Bucurii de sept - oct 2006 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Gracie ce vede, ce frumusica e puiutza ta in apa.
inni tu spuneai ca te duci in februarie la serviciu? Cu cine o lasi pe bebe Ami? Eu as vrea sa imi iau o femeie sa ma ajute cu 2-3 luni inainte sa o las singura cu bebe. Sunt cam paranoica.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)


poze
Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

help!

marul il storc cu coaja sau fara?



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oanacn spune:

quote:
Originally posted by bb ralukutza

help!

marul il storc cu coaja sau fara?



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...




Din ce am citit eu, fara coaja, exista pericolul sa se innece de la coaja.

Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006)
Poze

Varsta Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Fara coaja.
Ignatica...cu mama


*********************************************

Inni, mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

i-a placut!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Ralu, i-ai dat marul asa tarziu? Ca de regula fructele se dau mai devreme in zi, pe la o masa in jur de 10.

Mami de Grace (apropo, cum te cheama? ) io nu pot pentru ca sa vad pozele, si modifica link-ul ala cumva ca-i prea lung si latzeste pagina. Fara suparare. Da' tot vreau sa vad pozele.


Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Am ajuns si noi acasa;azi am bantuit mult la plimbarica pt. ca a fost asa frumos afara.Am facut si cateva poze sa vedeti si voi ce mandrete de baiat are mama (prezint din plin sindromul "cioara").
Eu ii pun 2 caciulite pt. ca cele groase nu au interiorul din bumbac si daca ii transpira capsorul se irita.Asa ca ii pun una subtire din bumbac si peste cea groasa.
RALU daca vrei sa-i iei strampi de la Z du-te pe 10 ian. ca au reduceri de 50%.Poate chiar ne intalnim pe acolo, ca eu d'abia astept sa dau iama-n hainute la juma' de pret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Cum sa se inece de la coaja?Contine coaja ceva innecacios?Eu peste 3 zile o sa-i bag sucul de mar si nici prin cap nu mi-ar fi trecut sa-l bag la stors fara coaja.Probabil din cauza ca toata copilaria m-a stresat mama sa mananc merele cu coaja, pt. ca aia are cele mai multe vitamine.Sa inteleg ca am fost mintita atatia ani ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Cri, is verzi sau albastri ochii flacaului? Oricum, e un frumos.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

ADAMEASCA multumim frumos de complimente ;deocamdata sunt cat se poate de albastri, dar poate o sa se faca verzi ca ai lu' tati,daca nu nu-i bai ca mie mi se par minunati si asa.

Mergi la inceput