Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 59

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Kay,e o veste buna faptul ca ati fost acceptate in Germania, chiar si numai ptr interventia intermediara.E mai aproape, si micuta Sonia e mai usor de transportat. Din pacate (si nu o spun ca sa te descurajez)e posibil sa fie nevoie de mai multe interventii chirurgicale; dar probabil ca deja stii asta. Cum spuneau si fetele, important este sa le iei pe rand!Tu esti o fire optimista, puternica si asta te va ajuta mult.Am trimis adresa site-lui tau cunoscutilor mei si sper ca te vor ajuta si ei cu cate ceva. Ne gandim frumos la voi! Din pacate, cam o saptamana nu voi mai intra pe forum caci plecam din localitate. sper ca pe cand ma intorc sa te gasesc cu zambetul pe buze!Va pupam!

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

quote:
Originally posted by florina


Laura,
In primul rand poti pune linkul in semnatura ta, si astfel orice raspuns la orice subiect activ de pe forum va contine povestea
Soniei.


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor




da, stiu, dar eu de ex nu scriu decat la fulguleti si poate la unu-doua sub care ma intereseaza.
ei, at nu.

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

si eu am vesti bune, povestea Soniei a impresionat lumea la care am trimis-o sper in cat mai multe donatii!
sper ca-mi apare linkul si la semnatura


Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Oana, ti-am trimis emailul cu aplicatia de la spitalul de aici sa o completati (daca inca va mai intereseaza, daca nu, le spun ca renuntam, dar ma gandesc ca totusi e bine sa stim cam cat ar costa, macar ca informatie pentru urmatoarea operatie, in caz ca se intampla ceva si nu mai vreti sau nu va mai primesc in Germania). Ti-am trimis si informatiile despre mine sa le treceti la partea de contact canadian.

Doamne ajuta!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel viseaza la o viata normala



Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Va rog, daca puteti, sa imi spuneti si mie nr. contului de la Reiffeisen ca imi este mai la indemana pentru o donatie.


Curaj Oana. Ma rog mereu pentru tine si micuta Sonia si ma gandesc mereu la voi. O sa fie bine.

Multumesc

Valentina cu bebe Mariuca (25.04.2007)
Mariuca in prima luna

www.sonia.as.ro" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

quote:
Originally posted by florina


Laura,
In primul rand poti pune linkul in semnatura ta, si astfel orice raspuns la orice subiect activ de pe forum va contine povestea
Soniei.

Fetele noastre vor aparea la stirile de la ora 18 de azi? Sau azi doar se filmeaza?


quote:
Originally posted by Laura13

fetelor.....ma gandeam, pana se va deschide sub la umanitare (am inteles ca mai dureaza), haide-ti sa punem cate un link pe la mai toate subiectele active. ce ziceti? asa afla toata lumea de pe forum. parerea mea

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!




www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor



Apar fetele noastre la tv? Unde si cand?

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am vb cu Arafat, dar n-au avion... deci ramane German Air Rescue. m-am intors de la masa, m-a scos Alex sa ma hraneasca. Sonia e bine, e stabila, n-a mai facut febra de multe zile.astept estimarea de pret de la operatie, luni merg la notar pt declaratia lui Alex si la pasapoarte. Doina, stii cumva daca trebuie sa fie o poza cu fundal alb? ca asa n-am. o sa ma uit prin poze.

incerc sa scriu ceva, poate maine reusesc sa postez. sunt extrem de obosita, asa ca nu prea imi arde sa scriu si nici nu prea am idei. daca scriu acum o sa sune ca o compunere de clasa a 3-a... hai bine, a 4-a !

Irinel, am primit aplicatia, dar e prea complicat pt mine acum sa descifrez. casc continuu. azi dimineata m-a trezit doctorita sa-i dau sa manance, ca daca era dupa mine, dormeam pana acum.

luni merg si la banca, iau extrasele de cont si postez ! am o zi de luni asa de incarcata, ca daca se ofera cineva sa stea cu Sonia si sa-i dea laptele pastrat la frigider la o masa ar fi extraordinar. asta daca n-o pacalesc pe mama. iar o sa-l zapacesc pe Alex cu 1000 de locuri in care trebuie sa mergem foarte repede, iar pentru cele care nu stiu, bucurestiul e un furnicar de dimineata pana seara

ah, inca o chestie ca sa vezi sist med din romania : azi se desatura si eu nu intelegeam de ce. prostinul mergea, ea era linistita... nu exista motiv. am gasit explicatia la o ora distanta : cheita de la cateter pe calea pe care intre prostinul era inchisa... iar in organismul ei nuintra nici un pic. deci : a stat cu saturatii 80-85 fara prostin, ceea ce e un mare pas !

plange Georgi, ma duc la ea. deja imi spune mama si plange dupa mine !

pup, am fugit la fetele mele !

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

kay, draga de tine... cu atatea pe cap si ai putere si pt georgiana. esti minunata

s-a facut reportajul? cand se va da? vreau sa-l inregistrez cu tv-tuner-ul si sa-l trimit pe mail la contactele mele. e mult mai graitor sa vezi live decat sa citesti. il trimit la toate fetele pe mail, sa faceti si voi la fel. e o idee...

si mai am o idee kay, nu stiu daca e realizabila: un teledon la duminica in familie a mihaelei radulescu. spuneai acum cateva zile ca ea stie situatia voastra. crezi ca visez prea departe? un teledon ar fi o mina de aur pt sonia...

doamne-ajuta!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Va rog care aveti conturile in valuta la indemana, mai afisati-le odata sa trec pe pagina Soniei, am citit din urma dar nu le gasesc, probabil sunt prea obosita, am dormit doar 2 ore azi-noapte, iar azi am fost plecati.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

USD : RO77BRDE441SV93168544410
EURO : RO69BRDE441SV93168704410

SWIFT BRDEROBU

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput