Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 121

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Brindusa, prezenta ta acolo va fi una semnificativa pentru Diana, Laura si Andrei.

Progresele pe care le-ai enumerat ma fac si pe mine sa sper atat de mult pentru Diana. Chiar acum discutam cu sotul despre asta si el care stie mai multe decat mine in ceea ce priveste medicina, parea destul de increzator.

Am o prietena care la randul ei are o prietena care la varsta de 9 ani a suferit o trauma asemanatoare cu cea a Dianei. Doctotii i-au dat sanse de supravietuire si recuperare aparoape de 0. Acum este femeie pe picioarele ei, conduce o afacere si fizic nu este cu nimic mai inferioara niciuneia dintre noi.

Brindusa, inca o data, vreau sa-ti spun cat de mult ma bucur ca pleci la Dienutza.

Doamne ajuta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Fetelor, am uitat, astept cu mare nerabdare detalii despre iesirea voastra. Ma rog mult ca Laura sa se poata relaxa putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Buna sa va fie inima!
Sunt noua-nouta pe forum, bine v-am gasit!

De o saptamana m-am alaturat celor care se roaga pentru Diana (de cand am citit un articol despre ce s-a intamplat)

Doamne ajut-o pe Diana-Maria!

Am plans pentru cate ii sunt date sa indure sufletul ei mic si pur, pentru durerea parintilor ei, si a tuturor celor car o iubesc. Am plans de bucurie ca Diana face progrese, sunt adevarate minuni.
Diana e o minune de fetita, Doamne ajut-o sa fie iar sanatoasa! Doamne ajuta-i pe parintii ei! Doamne ajuta-i pe toti cei care pot contribui la insanatosirea Dianei!

Amandina C.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

BRINDUSA_-ma bucur enorm pt tine si pt Diana si Laura-care sigur vor fi mult mai bine cand le vei imbratisa si te rog multt sa le pupi si sa le transmitzi mullttaa sanatate- ma rog si simt ca va fi bine, of ce greu este, dc eu pling si am doare sufletul, imi dau seama cat de greu itzi este tzie si Laurei.
Dumnezeu e mare si alaturi de ele si va fi bine.
Anca- luni itzi trimit un alt cec pt fete, te anuntz cum il pun.
Anca, Lia si restul- multumim mult ca o mai destindetzi pe Laura si transmitetzi-i Dianei multa sanatate, pupatzi-o si imbarbatatzi-o si de la noi in continuare.
Mii de multumiri si va pupam si pe voi.

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Fetelor am citit si eu despre ce i s-a intamplat Dianei. Imi cer scuze dar din pacate nu am avut timp sa citesc tot ce ati scris, asa incat va rog, daca se fac donatii pentru ea, sa imi dati si mie numerele de cont pentru a face si eu o donatie.

Ma rog pentru Dina si Laura si sper din tot sufletul ca Dumnezeu o va ajuta pe micuta sa se insanatoseasca.

Valentina cu bebe Mariuca (25.04.2007)
Mariuca in prima luna

www.sonia.as.ro" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Brindusa , ce ma bucur ca veti putea sa va reuniti iar. Diana va fi cu sigurantza cea mai fericita!
Sa dea Domnul ca atunci cind o sa ajungeti sa fii uimita de progresele care le face!

Am intrat azi la biserica si m-am rugat pentru Dienutza mica, sper ca Doamne Doamne sa imi fi ascultat ruga si sa fie totul bine, totul sa aiba un mers bun.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

quote:
Originally posted by amandina_c

Buna sa va fie inima!
Sunt noua-nouta pe forum, bine v-am gasit!

De o saptamana m-am alaturat celor care se roaga pentru Diana (de cand am citit un articol despre ce s-a intamplat)



Buna Amadina. Bine ai venit printre noi cei ce suntem mereu cu inima si cu gandul la Diana si pe .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Eu am vorbit la telefon acum vreo 2 sapt cu Brindusa, e o fata super cu un aer pozitiv, optimist, sigur vizita ei ii va insufla putere Laurei si Dianei!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetelor, am fost aseara cu Sofie, Lia si Laura la o terasa, am stat acolo cateva ore (sper ca Andrei sa nu se fi suparat), am vorbit vrute si nevrute, am ras, si zic eu ca toate ne-am simtit excelent, dar ce e mai important, iesirea cred ca i-a prins tare bine Laurei...

Dienuta era bine aseara, zambitoare, a fost foarte bucuroasa de toate cadourile primite (am desfacut pachetele impreuna)... de sticker-ele cu Blue, de casete (se pare ca majoritatea nu le avea), de carti, si nu in ultimul rand de Dumbo, elefantelul bleu.. Laura si Diana va multumesc din suflet fetelor!

Brandusa, te asteptam cu drag aici (si eu de abia astept sa te cunosc )!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

MULTUMESC MULT pentru incurajari Claudelu, Lucia, anymony...!

Da, Denisa, le transmit!

Vikinga pentru "caracterizare"!

Si nu in ultumul rand, Anca, Lia si Sofie pentru iesirea facuta Laurei!

Si eu abia astept sa te vad si pe tine, Anca, desigur!
Si TOATE sufletistele pe care le voi mai gasi acolo, alaturi de iubitele mele...!

DOAMNE AJUTA!



BRINDUSA

Mergi la inceput