Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Doamne ajuta

Ma rog in continuare pentru Diana scumpa si draga si pentru taticul ei Andrei sa faca bine si sa mearga acasa sanatosi.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Oh! Doamne cat ma bucur sa mai citesc si vesti bune. Laura putere in continuare sa faci fatza situatiei. Diana esti o dulcica luptatoare pentru care ma rog in continuare.
Doamne revarsa-ti binecuvantarea in continuare asupra Dianei Maria si-a lui Andrei si ajuta-i Doamne sa redevina oamenii care au fost inainte de acest cumplit accident.
As vrea s-o sun si eu pe Laura in seara aceasta. Fetele din Nord America imi dati unda verde? ca numarul de telefon il stiu.

Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CataD spune:

Fetelor, nici nu va inchipuiti cat de mult ma bucur ca Diana e mai bine! Sa dea Domnul sa se recupereze cat mai repede!

Doamne, ce greu trebuie sa fie de Laura, ma gandesc cu groaza prin ce a trecut si mai trece! Laura, sa-ti dea Domnul multa putere sa lupti in continuare!

Conchita, multumim mult ca ne tii la curent cu ce se mai intampla!

Doamne ajuta!
Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Diana mititica si scumpa nu inceta sa lupti, esti o invingatoare asta e sigur!! Laura si Andrei noi suntem alaturi de voi si nu incetam sa ne rugam!!

Fetelor multumim frumos pentru toate eforturile pe care le faceti sa ne tineti la curent cu ce se mai intampla. Ma bucur tare mult ca sunt numai vesti bune, sper sa ramana tot asa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Si azi te rog Doamne sa ai grija de Diana ! si maine am sa te rog, si in fiecare zi pana se va face bine ! Doamne-ajuta !



miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Doamne ajuta!!!
Multumim fetelor care ne tin la curent.

Comorile lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Multumim conchita pentru vestile detaliate!

Eu incerc sa sun de vreo juma de ora si e tot ocupat.. sper sa pot vorbi cu ea in seara asta... va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Citesc si plang... de data aceasta de bucurie ca vestile sunt bune... Doamne ajuta in continuare pe Diana sa lupte ca o micutza viteaza ce este! Doamne ajuta-i pe acesti parinti atat de greu incercati Laura si Andrei! Ma rog in continuare alaturi de voi si sper din tot sufletul sa avem vesti bune!
Multumesc Conchitei si tuturor fetelor care ne dau aceste vesti. Va rog frumos sa transmiteti Laurei ca suntem alaturi de ea cu gandul si rugaciunea.
Multa sanatate si numai bine va doresc,


Lorelai
Digital Macro 5,Digital Macro 4,
Digital Macro 3, Digital Macro 2, Digital Macro 1, Alte albume foto
"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Dana, cine suna luni seara sau marti seara, ca eu numai seara pot suna?!

Cand am vorbit prima data cu Laura, nu indrazneam sa sper la mai mult, data fiind situatia de atunci si ceea ce medicii spuneau. Acum nu pot decat sa-i multumesc cu lacrimi in ochi lui Dumnezeu pt tot si sa ma rog in continuare sa fie din ce in ce mai bine!

Doamne ajut-o pe Diana, da-i putere Laurei si recuperare rapida si usoara lui Andrei!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Am vorbit cu Laura, Diana dormea, iar maine se pare ca va avea o noua operatie - un fel de incizie (posibil laparoscopic) sa ii puna un tubulet pentru hranire direct in stomac.. din cauza probabil ca nu vor mai continua cu solidele maine si se va amana pentru zilele viitoare.. aceasta este o inverventie usoara, dar oricum, sa ne rugam in continuare ca Diana sa faca progrese..

Despre Andrei, am inteles ca au vorbit cam pe fuga dar ca a fost mutat la un alt spital, (despre care stiu ca e unul bun) iar Laura spera ca el sa se recupereze cat mai repede pentru ca au amandoua atata nevoie de el...

Haideti sa ne rugam in continuare pentru "marea" noastra luptatoare, Diana!

Mergi la inceput