Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 141

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Laura, multumim mult pentru vesti. Sper ca Diana sa scape repede de infectia urinara, imi pare rau sa citesc ca are asa ceva, ti-au spus si de la ce a facut-o? Am vazut pozele, e atit de dulce, in cea de pe masa mi se pare ca a mai crescut sau s-a rotunjit la fata... Oricum, arata mult mai bine. Am vazut de ce e incojurata, cred ca e frumos in salon, dar oricit de frumos a fi ii doresc din tot sufletul sa ajunga acasa cit mai repede. Ma gindesc in continuare la Diana, la tine si la Andrei si ma rog si eu alaturi de voi pentru acea minune.

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">35+ , www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia.... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura ne rugam in continuare pentru micuta diana si speram ca dumnezeu va infaptui un miracol pentru ea !
Multa putere si sunt alaturi de tine, daca te pot ajuta cu ceva te rog sa nu eziti!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

LAURA,nu pot sa ma adun sa scriu doua randuri,dar as vrea sa sti ca santem alaturi de voi si plang si zambesc in fata monitorului,depinde ce vesti vad scrise despre Diana
Ma bucur enorm ca a reusit sa stea in picioruse si sa sti ca este o frumusete,si mi-e mi se pare ca a crescut destul de multicel.Doamne Ajut-o pe Diana sa se faca bine
si poza aceea cu paturica pe care este printesa este super,eate ca o printesa.
Iti multumim mult pentru poze
va pupam si ne rugam pt Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Laura, , o sa fie bine, o sa vedeti.
Multa putere va doresc si sanatate frumoasei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selena2002 spune:

Multumim mult Laura pentru vesti dar mai ales pentru ca ai avut timp sa pui si poze. Doamne ce frumoasa fata ai, este chiar ca o printesa. Eu cred ca bunul Dumnezeu o sa va ajute, o sa o ajute pe Diana sa treaca peste aceste clipe si o sa fie din ce in ce mai bine.
Multa sanatate si multa speranta, trebuie sa fie bine, trebuie.
Sunteti mereu in rugamintile noastre.
Selena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

Draga Laura,
Citesc noutatile despre micuta Diana din mai. Nu prea scriu, doar citesc (zilnic) si ma rog pentru voi.
Cum zicea o alta fata, pling si zimbesc, si ma doare sufletul cind o vad pe micuta Diana in pat, inconjurata de toate jucariile cu care nu poate inca sa se joace.
Va doresc multa putere si de acum incolo. Si la iubita mica sa se indure Doamne Doamne si sa-i redea copilaria cu toate burcuriile ei.
Va iubim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

aceiasi reactie o am si eu, plang so zambesc si ma rog Bunului Dumnezeu sa faca in continuare minuni cu Dienuta si sa-i dea sanatate deplina.
Ce bine ca ii place Dienutei "la verticala" si o tolereaza bine.

si pentru ursuletul scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LAURA..SUPERBE POZE!!!
Diana e o printesa si o mare luptatoare. Ma uit la pozele de acum si rememorez pe cele de mai de mult. Eu spun ca e un mare progres. Si CRED din tot sufletul ca "Cinderella" se va face bine !

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Laura, multumim de vesti.Si eu ma rog in continuare la o minune si sunt sigura ca va veni. Incetisor, cite un mic progres dar noi suntem alaturi.Sa va dea D-zeu in continuare multa putere si rabdare cu Diana, odata ajunsa acasa.

Cu mult drag,Dana

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Laura,sunt mama unui copil cu parapareza spastica,in vasta de 5 ani.La varsta de 4 ani si putin,a 2-a zi de Craciun DUMNEZEU si BOGDAN-ANDREI ne-au facut o mare surpriza a inceput sa mearga singur.Acum Bogdan e din ce in ce mai bine face progrese pe zi ce trece ,doar Dumnezeu poate ajuta .EL l-a ajutat si stiu ca-l va ajuta in continuare.Sa stii ca de acum ne rugam si pt DIANA.



Gabi mami de BOGDANEL(29.10.2002)

Mergi la inceput