Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

RON : RO02RZBR0000060007006182

deschis la Reiffeisen, sucursala Lipscani (care s-a inchis), titular cont Oana Geambasu

e functional, trece-l si pe asta te rog

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

mayaione,

Kay in graba a uitat sa-ti precizeze ca (virgula) conturile in USD si EURO sunt deschise la BRD

Edit: uite am gasit postarea ei initiala la pagina 35

quote:
Originally posted by kay

fetlor, s-a urgentat situatia. trebuie plecat cu ea din tara cat mai repede. am si conturile in usd si ron

USD : RO77BRDE441SV93168544410
EURO : RO69BRDE441SV93168704410

SWIFT BRDEROBU

deschise la BRD, sucursala Unirea, titular conturi Oana Geambasu.

adaugati-le la pagina va rog. multumesc.

mi-au spus ca ar tb operata in max o luna. acum trimit mail catre medicul din Germania, doina, daca vrei sa-mi dai vreo indicatie sau idee, astept cu drag.

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by mayaione

Va rog care aveti conturile in valuta la indemana, mai afisati-le odata sa trec pe pagina Soniei, am citit din urma dar nu le gasesc, probabil sunt prea obosita, am dormit doar 2 ore azi-noapte, iar azi am fost plecati.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti






conturile sunt:

Pentru RON:

1. BCR: RO59RNCB0318088189010001, sucursala Lacul Tei, Oana Geambasu
2. RAIFFEISEN: RO02RZBR0000060007006182, sucursala Lipscani, Oana Geambasu

Pentru USD:
BRD: RO77BRDE441SV93168544410, SWIFT BRDEROBU, sucursala Unirea, Oana Geambasu

Pentru EURO:
BRD: RO69BRDE441SV93168704410, SWIFT BRDEROBU, sucursala Unirea, Oana Geambasu

Pe internet:
Moneybookers (USD): oana.geambasu1@gmail.com (cont virtual, gen paypal)




Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Martuta - mersi de date,sunt bune dar acum e un pic mai tarziu pt ca maine eu plec in concediu si localitatea unde merg e micuta si nu are sucursala a bancii unde am eu contul.Ai zis ca-mi daca mai am nevoie de ceva ma poti ajuta,da-mi te rog adresa ei ca mi-ar fi mai usor asa.Am deja in casa ceva euro asa ca pot trimite la ea direct.


http://community.webshots.com/user/stefaniya12

Kay acesta este mesajul Stefaniei.Ti-am trimis PM pentru a afla unde poate trimite si ea bani.
Sper ca pana luni toate cunostintele mele sa-si fi facut datoria de onoare de a vira bani pentru Sonia.Am dat contul de Raiffeisen acum 2 saptamani pe mail la toti cunoscutii.Sper ca au virat ceva.Eu voi suna maine sa verific.
Incerc sa fac si eu ce pot.Daca te pot ajuta cu ceva nu ezita sa ceri.Oricand.
Dumnezeu sa va ocroteasca si sa o ajute pe Sonia sa treaca cu bine peste aceste incercari.
Ne rugam pentru voi.Nu va pierdeti speranta si credinta.
Va pup.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

quote:
Originally posted by dandusa

Am aprobare de laOana,sa vorbim la fundatia Gigi Becali...,asa ca am sunat si sa va spun ce am aflat...
Tipa de la telefon ,foarte draguta de altfel...,mi-a explicat ca saptamina viitoare se face un consiliu in care se stabilesc cazurile prioritare si cele care se amina,in functie de urgenta...,exact cum ne povestea prietena lui Pufymic,asa ca dosarul trebuie depus cit mai repede cu putiinta...,pentru ca cea care mi-a dat explicatiile la telefon,m-a facut sa inteleg ca avem sanse mari de rezolvare,daca cazul este asa cum i-am explicat eu...

Actele necesare sint:

Rezumat pe scurt a cazului
Numarul de telefon al Oanei sau altei persoane de contact
Copie buletin de la ambii parinti
Certificat de nastere al copilului
Adeverinta de salarii ai ambilor parinti
Acte medicale
Acceptul clinicii din Germania si pretul operatiei(tradusa)

Fata cu care am vorbit se numeste Crina Cortescu...Dosarul trebuie depus la sediul lor din str.Blanari,nr 21-23,sector 3,Telefon fundatie:314.94.83

Va rog din suflet,luati legatura cu Oana si ajutati-o sa depuna dosarul...,poate ca ei au altele pe cap...si nu se pot duce asa repede sa faca copii actelor si sa depuna dosarul...,cum primesc raspuns din Germania...,cum trebuie tradusa foaia cu raspunsul si depus de urgenta ,in citeva zile...,va rog mult




buna. Kay eu pot sa trec maine pe la spital sa iau actele si luni dimineata sa merg la sediul fundatiei sa le depun. o sa merg si eu la banca sa depun niste banuti pentru inimioara Sosonicai. ne rugam in continuare sa o aiba Dumnezeu in grija .


Monica de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina (20.12.2006)

Maria Cristina 1, 2, 3,4, 5, 6 ,7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

monica (aka)


Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

chris27, ti-am trimis azi dupa-amiaza un pm referitor la prima pagina.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Eu pot sa strang bani de la fetele din USA si Canada daca vreti si sa ii trimit cu o prietena care vine in Romania si poate sa ii depuna la banca. Ea pleaca pe 10 august deci daca primesc banii pana pe 8, cel tarziu 9 pot sa ii dau ei. Credeti ca ar prinde bine?

www.helpsonia.com/" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel viseaza la o viata normala



Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

ce vesti bune, ma bucur f mult, am luat deja o felicitare, am sa pun bani in ea si-i trimit lui didi in germania, mi-a dat adresa.
sanatate multa

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

fetelor, sunt extremde incantata de germani. am vb de dimi, la 8 ora noastra cu pilotul de la German Air Rescue (GAR) si a zis ca oricand ei sunt disponibili. trebuie doar sa sun si au sarit in avion ! fantastici ! acum ma mai uit pe site-ul spitalului si ma minunez de conditii. acum ce e aici imi pare... cum sa va zic... din alta epoca

va pup si ma duc sa mai dorm sa ma mai odihnesc putin, ca sunt extenuata !
p.s. Soso e bine, 139-cord; 66-resp; 91-sats-dar toata noaptea a avut 98-99 saturatii !


Diana, cred ca Duminica in familie e in vacanta... asta o sa facem pt celelalte operatii, pt asta e prea tarziu.


oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput