***LA REDOUTE(16)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Auzi Aissa,eu una as risca un telefon la Sabine asta,ca poate din mail nu se vede 'tonul' tau...

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

La cat costa telefonul, tot ea iese in paguba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mai da' e chiar culmea Sabine asta!Inteleg ca ei nu considera niciodata ca e vina lor,nu isi cer scuze,nu isi asuma nimic?Doar te pun sa astepti pana ti se lungesc urechile?

Eu inca ma chinui sa fac acea comanda pt prietena mea.Am fost si am pus pe card 10 milioane lei si tot nu merge,primesc acelasi mesaj "payement par carte bancaire impossible" si am numai optiunea American Express.Comanda ei e de 29 euro.Nu mai inteleg nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Aissa ciudata mai e Sabine asta Asa or fi toate angajetel LR?

Fetelor, din experienta voastra redutista, daca un produs care a fost redus acum e indisponibil, dispare de tot sau va reveni cu alt pret?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare fetele!!!sunt tare suparata am primit astazi dimineata comanda din 22.03 si cea din 20 inca nu ma gandesc ca poate s-a ratacit pe drum sau,....offf innebunesc daca nu o primesc ca era marisoara ....si daca era de 20 de euro tot imi parea rau dupa ea dar asa

aissa te rog sa-mi zici si mie la ce adresa ii trimiti tu mail lu sabine asta ca daca nu vine comanda saptamana asta dupa paste o bombardez si eu(stiu ca s-a mai zis adresa ei de mail dar nu m-a interesat)


acu sa va zic de comanda asta care a fost cea mai mica din cate am facut eu pana acum si anume de 25 euro, am luat sanduletele astea
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324098035&documentid=321407&categoryid=28161576&single=true&hasNext=1&hasPrev=1 care sunt ok nu se cunoaste ca nu-i piele acum sa vad si cat de comfortabile vor fi

si o bluza active wear pentru sot bumbac super si aia si setul de masa roz pe care inca nu l-am desfacut


edit: sandalele le-am luat culoarea somon(mandarine) si am luat mar 37 ca 38 nu mai avea la culoarea aia si mi-s bune(eu port 38)


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Feli daca dispare de tot iti spune ca s-a epuizat; iar daca va apare cu alt pret iti scrie ca va fi disponibil peste "n" saptamani

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu n-am nici acum aviz ptr comanda din 20..ma duc la posta chiar acum si revin cu detalii

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by gabitaco

Feli daca dispare de tot iti spune ca s-a epuizat; iar daca va apare cu alt pret iti scrie ca va fi disponibil peste "n" saptamani

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.





Zice ca nu mai e la vanzare. E clar

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

mada ti-a venit gecuta de ploaie pt Mirunici??//

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by felicia74

quote:
Originally posted by gabitaco

Feli daca dispare de tot iti spune ca s-a epuizat; iar daca va apare cu alt pret iti scrie ca va fi disponibil peste "n" saptamani

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.





Zice ca nu mai e la vanzare. E clar

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)


din pacate da Dar nu fi trista ca vin reducerile de iunie

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput