Bucurii de sept - oct 2006 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gracie spune:

quote:
Originally posted by adameasca

Ralu, i-ai dat marul asa tarziu? Ca de regula fructele se dau mai devreme in zi, pe la o masa in jur de 10.

Mami de Grace (apropo, cum te cheama? ) io nu pot pentru ca sa vad pozele, si modifica link-ul ala cumva ca-i prea lung si latzeste pagina. Fara suparare. Da' tot vreau sa vad pozele.


Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...





crede-ma ca l-as modifica daca as stii cum. sorry ca am latit pagina. mai devreme se vedea poza. as mai incerca o data dar mi-e teama ca iar o fac de oaie.
numele meu e livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Livia, link-ul de la un album webshots tre sa fie asa: http://community.webshots.com/user/... Unde am pus ... tre sa fie nick-ul ales de tine cand ti-ai facut cont. Ia vezi, poate merge asa. Daca vrei sa-l faci scurt, tre sa arate asa: [ url="..." ]poze[ /url ] In loc de ... pui link-ul si scoti si spatiile puse de mine inainte si dupa parantezele patrate.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

inni super, e cel mai bine cu bunica.
cri ai si de ce sa fi cioara. Frumusel foc puiul, are niste ochi mortali si niste facutze bune de muscat.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)


poze
Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

IGNATICA sunt tare bucuroasa ca am reusit sa-l prind asa bine in poze,pt. ca in general nu prea imi ies;sunt primele pozici in care arata ca-n realitate.
RALU mi-am verificat si eu dimensiunile puiului in link-ul pe care ni l-ai dat si e la limita max.;se pare ca piticu nu e chiar "pitic".Sper sa semene cu mine la inaltime,ca Adi e cam mic pt. un barbat (1.73m, cat mine).
MEPHALA asa cum am banuit Teo are un kg. in plus fata de Andrei,dar las' ca sugem si noi cu spor si poate va ajungem din urma.In ceea ce priveste kg. mele nu cred ca vrei sa sti cate am;de fapt nici eu nu mai vreu sa stiu cate sunt ,mult prea multe oricum.Daca as avea cat tine (73kg) m-as autoproclama fotomodel.Dar deh... cine a luat 36 de kg. in sarcina;sunt curioasa daca o sa reusesc sa le dau jos pe toate vreodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

de ce trebe dat marul de dimi?

oricum nu i-am dat decat vreo 3-4 lgte!

si eu am gandeam ca n-are cum sa se innece de la coaja, ca doar e continuta in sucul ala stors, nu? nu e intreaga, sau bucatele....e...pasata! ma rog, i-am dat fara!

cri, la toate magazinele Z si la toate produsele sunt reduceri d 50%. si poate or fi doar pt clientii fideli...zic si eu!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

RALU la toate mag. e reducere si la toate produsele;in ceea ce priveste fidelitatea nu stiu sigur.Eu inainte de a naste am mai prins din intamplare o astfel de reducere si era pt. toata lumea,nu doar pt. clientii fideli.Insa daca vrei poate reusim sa ne intalnim sa mergem impreuna si ii iei si Alexiei pe cardul meu de fidelitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Din cate stiu eu fructele se dau dimineata din cauza continutului de vit. C, care energizeaza,lucru care nu prea e de dorit seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

quote:
Originally posted by cri19

Din cate stiu eu fructele se dau dimineata din cauza continutului de vit. C, care energizeaza,lucru care nu prea e de dorit seara.

Sa auzim numai de bine.
CRICRI mamica lui ANDREI ROBERTO-28.08.2006

album Andrei-Roberto
ajutati-l pe bebe ANDREI



ACUMA SPUI? alexia nu mai are stare de cateva ore.....

cat despre Z, n-are rost sa de daeranjez pt o pereche de dresuri! ca e tocmai inainte de salariu si nu prea avem bani de cheltuiala...merci oricum! il trimit pe marius sa intrebe daca e reducerea de pe 10 pt toata lumea!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

RALUCA, care e site-ul unde pot comanda poze si sa mi le aduca si acasa, pls?
Simoky,Alessia, cum de sunteti amandoua prin Sebastian? Eu stau chiar langa parc. Poate ne dam inatlnire pe aici, daca tot suntem asa aproape.
Si eu o imbrac pe Maia cu un body si panatalonasi (cu sau fara picioruse) si uneori, daca e cazu, ii mai dau o bluzita sau vesta deasupra.

Diana de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Testez pozele sa vad daca merg, ca mi s-a schimbat linkul. Gata, merg.
Asadar am actualizat si eu intr-un final pozele cu Maia.

Diana de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput