Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

ce ma bucura vestile bune

sambata am fost la nunta si dupa cununia religioasa ,pana s-au pozat mirii, am stat la Sf.Anton si m-am rugat pt. Diana, azi dimineata am intrat cu sufletul la gura sa aflu vesti si , din fericire vestile sunt bune

ne rugam in continuare...sa nu uitam si de Sf.Vladica ne-a ajutat si pe noi cand am fost bolnavi

mama de ingeras Norbert (07 dec 2003)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

Multumim fetelor pentru vesti!
Ma bucur sa aud vesti bune despre Diana.
In continuare ne pentru Diana, Andrei si Laura.

Mirona si Andrada (20.03.2003)





ANDRADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

Doamne ajuta!!!!

Astept cu nerabdare sa vina mesajul care sa ne anunte ca Diana este pe piciorusele ei si poate pleca acasa.

Curaj Diana si fa-te bine pentru parintii tai care te uibesc nespus!

Sa de-a dumnezeu sa-ti sarbatoresti ziua acasa cu toata familia ta, Laura!

Sunt alaturi de voi,si ma rog in fiecare zi pentru Diana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Doamne, ce tragedie, nici nu vreau sa-mi imaginez ce-i in sufletul Laurei.
Ma rog din tot sufletul pentru micuta Diana sa se faca bine!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tamara spune:

Doamne Tata ceresc, Mangaietorule si Datatatorule de viata, ne rugam Tie cu nesfarsita credinta ca numai Tu esti cel care va infaptui minunea: Diana va fi bine, la fel ca inainte, si va creste mare si sanatoasa alaturi de mamica Laura si taticul Andrei. da-le Doamne sanatatea de care au nevoie, tine-le dragostea si intareste-i cand se simt slabiti.
Amin.

http://community.webshots.com/user/tamarutza

http://community.webshots.com/user/tamarutza2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Doamne,ce vesti extraordinare! Ma bucur asa mult! Laura, rugaciunile noastre sunt cu voi. Am aprins o lumanare ieri pentru Diana si o voi face de fiecare data cand ma duc la biserica. Ma rog in fiecare zi pentru ca bunul Dumnezeu sa se milostiveasca de suferinta ei si a voastra si sa o faca bine. Ma rog si pentru Andrei, cu siguranta ii e teribil de greu ca e departe de voi, pe langa suferintele lui fizice. Va imbratisez cu drag.


http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

Doamne ajuta ! Sanatate multa multa.

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ma bucur sa citesc vesti atit de bune, in situatia ei orice pas micut inseamna o mare victorie. Abia astept sa vorbesc diseara cu mamica curajoasa si sper din tot sufletul sa vin cu vesti tot atit de bune. Si eu cred ca energiile pozitive indreptate asupra lor au fost benefice, numai ca nu trebuie sa ne oprim, Diana, Andrei si Laura au nevoie mult timp de acum inainte de ajutorul nostru, pentru ca lupta adevarata abia incepe.

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Doamne ajuta!

Ma rog si eu pentru Diana si pentru mamica ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

M-au dat lacrimile si pe mine. Ma bucur insa, sa aud ca problemele se rezolva, si ca Diana, in pofida celor spuse de medici. E bine sa mai auzi si de miracole... Am sa ma rog pentru Diana si toata familia.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'
www.sosdogs.ro" target="_blank">ADOPTA UN CATEL
www.chitarist.ro" target="_blank">ROCK&JAZZ PENTRU CONNAISSEURS

Mergi la inceput