Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 140

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Nu pot nici macar sa scriu o fraza, incep la fraze la subiectul asta de luni de zile si nu sunt in stare sa dau send la nimic.

Stiu ca singurele stari care nu dau niciodata gres sunt speranta, perseverenta si dragostea. Laura, nu trebuie sa renunti niciodata la ele.

sanatate din tot sufletul, Dienuta!

Les psychiatres, c'est très efficace. Moi, avant, je pissais au lit, j'avais honte. Je suis allé voir un psychiatre, je suis guéri. Maintenant, je pisse au lit, mais j'en suis fier.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Laura, nu am mai scris demult la subiectul Dienutei insa si eu, ca si multe alte fete de aici, iti sunt alaturi cu ganduri bune si rugaciuni de sanatate. Important este sa vezi partea buna a paharului. Diana a facut progrese iar medicii sunt multumiti. Sunt sigura ca tu iti doresti sa se intample totul cat mai repede insa incurajeaza-te!

Diana se va reface! Mai dureaza, insa Diana se va reface!!!

Alina 31+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

poze Ana mica in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Laura, imi imaginez ca nu e usor dar cu incredere in Dumnezeu sunt sigura ca situatia se va imbunatati. Pupici si imbratisari tie si Dianei

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Laura suntem si noi alturi de voi si ne rugam sa citim vesti din ce in ce mai bune.

Multa sanatate si incredere in Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Laura ma bucur mult sa stiu ca aveti totusi vesti bune. Ce bine ca si-a miscat mana si capul putin atunci cand i-ai miscat picioarul. Imi pare rau ca testul de inghitit nu a fost tocami bun de data asta, dar daca continuam sa ne rugam, poate Domnul ne va asculta rugaciunile se va indura si ii va darui Dinei o viata normal. Dumnezeu sa va ajute sa vedeti bunatatea Lui!

Ingrid Ecaterina si mami

ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Iti multumim ca ti-ai rupt din timpul tau si ne-ai dat vesti, Laura!
Sintem cu gindul la voi, la Diana si ne rugam pentru ea!
Progresele ei sint imense si o sa vezi , va fi bine!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Nimic nou de la Diana ?? Pupici si multa sanatate sa primesti !!

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:





ce mai face Diana?



Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Salutari tuturor!

Despre Diana doar doua noutati ar fi suficient de importante cat sa le scriu: una mai de bine, una nu. Cea mai rea ar fi ca Diana are o infectie urinara, care insa a fost depistata din timp si pentru care acum I se da antibiotic. Cea mai de bine e ca fizioterapista a adus saptamana trecuta o masa pe care Diana va fi prinsa cu chingi si pe va sta “in picioare”. De fapt deja a stat pe ea in doua zile diferite, prima data un sfert de ora, a doua oara o jumatate de ora. Avem si dovada http://www.flickr.com/photos/11882381@N02/1795362364/ (sper sa se vada poza, ca nu stiu sa umblu cu flickr).

Peste doua saptamani urmeaza sa ne intalnim cu o echipa intreaga din spital ca sa discutam detaliile privind pregatirile pentru plecarea acasa, despre care insa nu stie nimeni exact cand va fi. Oricum insa noi, adultii, facem saptamanal deja un fel de mini-cursuri unde invatam cum sa avem grija de Diana cand va veni acasa.

Intre spital, serviciu si noaptea acasa cat sa dormim, inca mai asteptam, speram si ne rugam pentru o minune…


Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Laura,

multumim pentru vesti si sper ca Diana sa scapa repejor de infectia urinara...
am vazut pozele, frumoasa ta fata are un zimbet ce-ti arde sufletul....!poate dupa intilnirea cu echipa vei reveni cu vesti bune, pina atunci Dianei si voua putere si rabdare .

http://www.floriinro.ro/


Loue à bon prix cet espace de signature, merci de me contacter en MP.

Mergi la inceput