Piticodromul de sept - oct 2005 (159)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Ha, ha, noi de 7 ani suntem asa invadati de jucarii.
Dar cred ca fara jucarii ni s-ar parea prea aerisita casa.




Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

De jucarii vorbiti ?Eu uneori dorm si cu ele in pat noaptea ...Am lazi de jucarii , sortate pe categorii , in balcon .Lazi cu jucarii stricate,cutii cu piese sau bucati cazute de la jucarii etc.

E sezonul serbarilor ,asa ca si eu am participat azi la una La prima serbare de Craciun .M-am distrat copios de feciorasul meu care toata serbarea a stat pe scaunel chiar linga mos si care era mingiiat din cind in cind pe crestetul capului de catre venerabilul .Cel mai comic a fost cind a inceput mosul sa dea cadourile .Mihnea era in picioare linga dinsul si ii tot spunea "Si mie".Educatoarea se ducea si il punea in scaunel ,el iar se ducea la mosul .A spus si poezii , dar nu am inteles nimic din ele .Iar la cintecele stapinea foarte bine gesticulatia , nu versurile

GABI16+ ,de 3 ori mama
Poze
iedul cel mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Va invit sa il admirati pe Mihnea aici

GABI16+ ,de 3 ori mama
Poze
iedul cel mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna ziua dragelor,

Marinela, sanatate multa lui Iaris, sa vezi cum o sa va pape si urechile dupa ce termina tratamentul.

Si noi suntem invadati de jucarii, dar ne-am obisnuit. Ma bucuram ca vom da inapoi tarcul care sta in sufragerie, ca era luat cu imprumut si ca va arata camera mai uman. Dar acus, cu BB2, va trebui sa ne luam unul propriu si personal.

Ioana, ai fost la eco ieri?

Cu pregatirile de craciun sunt in pom... iar pomul de craciun e in curte, l-am cumparat de duminica dar nu am avut cand sa ne ocupam de el. Sper sa nu-l fi "marcat" pisicile intre timp.

Va urez un Craciun fericit, sa va aduca Mosul tot ce va doriti, dar mai ales sanatate si cadouri frumoase.

Pupici, o zi buna,

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Aici citeva filmulete de la serbare

GABI16+ ,de 3 ori mama
Poze
iedul cel mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Salutare!


Am ajuns si noi in sfarsit acasa (in Ro) azidimineata. - plecati de marti dimineata.

Am oprit in Italia la veerisoara mea de marti seara pana ieri dimineata sa ne odihnim...copilul a fost cuminte (chiar nu ma asteptam) dar noi suntem franti de obositi. De....au fost 3000 de km.


mai revin cu stiri cand imi mai revin din oboseala.

poop


Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Eu ca de obicei la inchiderea editiei de seara! Ca asa imi shade mie bine!

Craciun fericit tuturor care nu mai intra pe net, restul continuam de unde am ramas!

Inca mai astept sa plec acasa!

Deni & Vlad 28 sept 2005 & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Gabi, l-am vazut pe Mihnea. E un dulce. Sa nu regreti ca nu ai fetita, pentru ca faci niste baieti frumosi foc.

PS: cum se mai simte Tudu? Ca am vazut ca ati luat prednison.

Alina 12+, mamica d-rei Anya (19oct.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Multumesc Anya

Tudu e bine ,ieri l-au consultat iar ambele doctorite , i-am facut si vaccinul.Mai tuseste un pic , dar e bine.

GABI16+ ,de 3 ori mama
Poze
iedul cel mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Frumos foc idu cel mare.

Cum zicea si Jadi,Craciun Fericit celor care-si iau vacanta de net,pe cele ce raman de serviciu le urez maine.

Jadi,asta-i serviciu tau de dupa-masa/seara,sa astepti.

Inna,bine ca v-ati repatriat cu bine.

Mergi la inceput