Piticodromul de sept-oct 2005 (177)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Alinam sunteti tare frumosi amandoi . Ma bucur ca doarme mai bine Vladi. Eu am examen vineri pe 13 si am asa niste presimtitri aiurea ca nu prea m-am tinut de invatat .

Ioana ai cumparat mobila?

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

irina multumim, bafta la examen, eu am pe 18 da tot asa nepregatita sunt hehehe, zic ca mai am timp, inconstienta.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Alinam sa fie ca am mare nevoie! Pai tu chiar mai ai timp hihihhihi!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Eu ma simt tare nasol. DE ieri mi rau, sunt obosita franta, nu mai pot. E o stare ca si cum as fi gravida, dar nu am cum sa fiu, chiar acum mi s-a terminat CM. Ma duc la medic sa cer trimitere pentru analize: poate am carenta de vitamine, anemie, astenie, si lista e lunga.....

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Am uitat sa va intreb daca si copii vostrii au fost extaziati de obiceiul de a ciocni oua . Vladut boloborosea ceva ce semna cu 'inviat' si zbag. Si dupa ce se spargea unul dintre oua le lua el pe ambele si le busea unul de altul pana le facea zob .

Codruta sanatate multa!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Buna dragelor,
am si eu cateva minute de respiro,au fost obositoare sarbatorile la noi,multa lume,mancare....cah,nu mai mananc o luna.....
Iaris e fost in extaz cu ouale,ii place sa le ciocneasca si sa le ciocneasca la greu,ma bucur mult ca a ost incantat.A avut multi copii in vizita,s-a jucat...am fost la biserica,a dansat pe toata swlujba,de era circ in jurul nosstru si nu stiam ce sa fac sa-l opresc,dar daca parintele canta....asta e.Nu a fost frumos din partea noastra,stiu.
Luni am fost la un gratar si acolo iaris a fost in lumea lui:soare,pietricele si iarba,pisica si caine,ca am fost la niste prieteni care au casa in afara orasului.Acum doarme si mai strangem jucarii ca e plina casa


Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

de aici incolo alte poze noi cu noi
www.totsites.com/tot/iaris" target="_blank">paginuta lui Iaris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Anca cum prinde 2 oua le ciocneste intre ele.
Mai rau e ca a prins si un ou incondeiat pe care l-a ciocnit cu un ou fiert.

Si cu ouale de ciocolata, are o pasiune de nestavilit.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Eu sunt singura acasica, Vlad e parasit de parinti la Braila si zau daca ii pasa!
Noi am petrecut frumos de Paste, am mancat, ne-am plimbat si eu am profitat de ocazia ca am cu cine lasa copilul si am dat iama la cosmetica, mi-am facut un tratament la fatza, ziceai ca am solzi pe fatza. Mai nasol a fost ca dupa 1 ora de masaje si tratamente , inlemnisem de spate dar totul s-a rezolvat dupa ce am mers un pic.

Aveam o spaima imensa, Vlad in ultima saptamana capatase o dependenta de mine de speriat. Nu mai vroia cu nimeni, nici zi nici noapte, decat cu mine. Am crezut ca daca il lasam la Braila o sa se supere, o sa planga, de unde... trai pe capul lui, santajeaza sentimental bunicii si face ce vrea din ei. Ca atare nu a plans si nici nu pare sa ne simta lipsa dar stiu eu ca intr-un coltisor acolo in inima lui suntem si noi! Nu s-a extaziat dupa spart oua, spargea unul, il arunca pe jos si asa mai departe si nu protesta daca nu ii dadeam voie la tot cosul de oua!

Nu i-am luat nimic cadou dar m-am cadorisit eu singura cu o crema de fata superhidratanta si i-am luat si sotului niste camasi.

In rest sunt haotica, scriu ca atare si uneori nici eu nu ma inteleg .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Hristos a inviat! - ca de obicei apar si eu in urma Sarbatorilor, dar sunt ok ca asa se zice pana la Inaltare Noi am avut musafiri din alte orase inca de sambata , apoi a doua zi de Paste am luat motul Teodorei si abia ieri am am avut ceva timp pe care mi l-am ocupat cu smotrul de dupa...so, a fost foarte frumos dar sunt cam obosita si ma resimt dupa atatea zile de dezmatz Sa va zic ce a ales din tava: Bijuterie(bratara), chei de la masina si parfum. A pus mana si pe bani dar s-a razgandit si i-a pus la loc , de ce i-o fi pus nu stiu ca doar celelalte se intretin cu bani, nu? Una peste alta a fost funny, ne-am distrat , ea nu mai zic ca a fost super incantata de copii si s-a zbenguit toata ziua. A primit si multe lucruri frumoase, abia astept sa o imbrac cu ele Maine, ca poate o fi ziua mai lunga ,o sa pun si cateva poze sa va arat mostra de dezmotzata.Ma gandeam ca dupa atata absenta o sa am de recuperat en gross, dar vad ca nu prea ati prestat, ceea ce inseamma ca v-ati cam resimtit si voi dupa sarbatorile astea, deci sunt in trend si nu-mi mai fac griji Hai ca va pup , ma duc la nani, ca sunt chiauna spre zombie Teodora Sara (norina)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Aaaa, JAdi, ai fost in Braila, ai?PAi daca nu eram atat de prinsa cu motz si musafiri, te prindeam eu pe strasse si te laum prin surprindere. Sa nu ciocnim noi un ou...hmm, ai mers pe blat. Lasa ca tura viitoare nu mai scapi, vreau si eu sa-l vad pe Vlad si sa-ti vad burtica, sper sa ne vedem cand vii sa-l iei pe puiutz Teodora Sara (norina)poze

Mergi la inceput