***LA REDOUTE(16)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

madau vad ca amandoua avem probleme cu comanda din 20eu am fost deja la posta si la mesagerie si nu este venita


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Gabitaco da, mai, dar eu voiam ACEL poncho. Nah, sa mai aman treburile altadata

In alta ordine de idei, eu cica am copil bolnav. Hm, dupa energie nu s-ar zice, a reusit sa traga de toate, sa rupa n ambalaje, exact unde nu avea voie se ducea, mama, dar nu ar fi bunicii cresa ar scrie pe ea.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gabitaco era in coletul asta care n-a venit, ma duc sa vad ce si cum, le-am dat si mail vineri dar nici un raspuns deocamdata

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Fetelor, nu va suparati, madame Sabine a rezolvat cuiva vreo problema? Adica din toate problemele semnalate a reusit sa obtina careva dintre voi fie produsele, fie banii?
Ca mie mi se pare suspecta rau Sabine asta.
Aissa, la tine chiar e ceva in neregula si nu cred ca problema sa fie la LR. E ciudat chiar sa nu ajunga nici un pachet.

---------------
Just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am primit vente privilege la AM PM si So Homme

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

mada ... stai linistica ca apare el si coletul asta din 20 . eu zic ca nu e timpul pierdut inca...

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by anka-maria

Fetelor, nu va suparati, madame Sabine a rezolvat cuiva vreo problema? Adica din toate problemele semnalate a reusit sa obtina careva dintre voi fie produsele, fie banii?
Ca mie mi se pare suspecta rau Sabine asta.
Aissa, la tine chiar e ceva in neregula si nu cred ca problema sa fie la LR. E ciudat chiar sa nu ajunga nici un pachet.

---------------
Just me



Da, mi-a anulat mie niste colete mai mici de 10 euro

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Madau si eu zic sa nu-ti faci pb cu coletul din 20. eu am primit martea (sau miercurea) trecuta coletul din 19. si cel din 21 nici pana azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Aissa, tu ai zis ca ai scris si pe site. de-acolo n-ai primit nici un raspuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Va pup, noi am tinut tot intr-o petrecere, dar de maine revin in forta alaturi de voi....
Si io zic sa nu va faceti probleme cu coletele, se intampla sa intarzie f mult, trimise cu trenul, cum am patit io...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput