bucurii de sept-oct 2006 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fetelor, azi se implineste 1 an de cand am aflat ca sunt insarcinata! ce repede a trecut timpul! Si retraiesc acea zi la aceeasi intensitate datorita faptului ca o foarte draga prietena de aici de pe forum a aflat, ieri, ca este si ea insarcinata!
Roxx, te felicit si aici si la fiecare subiect de pe forum daca se poate!
Vauva, poti sa-i pui ser fiziologic de 6-7 ori pe zi cate 6 picaturi in fiecare nara. Daca poti, ca Maria nu m-a lasat niciodata sa-i pun mai mult de 3.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

Mey, ce chestie cu contraceptivele astea si cu antibioticele! habar n-aveam, bine ca mi-ati spus. Adevarul e ca eu nu-mi aduc aminte cand am luat ultima data antibiotic, cred ca sunt cel putin 10 ani.

AAAA, la mine pe 9 s-a facut anul, adica ieri, exact cu un an in urma, plangeam ca proasta pe strada, ca imi intarziase si credeam ca e iar o dereglare, si cand colo, era Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Ralu bineinteles ca faci cum crezi tu ca este bine pentru tine. Si eu sunt "veterana" in luatul contraceptivelor pentru ca am fost nevoita sa le iau ani de zile din cauza endometriozei pe care o am, in ultimul timp am luat Logest acum nu iau inca nimic ca imi las corpul un pic in relax dupa sarcina sa vedem ce va urma pe urma.

Alina&Bianca(25 August 2006)


POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

Ralu, de asta a lasat D-zeu brunetele..ca sa le mai lumineze si pe blone!
Multumesc!

Sa vedem ce iese.

http://www.totsites.com/tot/grace_hannah
Mami de Grace

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

a, la mine maine se face anul!

vauva, mie mi-e taaare frica si nu vreau sa ma risc orice ar fi! poate nu e cum zic eu, resp cum a zis farmacista resp, dar daca e asa? ultimul lucru din lumea asta care mi-ar trb ar fi o sarcina!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

Uraaaaaaaa!
Am reusit!

Pupam fata!

http://www.totsites.com/tot/grace_hannah
Mami de Grace

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

quote:
Originally posted by gracie

Ralu, de asta a lasat D-zeu brunetele..ca sa le mai lumineze si pe blone!
Multumesc!

Sa vedem ce iese.

http://www.totsites.com/tot/grace_hannah
Mami de Grace



unde mai pui ca poti face si mai mic ccc carnatul:
uite dai reply with quote la msj-ul meu (ultima iconitza mititica din susul mesajului) si dai copy la ce am sa-ti scriu eu, si dai paste in semnatura ta!

deci, dai reply... la urmatorul mesaj!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

www.totsites.com/tot/grace_hannah" target="_blank">site-ul lui grace



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by amarantina

Wow fetelor, noroc cu voi ca mi-am amintit si eu ca fi-mea implineste 4 luni! Roxana, Andreea, Dori, Marina, Ileana, Ramo, Adriana, Lexi, Mirabela, Gracie
La multi ani si din partea noastra pentru sarbatoritii de azi! Sa crestem mari, frumosi, sanatosi si voiosi!



Ce simpatica esti Simona, hai ca m-ai distrat bine.



`````````````````````
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
strumf mic si drag...
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b79c6db5823c80b0c0da8&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank"> filmulet cu omulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

si acuma, fie vb intre noi, inteligenta mea e...artificiala! sa nu mai spui la nimeni da' eu-s tot blonda la origini...

si apropos de asta, blonda din mine si-a facut aparitia cand iti raspundeam pe yahoo din contul mamicilor! am scris "crezi" in loc de "creezi" (eroare de dactilo)! asta nu-mi da pace! de cand ma tin sa-ti zic....



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput