Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

pt Diana.

Sa te faci bine, frumusete mica.



Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Citesc zilnic is ma rog pt aceasta familie!

Cind merg in Vancouver, as vrea si eu nr lor de telefon. Vreau sa o sun si eu pe Laura. Acum, pt ca inteleg ca ar mai sta doar citeva zile in State, las fetele de acolo sa vb cu ea si sa ne tina la curent.

Multa sanatate si sa de-a Domnul ca sa se faca bine micutza Diana si taticul ei Andrei, iar Laurei putere si rabdare! Va fi bine, in final, Laura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

quote:
Originally posted by giulia71

Buna dimineata,
La fel intru si eu cu inima stransa sa vad ce face Diana.
Fetelor, incerc sa va dau si eu o sugestie, daca as fi in tara cu siguranta as face-o: incercati sa mergeti si sa depuneti acatiste cu rugaciuni spre vindecare la Manastiri pentru micuta Diana.
Cu siguranta rugaciunile noastre ajuta, dar mult mai puternice sunt cele spuse din Casa Domnului!
Daca e cineva din Curtea de Arges, ar fi extraordinar sa depuna un acatist la Sfanta Filofteia!
mie intotdeauna mi-a ajutat!
Inca o data , va rog sa nu va suparati pe mine pentru sugestie!

mami de Calin rasfatzat:)



pun eu la Curtea de Arges si la manastire si la sf. Filofteia(chiar mergem in we) dar sa-mi spuneti ce sa scriu... pls. Si daca este pun si la socrul meu la biserica (este preot).



pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Am rugat si eu o prietena din Curtea de Arges as puna si ea un acatis pt insanatosirea acestei familii!
Dar, cred ca, cu cit mai multe rugaciuni si acatiste, cu atit mai bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu astept noutati, in fiecare dimineata deschid cu gandul la Diana.
Cred ca ar trebui deschis un subiect separat unde sa fie scrise numai vestile despre Diana, Laura si Andrei, iar aici sa ramana numai rugaciunile pt ei, caci e dificil cand sunt atatea pagini sa gasim noutatile.



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Buna Fetelor!

Azi aflu pentru prima oara de tragedia Laurei si sunt socata ma simt ca atunci cand am citit tot aici pe DC despre accidentul Mirelei si nu pot sa-mi abtin lacrimile desi sunt la serv. in acest moment si cei din jur se uta ciudat la ochii mei. Am citit toate cele 36 de pagini cu sufletul la gura si rugandu-ma sa nu citesc cumva cei mai rau. Ma bucur ca exista o sansa si o speranta pentru micuta Diana, sa ne rugam toti pentru sansa ei.

Diana iti dorim ( eu si familia mea)multa multa sanatate sa te faci bine, sa te bucuri de copilarie asa cum s-ar cuveni.

Laura suntem cu gandul si sufletul alaturi de tine si sotul tau Dumnezeu sa va ajute sa treceti peste aceasta mare cumpana din viata voastra si sa deveniti iar o familie sanatoasa si fericita.





Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Dumnezeule mare, ajut-o pe micuta Diana sa se faca bine, sa isi bucure din nou parintii cu prezenta ei vioaie!

Laura suntem alaturi de tine si speram din toata inima ca totul va fi bine!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Am vazut pozele cu papusa mica, e minunata, pur si simplu adorabila! Dumnezeu o sa aiba grija de ea si o s-o ajute sa-i imbratiseze din nou parintii si pisoiul (mi-a placut poaza aia mult)!

Pt prietenele noastre din SUA si Canada si pt toate fetele care se roaga pt micuta noastra: sunteti minunate, Dumnezeu ne va asculta rugile, sunt sigura!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

M-am uitat la pozele Dianei si nu ma pot opri din plans! E o fetita adorabila si plina de viata. sa se faca bine printesa mica si dulce! Laura, iti doresc sa ai multa, multa putere! Dumnezeu sa va ajute sa treceti cu bine peste aceasta nenorocire!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulguletii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

quote:
Originally posted by conchita


Piticutz si Cami, sunteti minunate cu carticelele de rugaciuni!


************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)




OfF topic:

Ha, cum s-a nimerit, si pe mine tot Cami ma cheama .Piticutz si Cami sint de fapt doua Cami.

Mergi la inceput