FIV 92

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

O sa mi-l fac vineri cand am 14 zile.....macar o sa fiu sigura.


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuda spune:

lachione bravo !!!!! 11 super !!!! merge totul ca pe roate, fii fericita, stai linistita si sigur o sa reusesti. Iti tin pumnii stransi. Sunt emotionata pentru toate fetele si abia astept sa intru si eu in linie dreapta, adica sa incep tratamentul ca sa am ce povesti pe aici...pana atunci fac doar galerie

si pupici pentru restul fetelor

zisaCami ce faci, cum te simti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Lachi felicitari,sigur o sa reusesti de data asta
Iliuta multa bafta.
Crinuta La multi ani si din partea mea.
SI FETELOR BAFTA LA TOATE CARE SUNTETI IN TRATAMENTE,POATE ACUM CE CRACIUN VETI AVEA CEL MAI FRUMOS CADOU DIN VIATA VOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Buna fetelor,

Eu sunt foarte stresata. Bhcg a crescut la 69 (luni era 44,85). Am dureri la cm si sangerez tot ca la cm. Maine ma duc sa vorbesc cu dr.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Gina, durerile sunt exact ca la cm si se lasa un pic spre fund.
Eu sunt stresata pt ca am mai avut o extrauterina si nu mi-a fost bine deloc atunci.

Va pup pe toate si aveti grija de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Fetelor,
Sa nu ma dati la disparuti, dar ma simt tare obosita. Am insomnii noaptea, iar ziua obosesc foarte repede si ma ia somnul. Sunt restanta cu raspunsurile, momentan imi iau notite, sa nu ratez pe cineva.
In rest sunt ok, fara vreun simptom demn de luat in seama ... sanii sunt in continuare tensionati si durerosi. Maine ( a 14-a zi de la ET ) voi repeta B Hcg-ul si daca va fi totul ok, pe 8 decembrie voi merge la ecografie. Pe la sfarsitul saptamanii vreau sa fac si testul de urina, nu de alta, dar vreau si eu sa vad un test pozitiv in viata mea!
Crinuta



Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Cami,foarte bine faci ca dormi si te relaxezi;asa,fi fata cumite!Si sa ne spui si noua a 2-a valoare al ui betaHg.O sa fie bine,si 8 decembrie va fi o zi de vis,o sa iti ramana in memorie ca o zi draga,o sa vezi.Si cu testele de urina,.....parca vorbeai de mine,eu cred ca am facut si la 2-3 zile ,cate unul,primele 5-6 luni,ca sa asigur ca e bine si sa ma razbun pe zecile de teste care iesisera negative pana atunci.Asa ca nu esti prima,....

Lachi,felicitari si hai spune-ne si noua cum te simti mai iutita noastra!Tinem pumnii pentru vineri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ZISACAMI imi place ideea cu testul de urina... o sa ia si tu II pe un test de sarcina Eu sunt curioasa sa vad cati sunt... sa ne spui maine valoarea...

De Sheri si de Lachi mai stie cineva ceva. Eu va tin pumnii si ma gandesc la voi...

Eu ieri am fost la eco. Z5 de stimulare... 4 foliculi intre 7.3 si 7.7 si endometru de 5.5 ... stiu ca nu e prea bine, dar oricum imi pune numai doi sau chiar unu daca fac transfer cu Blastocist...asta este. Maine merg din nou la eco...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

CIARLI iti urez si eu bun venit!
nu vreau sa te sperii dar sangerarea si betahcg care a crescut fff putin de luni seamana a fii o extrauterina si daca mai ai si dureri eu cred ca 90%e extra.am avut si eu in ianuarie anul asta si am sangerat si am avut dureri.hai capul sus si sa vezi cum se va rezolva totul.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ILIUTA

CAMI inainte sa-ti faci testul dormeai ziua???la mine asta ar fi acum un semn bun....eu nu puteam sa dorm ziua decat o data pe an iar acum in fiecare zi dorm,chiar mai mult ma trezesc pe la 11-12 iau micul dejun mai stau putin prin casa apoi ma loveste un somn de nu mai pot tine ochii deschisi.

ANDICU hai zi-mi te rog ce semne ai avut tu prin zilele 7-8 dupa et daca iti mai amintesti...eu stau ca pe ace pana saptamana viitoare.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput