Piticodromul de sept - oct 2005 (159)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Marinela, sanatate multa si ai incredere ca invingeti voi microbul.
Si Victor a avut la un moment dat un microb din asta urat rau de tot, l-am tratat cu injectabil.
Si a fost ok dupa.



Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Buna dimineata

Marinela, of of. Bine ca macar acum stii de la ce e lipsa apetitului. Sper din tot sufletul sa va iasa bine analizele data viitoare. Sanatate lui Iaris si tie!
Carmi, drum bun la Belgia!

Iar am avut o noapte de vis. Ii iese inca o maseluta si ca bonus e maraiala de dupa vaccin. Nu a facut febra, dar aseara am vrut sa-i dau nurofen ca sa mai scape si de durerea de dinti si nu a vrut cu nici un chip sa-l inghita. M-a enervat ingrozitor. Bineinteles ca s-a trezit noaptea, a plans si a adormit fff greu la loc. Nici noaptea nu a vrut nurofen asa ca pana la urma l-am lasat in banii lui.


Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Hai mah Kid ca nu am dat bir cu fugitii...E drept ca a cam trecut ceva vreme de cand nu am mai scris dar problema este ca ne-am mutat la ai mei pana renovam noul apartament si accesul la calculator e mai "limitat", din cauza lu' frati-miu care e cam dependent de calculator. De citit citesc dar nu reusesc sa mai raspund, ma declar depasita pe moment... am cam pierdut sirul dar sper sa revin in forta cand o sa ne mutam. Oricum ma gandeam ca nici nu ma mai stie nimeni de cand nu am mai scris
Despre Mario ce sa va zic, e un terorist de-adevaratelea, tocmai ce am terminat antibioticul pt ros in gat cu febra, dar acu sper sa fim pe calea cea buna. Acu mergem la control, sper sa zica de bine dr.
Am facut si noi bradul, Mario trage de instalatia aia de zici ca e de elastic, asteptam si noi pe Mosul care sper sa fie bogat (si de data asta am spus expres ca vreau 2 cadouri, unul pt mos si unu pt ziua mea, ca e asa nasol sa fii nascut de Craciun, ca nu primesti decat un sg cadou, eee, ca m-am enervat)

In rest, pana apuc sa mai raspun vreau sa va doresc si eu SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi, sa va bucurati de micile comori si anul nou sa va aduca multa sanatate ca e cea mai importanta si sa vi se indeplineasca toate dorintele. Sa ne "vedem" cu bine la anu!
Va pup dulce si peste un secol cand o sa mai scriu sper sa mai fie macar o persoana ca acum care isi mai aminteste de mine!

Simonique si bb Mario (22 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Va jucati?

Deni & Vlad 28 sept 2005 & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

De-a ce ?

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

de-a povestitul cum fu la serbare la Ancuta!

Deni & Vlad 28 sept 2005 & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Te-am prins Jadi, nu citesti ce scriu eu..

La serbare a fost frumos.
Mai mult o intalnire intre parinti si copii.

Anca si Miruna au dansat, au mancat, s-au jucat cu jucariile pe care le stiau.(serbarea a fost la cresa).
Anca dansa cu un snitel in mana, si Mirunica cu mainile pe sus.
Au primit si cadouri de la MC. Ancutei dintre toate cadourile primite i-au placut bomboanele de ciocolata.

O sa revenim si cu poze, cand le-om descarca.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Bai, pe mine ma omoara aglomeratia din casa, mobila nu am multa, ar fi fost aerist, dar acum...cu tone de jucarii, tarc, casuta, leagan, simt ca ma sufoc efectiv, e o harababura tot timpul, acum am facut si bradul...Sa nu mai vad jucarii care ocupa loc ca ma decompensez! Si nici jucarii cantatoare ca nu mai garantez ce fac! Voi cum va descurcati? Si precizez ca am un apartament mareee! Si degeaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Hihi, Antonia. Noi ne-am resemnat ca musiu a pus stapanire pe toata casa. Numai in bucatarie ce mai avem si noi un pic de loc, in rest sunt jucarii peste tot. Pardon, gresesc, si in bucatarie sunt, in masina de spalat si in dulapuri Periodic fac razie si mai azvarl din ele, dar cu toate astea simt cum ma sufoc.

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Si ca sa compensez un pic, sa nu ma duc cu capul, am facut un brad golas, am pus doar 1/4 din ornamente, simteam ca daca mai adaug ceva nu mai am oxigen. cam cretina masura am luat, poate mai adaug cand ma calmez, il fac in trepte ca Ioana.

Marinela, ma bucur ca e mai bine Iaris, e suparator insa ca tot nu stii ce a avut. urocultura i-ai dat? Exudat? Copro?

Mergi la inceput