Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 128

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Doamne ajut-o pe Diana Maria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagoiu spune:

La multi ani, papusa scumpa! Maica Domnului sa te ocroteasca si de-acum inainte si sa te faca sanatoasa. Iar mamicii tale sa-i dea putere si nadejde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selena2002 spune:

LA MULTI ANI Diana! Sa te ajute bunul Dumnezeu sa te faci bine, sa poti sa respiri singurica, sa poti sa te misti, sa poti sa vorbesti sa poti sa te joci cu ceilalti copii si sa uiti de aceste momente grele.
Pentru Laura si Andrei multa sanatate si multa rabdare. Dumnezeu ne asculta rugamintile si va veni si ziua in care Diana va fi sanatoasa.
Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani diana si multa sanatate si pupici de la noi!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Doamne, ma rog sa fii alaturi de Diana Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

La Multi Ani, scumpa mica, Diana Maria, sa te ocroteasca Maica Domnului in continuare. ma bucur de vestile noi cu tubuletul, Laura era ingrijorata ca vor amana scoaterea tubului si de data asta. ce bine ca au reusit, gata, inca un pas inainte pentru minunea mica.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana, Sonia si Darius * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

L amulti ani Diana Maria! sa cresti mare si frumoasa, repede acasa si mai ales sanatoasa!

Nu cred ca e mai e o coincidenta...In fiecare zi verific 3 cazuri-as vrea mai multe, dar timpul nu-mi permite zilnic si altele - (Diana, Sonia si evident Darius) si pe toti ii cheama ba Maria, ba Marian...Eu cred in Dumnezeu si in Maica Domnului si nu ma indoiesc nici o clipa ca acesti copii vor avea o alta soarta!



Ajutati-l pe Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Ce mai face draga de Dienutza!

ma rog sa aud vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ce mai stiti de Diana? sper din suflet sa fie tot mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Fetele din Canada, nu mai stiti nimic? E totul in regula?

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput