Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Impresionant cum v-ati mobilizat fetelor. Cred ca nu e membru DC acum care sa nu deschida pagina cu gandul la Dienutza mai intai de orice, copilul asta e un miracol. Mi s-a strans inima citind povestea accidentului, cat de groaznic a fost pt ei toti dar mai ales pt Laura sa-si vada copilasul printre fiarele masinii...of..

Dumnezeu sa fie alaturi de ei si sa primim numai vesti bune, nici nu vreau sa ma gandesc altfel. Miracole se intampla, trebuie numai sa credem.



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Fetelor, sunteti extraordinare, o spun din toata inima!
Abia asteptam sa ajung acasa sa vad care mai e starea papusii. Sa-i dea Dumnezeu in continuare sanatate multa si putere de lupta!

Laura, multe si admiratie pt o mamica atat de incercata!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Si noi din vest ne alaturam voua, ne canalizam energiile pozitive,ne rugam pt insanatosirea Dianei, si ne bucuram pt vestile bune!

lia si buburuzii mici Dani si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Doamne, cu puterea Ta, ai in paza acest copil si fa-l bine, Doamne!
Te rog din sufletul meu!

mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Conchita multumesc. Am primit adresa si i-am trimis Laurei cateva rugaciuni sa le citeasca Dianei.

Dumnezeu si Maica Domnului sa aiba grija de Diana in continuare. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

fetele, cine o suna in dimineata asta, ca nu mai gasesc unde era scris...

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen94 spune:

Doamne,abia azi am citit si eu subiectul!!!!!

Am sa ma rog ptr.micuta Diana de cate ori am sa ma rog ptr. puiul meu Darius.
DIANA,multa sanatate!!!!parintii tai au nevoie de tine.
Laura........ma rog sa fiti din nou o familie fericita!!!

Carmen si Darius/5.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Doamne ajuta familia asta ata de greu incercata!
Laura, curaj si putere, Diana, asteptam cu sufletul la gura stiri bune despre tine. Andrei lupta sa te recuperezi, sa poti fi alaturi de fete!
Sunteti in rugaciunile noastre!


Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Conchita, o suna zisaCami. Diseara o sa sune DanaA. Suna tu maine dimineata si eu maine seara.

DanaA, intreab-o tu diseara daca a primit email-ul meu (eu le trimit de la office, dar cateodata nu ajung). Daca nu, spune-mi sa-l mai trimit inca o data. Si tu stii ca eu nu ma supar pe tine niciodata. De la tine si Irinel am invatat eu ce inseamna cu adevarat o femeie puternica, o mama adevarata. Acum e randul Laurei sa ma invete lectii de viata nebanuite! Tot respectul pt voi!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Am vorbit putin cu Laura si am fost nevoita sa intrerup convorbirea, intrucat venise un medic la Diana. Incerc sa revin mai tarziu cu un nou telefon.
Diana va intra azi din nou in operatie - va fi o interventie usoara, prin care ii vor pune un tubulet pentru hranire direct in stomac; inca nu stia la ce ora o vor opera.
Momentan nu am nici un fel de noutati in plus, fata de cele spuse de conchita aseara.



Cami
www.idieta.ro/show_ticker_image.php?scope=&rigla=10&slider=13&&weight_start=71,7&weight_current=59,4&weight_target=59,7" target="_blank">Silfiduta

Mergi la inceput