuti. Sper sa se stranga banii cat mai repede si Soniuta sa plece in Germania.

Kay mai esti suparata pe noi??? Te rog revin-o la capsunici.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

rapid

s-au strans 2793 euro, in conturile in RON.
inregistrarea oare fratele meu


am fugit la SOSO

pup

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

operatia-27000

transport-13000

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput