bucurii de sept-oct 2006 (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

quote:
Originally posted by bb ralukutza

www.totsites.com/tot/grace_hannah" target="_blank">site-ul lui grace



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...




[quote]Originally posted by bb ralukutza

www.totsites.com/tot/grace_hannah" target="_blank">site-ul lui grace



[center]raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...
[/center

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

nici n-am bagat de seama, crede-ma!
Ralu, raman datoare! cand ne vedem la o bere?

[quote]Originally posted by bb ralukutza

www.totsites.com/tot/grace_hannah" target="_blank">site-ul lui grace



[center]raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...
[/center

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

ii dai paste doar la primul carnat! doar ala se refera la tine! aproape ca ai reusit! numa ca ai dat copy la tot! my mistake!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Vauva multa sanatate puiului mic!

Lexi, bafta pentru job-ul la care visezi

noi tocmai ne-am intors de la plimbarica, dar am avut senzatia ca o sa cad pe strada, asa am ametit, noroc cu caruciorul ca ma sprijineam de el.
habar nu am ce o fi: sa fiu anemica?! sau se trage de la faptul ca acum sunt la menstruatie care e destul de abundenta, plus ca ma carat caruciorul cu fata in el de la et.2. off,tare nasol a fost, bine ca am ajuns cu bine inapoi




`````````````````````
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
strumf mic si drag...
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b79c6db5823c80b0c0da8&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank"> filmulet cu omulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

Nesatula mai sunt, am doua semnaturi acum, am luat-o si pe a ta!!!
am incercat sa remediez!
iertare fetelor, promit sa nu va mai enervez...

[quote]Originally posted by bb ralukutza

www.totsites.com/tot/grace_hannah" target="_blank">site-ul lui grace

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

Hai ca m-am enervat...pe mine!!!
Ma duc sa beau apa rece ca poate-mi revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Salutare bucurii,
Ne-am sculat si noi dupa o noapte linistita .Doar eu m-am culcat la 4:00 am ca noaptea este singurul timp linistit in care pot cat de cat sa invat . Restul gastii a dormit de a rupt. Thea ma uimeste a dormit de la 23:00 pana la 7:00. .
Vad ca vorbiti de diversificare.
gracie si pe mine ma batea gandul sa incep diversificarea, dar medicul mi-a spus la fel ca dupa cinci luni. Ca sa nu fie nici ca mine , nici ca el, am hotarat s-o incep de ziua mea ( pe 16 feb ) adica la 4 luni si jumatate .
Pana atunci as vrea sa-i schimb laptele ca vad o oaresce neplacere cand il papa. Cum de Milumil ( nu-l accepta ) sau Nan ( o constipa ingrozitor ) nu poate fi vorba, m-am gandit la Similac ( ca eu cu el m-am facut mare ),. Mananca vreo bucurie Similac ?
Ma duc sa schimb kk-cios ca se simte ceva miros si revin.

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Salutare,

gripo . Prima data am aflat de infectia urinara intamplator, cand i se prelungise perioada de icter. Dup-aia prin luat de analize saptamanal.
Am facut analiza si la alte laboratoare decat cel de la Spital, la unul privat chiar am dat una vineri si a iesit pozitiva.
Bebe nu are febra si nici un simptom, eu stiu ca fac febra daca infectia nu e depistata si se agraveaza, ori noi daca tot dam analize o descoperim destul de repede.

Azi am repetat analiza, posibil vineri primim rezultatul, am facut si o ecografie, unde se vede din nou o mica dilatatie a rinichiului. In caz de pozitivare a noii uroculturi, tratamentul va fi injectabil si posibil vom fi internati.

Cam atat despre noi. O zi buna, va multumim din nou pentru incurajarile voastre.




Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)


poze
Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

LA MULTI ANI !!!
Mihai Sebastian, Irena, Anais Stefanie, Mathea Roana, Andrei

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Nu sunt blonda, dar m-am trezit postand la capitolul trecut....ca nuu era inchis!


quote:Originally posted by anangel_lexi
Marina, la ce gradi merge Ana? Cumva la Pisicile Aristocrate? Ca am vazut azi din tramvai pe cineva care tocmai iesea de acolo si care semana bine cu sotul tau si ma gandeam ca o fi chiar el. Sau poate doar mi s-a parut.



DA, la Pisicile Aristocrate! E foarte posibil sa fi fost el...geaca maro, crem, pantaloni verzui-maroni, sapca , in jur de ora 8!!!

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Mergi la inceput