Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 62

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Oana, te-am vazut la stiri, felicitari esti o mama minunata, prin cate ati trecut, fetita ta e o luptatoare si va fi bine, noi toti ne rugam pentru voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Vai ce scumpa e Sonia, nu am apucat de la inceput dar imediat v-am recunoscut. Oana iti doresc multa putere si s-o ajuti pe Sonia sa fie sanatoasa!


www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by micaalsa

Nu stiti, nu se mai da in reluare cazul Soniei la Prima? Am ratat azi si tare-as fi vrut sa le vad pe fete



www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inimioara lui Sosonica


Bubulina mishelina

Anamaria lui Iulia (23.03.2006)




la noapte la ora 1 e reluarea de la focus, primatv. si eu am ratat filmarea, am fost plecati toata dupa-amiaza de acasa.
stau sa le vad.


Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

noi suntem. Soso e bine, ma joc cu ea si ii scot oxigenul . sub supraveghere medicala, normal. si are 96-97 cu tub doar, fara izoleta (o casca mare care ii acopera tot capul si ii mentine mediul supraoxigenat.) azi respira atat de linistit ca n-a mai inregistrat aparatul respiratiile si a aproape ajunsese la apnee, dar ea respira asa de frumos...

hai ca ma duc la nani !

pup fetele dragi !


oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Vai ce vesti bune!!! Ma bucur din suflet ca Sonia e mai bine...si ca exista sanse pt ea. Am trimis pagina la toate persoanele cunoscute...si sper din inima sa ii sensibilizeze.
Incerc maine sa pun si eu ceva banuti...dar o sa ii pun din ING ca la ora 19.00 bancile nu mai sunt deschise!
si Doamne Ajuta!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

nu stiu de ce dar pe programul tv ce-l aveam eu figura reluare focus la ora 1 si nu e
am stat tot pe prima de la ora 11 pm si nu a fost reluarea...
offffff


Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Ce mai fac Sosonica si mamica ei?
Azi e o zi foarte importanta pentru ele, in materie de acte, din cate am inteles.
Le doresc sa rezolve toate actele cat mai repede posibil, si sa o duca pe Soso in Germania,pentru operatie.
Mi-as fi dorit tare mult sa le vad si eu pe fete la tv, insa aici nu exista canale romanesti,asa ca nu pot decat sa sper ca intr-o zi le voi vedea in realitate, cine stie?!
O zi buna Soniei si Oanei le doresc, multi pupicei de la mine si numai bine la restul fetelor inimoase de pe forum.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

bafta multa cu actele! tinem pumnii!
am trimis si noi banuti, si ne rugam in continuare.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Kay, ma bucur tare mult ca lucrurile merg in directia cea buna.Ma rog mereu pt Sonia, imi doresc enorm sa o vad sanatoasa ca voi sa va puteti bucura deplin de ea.Imi pare rau ca nu am vazut emisiunea ieri, dar nu am fost in Bucuresti.Am convingerea ca veti strange banii necesari pt tot tratamentul papusii.Astazi o sa contribui si eu cu ceva pt Sosonica.O sa trimit si un mail la o fundatie, in speranta ca vom obtine o finantare pt urmatoarea operatie, fiindca acum pp ca e prea tarziu.Multa sanatate in continuare si multa putere tie sa poti vegea asupra printesei tale.

Lavinia, mamica de Radu Andrei
http://picasaweb.google.com/Radu.Dobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Dragele mele Kay si Sonia, sint alaturi de voi cu o mica suma dar mai ales cu gindul. Dumnezeu sa va ajute si sa cresteti mari si frumoase!




Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput