Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Rugati-va pentru DIANA

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 156
lucia_cs
lucia_cs

1560 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lucia_cs Adauga semn de carte la raspuns Trimite lucia_cs un Mesaj Privat
Brindusa, prezenta ta acolo va fi una semnificativa pentru Diana, Laura si Andrei.

Progresele pe care le-ai enumerat ma fac si pe mine sa sper atat de mult pentru Diana. Chiar acum discutam cu sotul despre asta si el care stie mai multe decat mine in ceea ce priveste medicina, parea destul de increzator.

Am o prietena care la randul ei are o prietena care la varsta de 9 ani a suferit o trauma asemanatoare cu cea a Dianei. Doctotii i-au dat sanse de supravietuire si recuperare aparoape de 0. Acum este femeie pe picioarele ei, conduce o afacere si fizic nu este cu nimic mai inferioara niciuneia dintre noi.

Brindusa, inca o data, vreau sa-ti spun cat de mult ma bucur ca pleci la Dienutza.

Doamne ajuta!

Sa nu-i uitam..

Sa fim alaturi Diana fetita Laurei_B!

Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

Mergi la inceput
lucia_cs
lucia_cs

1560 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lucia_cs Adauga semn de carte la raspuns Trimite lucia_cs un Mesaj Privat
Fetelor, am uitat, astept cu mare nerabdare detalii despre iesirea voastra. Ma rog mult ca Laura sa se poata relaxa putin.

Sa nu-i uitam..

Mergi la inceput
amandina_c
amandina_c

43 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns
Buna sa va fie inima!
Sunt noua-nouta pe forum, bine v-am gasit!

De o saptamana m-am alaturat celor care se roaga pentru Diana (de cand am citit un articol despre ce s-a intamplat)

Doamne ajut-o pe Diana-Maria!

Am plans pentru cate ii sunt date sa indure sufletul ei mic si pur, pentru durerea parintilor ei, si a tuturor celor car o iubesc. Am plans de bucurie ca Diana face progrese, sunt adevarate minuni.
Diana e o minune de fetita, Doamne ajut-o sa fie iar sanatoasa! Doamne ajuta-i pe parintii ei! Doamne ajuta-i pe toti cei care pot contribui la insanatosirea Dianei!

Amandina C.

Mergi la inceput

Denisam

6806 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Denisam Adauga semn de carte la raspuns Trimite Denisam un Mesaj Privat
BRINDUSA_-ma bucur enorm pt tine si pt Diana si Laura-care sigur vor fi mult mai bine cand le vei imbratisa si te rog multt sa le pupi si sa le transmitzi mullttaa sanatate- ma rog si simt ca va fi bine, of ce greu este, dc eu pling si am doare sufletul, imi dau seama cat de greu itzi este tzie si Laurei.
Dumnezeu e mare si alaturi de ele si va fi bine.
Anca- luni itzi trimit un alt cec pt fete, te anuntz cum il pun.
Anca, Lia si restul- multumim mult ca o mai destindetzi pe Laura si transmitetzi-i Dianei multa sanatate, pupatzi-o si imbarbatatzi-o si de la noi in continuare.
Mii de multumiri si va pupam si pe voi.

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput
Val_
Val_

818 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Val_ un Mesaj Privat
Fetelor am citit si eu despre ce i s-a intamplat Dianei. Imi cer scuze dar din pacate nu am avut timp sa citesc tot ce ati scris, asa incat va rog, daca se fac donatii pentru ea, sa imi dati si mie numerele de cont pentru a face si eu o donatie.

Ma rog pentru Dina si Laura si sper din tot sufletul ca Dumnezeu o va ajuta pe micuta sa se insanatoseasca.

Valentina cu bebe Mariuca (25.04.2007)
Mariuca in prima luna

Pentru inima Soniei
Mergi la inceput
anymony
anymony

1519 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianymony Adauga semn de carte la raspuns Trimite anymony un Mesaj Privat
Brindusa , ce ma bucur ca veti putea sa va reuniti iar. Diana va fi cu sigurantza cea mai fericita!
Sa dea Domnul ca atunci cind o sa ajungeti sa fii uimita de progresele care le face!

Am intrat azi la biserica si m-am rugat pentru Dienutza mica, sper ca Doamne Doamne sa imi fi ascultat ruga si sa fie totul bine, totul sa aiba un mers bun.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Iubirea noastra Ioana-Catalina
Mergi la inceput
lucia_cs
lucia_cs

1560 Mesaje
quote:
Originally posted by amandina_c

Buna sa va fie inima!
Sunt noua-nouta pe forum, bine v-am gasit!

De o saptamana m-am alaturat celor care se roaga pentru Diana (de cand am citit un articol despre ce s-a intamplat)

Buna Amadina. Bine ai venit printre noi cei ce suntem mereu cu inima si cu gandul la Diana si pe .

Sa nu-i uitam..

Mergi la inceput

vikinga

5558 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivikinga Adauga semn de carte la raspuns Trimite vikinga un Mesaj Privat
Eu am vorbit la telefon acum vreo 2 sapt cu Brindusa, e o fata super cu un aer pozitiv, optimist, sigur vizita ei ii va insufla putere Laurei si Dianei!

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput
AncaMaria
AncaMaria

923 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AncaMaria un Mesaj Privat
Fetelor, am fost aseara cu Sofie, Lia si Laura la o terasa, am stat acolo cateva ore (sper ca Andrei sa nu se fi suparat), am vorbit vrute si nevrute, am ras, si zic eu ca toate ne-am simtit excelent, dar ce e mai important, iesirea cred ca i-a prins tare bine Laurei...

Dienuta era bine aseara, zambitoare, a fost foarte bucuroasa de toate cadourile primite (am desfacut pachetele impreuna)... de sticker-ele cu Blue, de casete (se pare ca majoritatea nu le avea), de carti, si nu in ultimul rand de Dumbo, elefantelul bleu.. Laura si Diana va multumesc din suflet fetelor!

Brandusa, te asteptam cu drag aici (si eu de abia astept sa te cunosc )!

Anca & Bianca (19 iulie 2004)

Rugati-va pentru Diana
Mergi la inceput

brindusa76

223 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite brindusa76 un Mesaj Privat
MULTUMESC MULT pentru incurajari Claudelu, Lucia, anymony...!

Da, Denisa, le transmit!

Vikinga pentru "caracterizare"!

Si nu in ultumul rand, Anca, Lia si Sofie pentru iesirea facuta Laurei!

Si eu abia astept sa te vad si pe tine, Anca, desigur!
Si TOATE sufletistele pe care le voi mai gasi acolo, alaturi de iubitele mele...!

DOAMNE AJUTA!

BRINDUSA
Mergi la inceput
Pag. din 156 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com