Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Ma rog si sint alaturi cu tot sufletul, cu toata energia pozitiva, cu toate gandurile bune catre Laura si familia ei.


Doamne ajuta-i in continuare, cum ai facut-o pina acum!
Da-i Laurei forta sa reziste si sa fie optimista pentru familia ei iar pe Diana si Andrei ajuta-i sa se insanatoseasca!





Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Ma bucur ca apar pe zi ce trece vesti bune despre Diana. Diana are nevoie de un miracol si sper ca DD sa il faca cat mai repede posibil.Ne rugam in continuare pentru insanatosirea ei.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Dana voi suna azi pe la 17,30 ( 7,30 dimineata ). As dori si eu nr. de telefon al lui Andrei.
Ma bucur din suflet pentru vestile bune de pana acum. Doamne ajuta sa fie bine in continuare!
Laura, Diana si Andrei sunteti in gandurile si in rugaciunile noastre in permanenta!


Cami
www.idieta.ro/show_ticker_image.php?scope=&rigla=10&slider=13&&weight_start=71,7&weight_current=59,4&weight_target=59,7" target="_blank">Silfiduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

uff, abia am asteptat sa pt ajunge iar pe DC(am fost plecati in wk si n-am avut acces la net) si nu mai pot de bucurie ptr Diana, Laura si Andrei..si vroiam sa va spun, ca sunteti de milioane si inca odata, nu se dezminte...
Ne bucuram foarte mult pentru vestile bune..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Acum am venit acasa. Am fost la Andrei la spital. Era multumit de cum evolueaza starea lui, dar gandul lui era la fetele lui: Diana si Laura. Mi-a placut ca are moralul bun si e optimist. A spus ca se simte mai bine decat ieri. Nu vrea sa-i ducem nimic, doar sa ne rugam.
Maine incepe fizioterapia. Cei de la spital i-au facut o gramada de teste azi.

Carmen, marti seara nu avem pe nimeni sa sune, dar as vrea si eu sa sun ca saptamana cealalta plec in Romania si nu o sa mai pot suna. Asta daca nu te superi.
Oricum poate suni tu miercuri seara. Ce zici.

Cami si Nelia asteptam vesti de la voi maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Am citit cu sufletul la gura. Ma bucur mult pentru Diana. Doamne ajuta, in continuare!
Laura, ai o fetita curajoasa si luptatoare. Multa putere va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

AncaMaria si DanaA, multumim pentru vesti!
Anca, ti-a zis Laura de ce vor intrerupe solidele, oare? s-a intamplat ceva azi dupa ce i-au dat sa manance?
Dana, nici nu vreau sa imi imaginez ce e in sufletul lui Andrei acum...ma rog sa isi revina cat mai repede si sa ajunga langa fetele lui dragi.

Carmen vad ca poate suna numai seara, iar eu numai ziua; deci daca ramaneti intr-o zi fara voluntari, considerati-ma pe tura de dimineata by default.

Cami, Roxana, Dana, aveti info cerute pe PM.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Acum am aflat, am citit pe nerasuflate toate cele 24 de pagini. Ma bucur pentru vestile bune si ma rog sa se recupereze de tot.
Laura, suntem alaturi de tine!!!

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ma bucur mult ca lucrurile sunt cat de cat stabile! Sa dea Dumnezeu sa mearga numai spre bine!

Si, citind toate detaliile, nu pot sa nu ma gandesc.. bine ca accidentul nu s-a intamplat in Romania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Sanatate multa si putere!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput