Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Rugati-va pentru DIANA

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 156
ruxandra_sb
ruxandra_sb

5899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ruxandra_sb un Mesaj Privat
pt Diana.

Sa te faci bine, frumusete mica.

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!
Mergi la inceput

helbi

4522 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luihelbi Adauga semn de carte la raspuns Trimite helbi un Mesaj Privat
Citesc zilnic is ma rog pt aceasta familie!

Cind merg in Vancouver, as vrea si eu nr lor de telefon. Vreau sa o sun si eu pe Laura. Acum, pt ca inteleg ca ar mai sta doar citeva zile in State, las fetele de acolo sa vb cu ea si sa ne tina la curent.

Multa sanatate si sa de-a Domnul ca sa se faca bine micutza Diana si taticul ei Andrei, iar Laurei putere si rabdare! Va fi bine, in final, Laura!

Andreia

Mergi la inceput
malina_mircu
malina_mircu

824 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimalina_mircu Adauga semn de carte la raspuns Trimite malina_mircu un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by giulia71

Buna dimineata,
La fel intru si eu cu inima stransa sa vad ce face Diana.
Fetelor, incerc sa va dau si eu o sugestie, daca as fi in tara cu siguranta as face-o: incercati sa mergeti si sa depuneti acatiste cu rugaciuni spre vindecare la Manastiri pentru micuta Diana.
Cu siguranta rugaciunile noastre ajuta, dar mult mai puternice sunt cele spuse din Casa Domnului!
Daca e cineva din Curtea de Arges, ar fi extraordinar sa depuna un acatist la Sfanta Filofteia!
mie intotdeauna mi-a ajutat!
Inca o data , va rog sa nu va suparati pe mine pentru sugestie!

mami de Calin rasfatzat:)

pun eu la Curtea de Arges si la manastire si la sf. Filofteia(chiar mergem in we) dar sa-mi spuneti ce sa scriu... pls. Si daca este pun si la socrul meu la biserica (este preot).

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004)
Mergi la inceput

helbi

4522 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luihelbi Adauga semn de carte la raspuns Trimite helbi un Mesaj Privat
Am rugat si eu o prietena din Curtea de Arges as puna si ea un acatis pt insanatosirea acestei familii!
Dar, cred ca, cu cit mai multe rugaciuni si acatiste, cu atit mai bine !

Andreia

Mergi la inceput

motanik

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimotanik Adauga semn de carte la raspuns Trimite motanik un Mesaj Privat
Si eu astept noutati, in fiecare dimineata deschid cu gandul la Diana.
Cred ca ar trebui deschis un subiect separat unde sa fie scrise numai vestile despre Diana, Laura si Andrei, iar aici sa ramana numai rugaciunile pt ei, caci e dificil cand sunt atatea pagini sa gasim noutatile.

--------------------

Andra
Mergi la inceput
biluta28
biluta28

656 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite biluta28 un Mesaj Privat
Buna Fetelor!

Azi aflu pentru prima oara de tragedia Laurei si sunt socata ma simt ca atunci cand am citit tot aici pe DC despre accidentul Mirelei si nu pot sa-mi abtin lacrimile desi sunt la serv. in acest moment si cei din jur se uta ciudat la ochii mei. Am citit toate cele 36 de pagini cu sufletul la gura si rugandu-ma sa nu citesc cumva cei mai rau. Ma bucur ca exista o sansa si o speranta pentru micuta Diana, sa ne rugam toti pentru sansa ei.

Diana iti dorim ( eu si familia mea)multa multa sanatate sa te faci bine, sa te bucuri de copilarie asa cum s-ar cuveni.

Laura suntem cu gandul si sufletul alaturi de tine si sotul tau Dumnezeu sa va ajute sa treceti peste aceasta mare cumpana din viata voastra si sa deveniti iar o familie sanatoasa si fericita.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat
Dumnezeule mare, ajut-o pe micuta Diana sa se faca bine, sa isi bucure din nou parintii cu prezenta ei vioaie!

Laura suntem alaturi de tine si speram din toata inima ca totul va fi bine!

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Mergi la inceput
bertha
bertha

2527 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite bertha un Mesaj Privat
Am vazut pozele cu papusa mica, e minunata, pur si simplu adorabila! Dumnezeu o sa aiba grija de ea si o s-o ajute sa-i imbratiseze din nou parintii si pisoiul (mi-a placut poaza aia mult)!

Pt prietenele noastre din SUA si Canada si pt toate fetele care se roaga pt micuta noastra: sunteti minunate, Dumnezeu ne va asculta rugile, sunt sigura!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)

poze
Mergi la inceput
Teutz
Teutz

1195 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Teutz un Mesaj Privat
M-am uitat la pozele Dianei si nu ma pot opri din plans! E o fetita adorabila si plina de viata. sa se faca bine printesa mica si dulce! Laura, iti doresc sa ai multa, multa putere! Dumnezeu sa va ajute sa treceti cu bine peste aceasta nenorocire!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulguletii nostri
Mergi la inceput

piticutz

1196 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite piticutz un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by conchita

Piticutz si Cami, sunteti minunate cu carticelele de rugaciuni!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Alaptatul Help-Line
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

OfF topic:

Ha, cum s-a nimerit, si pe mine tot Cami ma cheama .Piticutz si Cami sint de fapt doua Cami.
Mergi la inceput
Pag. din 156 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com