Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 145

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:




-----------------------------------------------
Un strigat de ajutor:
Andrei/ Teo / Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LA MULTI ANI, ANDREI-tati de printesa Dienutza!
Sa dea Domnul sa va vedeti fetita refacuta complet cit mai repede posibil!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

LA MULTI ANI! tati Andrei ... multa sanatate printesei Diana si voua tuturor. Dumnezeu este mare si va face o minune ... mai devreme sau mai tarziu ... sper sa fie cat mai repede.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA, SARA si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Super vesti !!!! Doamne ajuta sa fie bine cat mai repede !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Lia, Brandusa, !
Sunt convinsa ca Diana se va face bine! Asa cum spunea si helbi e doar chestiune de timp! Doamne doamne vegheza asupra ei si sigur va face o minune ca Diana sa redevina fetitza dinainte de accident! Doamne ajuta sa se inatmple cat mai curand!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

La Multi Ani, Andrei, tati de Dienuta minunata! nu v-am uitat, sunteti mereu in rugaciunile mele. Lia, multumim de vesti, nu am avut nici o indoiala ca Diana scumpa se va face bine. Doamne ajut-o in continuare pe Laura sa reziste incercarii! este, intr-adevar, o mamica fara seaman.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Mai tarziu dar din toata inima: La multi ani, Andrei si multa putere tie si sotiei tale minunate! Tie cum iti merge? esti complet recuperat?


-----------------------------------------------
Un strigat de ajutor:
Andrei/ Teo / Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Buna la toate fetele,


Am vorbit la telefon cu Laura ieri, spre rusinea mea la spital n-am mai ajuns pentru ca am fost tare ocupati. Laura mi-a spus ca Dienuta a mai strins-o pe Bunuti de mana din cind in cind, dar cind ii cere Laura spune ca o doare. Nu stie mititica sa explice unde anume si cum o doare, spune doar ca o doare jos, pumnul ori incheietura. Nici Laura nu-si da seama cu exactitate unde. Cu doctorii nu a vorbit despre asta, doar cu una dintre asistente, care i-a confirmat ca durerea poate exista intr-adevar. Nu s-a aratat nici prea entuziazmata, dar nici nu i-a dat Laurei de inteles ca se indoieste de spusele ei. Eu insa, la fel ca noi toate, suntem increzatoare ca va fi bine. Trebuie mult timp si rabdare si rugaciune, stim, dar toate astea le avem, asa ca speram si-l rugam pe Doamne Doamne neincetat sa ne ajute mica printesa sa se faca bine.

Dienuta a fost destul de vesela zilele astea. Laura banuieste ca a dormit mai bine si asta e motivul principal. A inceput sa stea din ce in ce mai mult pe aparatul de respirat mobil cu valori foarte bune, lucru care este foarte imbucurator. O echipa de 6 persoane au vizitat casa Laurei sa vada camera in care va sta Dienuta si au fost de acord ca spatiul este suficient pentru a instala toate aparatele si patul in vedearea venirii acasa in curind a micutei.
Bunuti, Laura si Andrei fac tot ce le stau in putinta sa o faca pe Dienuta sa se simta bine. Se joaca cu ea non-stop, converseaza, citesc, deseneaza si coloreaza impreuna. Se uita la desene, fac puzzle, lego, mincare pentru animalutele din plus si papausi, ce mai, imaginatia lor cu siguranta depaseste normalul... :)

Voi merge la ea de indata ce ma mai eliberez putin, desi crede-ma ca ma simt vinovata,... ce bine ca ma suna Laura mereu sa ma tina la curent. E o scumpa.

Pupici la toata lumea si pe curind cu vesti bune, Doamne ajuta!

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Am lacrimi in ochi de bucurie ! Ce vesti bune ! Doamne ajuta ca micuta Diana sa se faca bine cat de curand posibil !Pupici dulci!
Anca,Lia-vreau sa ii trimit ceva de Craciun,imi dati un PM va rog cu o adresa?Multumesc frumos!

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am citit si eu vestile bune din ultimul timp si ne rugam in continuare ca Diana sa se faca bine!
Un La multi ani intirziat lui Andrei de Sf Andrei (cu un motiv intemeiat zic eu, am scos minunea din burtica excat in acea perioada), si la toti patru le doresc putere, curaj si optimism!

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/aurice#date/2007-11-26/18:33:35" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput