FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Ceau fetele mele, am intrat sa vad ce mai faceti si sa va pupacesc putin pe toate
Chiar daca nu mai scriu pe aici (si nici prin alta parte nu prea ), sa stiti ca va citesc si va tin pumnii la fiecare dintre voi sa treceti repede repejor la gravidute .

Alexia este bine, recupereaza rapid in greutate si creste foarte bine, este cumintica (ssst sa nu auda, ca apoi si-o ia in cap )desi uneori este tare, tare scancita ...iar eu...in urma rau de tot cu somnul

andicule, sa tragi bine de tot piciorul sa se agate fetele noastre asa cum trebuie de el ...daca vrei iti dau si eu o mana...sau un picior ?...de ajutor

Liano, pe la noi cand mai treci??? Inca te astept sa-ti dau o cafa

crinuta71 si pussi

Fetelor de ileana nu mai stiti nimic??? Unde a disparut asa???

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pis daca tin bine minte, azi esti la szeged . Mult succes, sa fie intr-un ces bun ! Cat stai ? Sa te conectezi la internet si sa ne dai de stire
Crinuta inca nu iau AC, sa vad ce zice dr pe 12. Daca sunt destui soldatei mi-a zis ca voi face in ian fiv, daca trebuie biopsie prin feb ! Nu m-am gandit ca dureaza atata ! Io am vrut sa se intample tot repede si si sa ma vad cu . Deocamdata astept ! AC se ia din prima zi CM sau cum, pt ca daca avem drum liber pe 12 nu se potriveste deloc .
Mi-Ka Cate luni are fetitzuca ta ?
Liana iti doresc sa fie totul bine ! La sfarsitul lunii vei fi la szeged ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Mi-a venit ultimul rus....l-am primit Liana si pe polonezul tau..e ultimul... altul rosu nu mai vreau in viitoarele 10 luni..

Ioana m-ai lamurit

Mika te pup si pe tine si pe alexia, Printesa noastra ma bucur ca sunteti bine.. si ca va ingrasati... sa mai intri pe la noi

Crinuta, Andicu

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi vezi ca a venit? Va fi ultimul (vezi ca eu le nimeresc), pentru vreo 10 luni, ai sa vezi. Si vezi, ca dupa aia, trebuie sa-l pui pe din burtica sa "puna" o vorba buna si pentru mine. Si, in legatura cu ce ai spus de mine.... multumesc mult, dar nu sunt chiar asa.... si tu esti o scumpa. A, si maine astept daca nu va descurcati. Oricum, sa-mi spui cum a fost.
Ioana de abia am asteptat si eu detaliile de la consultatia de la Szeged.
Mi-Ka
Liana cred ca e dragut de tot Max. In curand, pe langa el, vei mai avea grija si de cel putin un .
Magda nu te mai gandi si nu iti mai pune intrebari, e mai bine. Eu sunt la al doilea FIV si mi-am dat seama ca e mai bine asa. Raspunsul nu prea ai cum sa-l gasesti.
De Pis mai stiti ceva? Daca vorbiti, sa-i spuneti ca ma gandesc la ea.

Va pup pe toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

quote:
Originally posted by ioana78

Mi-Ka Cate luni are fetitzuca ta ?



Azi are 2 luni si 11 zile si este "opera"lui Chivu, dintr-un singur embrion "plantat"



_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mika "La multi ani " printesei la 2 luni si 11 zile...stai linistita ca vin io..nu scapi asa usor de mine
crinuta sper..
ioana da la sfarsitul lunii voi fi acolo..
Pis ce faci mama?probezi patul?
legaturoooooo io il trimisai ca mi'l cerusi..da gataa nu mai vezi de azi inainte nimik
andicu
si mie mii tareee dor de ileana..am tot tipat dupa ea dar vaz ca nu ma aude..
offff si am zis ca imi iau agenda si va capiez pe toate cu mesaje ca sa'mi dati nr de tel..si uite asa cum nu pare una..hop pe tel sa vaz ce se intampla

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

pis, liana, pussi mamici de august07 .

crinuta nu am mai vorbit de ceva vreme dar mi se pare mie ca esti optimista si imi place asa

andicu creste burtica? 2x

zori ne intalnim sambata? am ramas cu pussi ca da.

mika, leliutza, tia va urmez...se pare ca va fi fetita si sunt foarte multumita

pe toate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Auburn ma bucur tare de tot... stiu ca asta iti doreai.. si sa sti ca fetilele facute de Chivu sunt frumoase, frumoase .. ne vedem maine..

Andicu se pare ca Chivu numai fetite stie sa faca
si eu vreau fetita........

Zori ne vedem maine?...

Sa-mi tineti pumnii ... azi am prima intepatura in burtica, nu mai sunt fricoasa... ca stiu ca va fi bine

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

hai pussi...hai pussi..iti fac io galerie ..hai ca te si pupacesc si nu o sa doara deloc..
auburn ma bucur..mancaoar mama de fetita..abia astept sa ajung pe la voi sa o mangai si io putin..putin..moamaaaaaaaa si sa'ti beau tot paharul..pe Mika am mangaiato pe burtica si apaoi te'am vazut pe tine..ete ca s'a prins..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bineinteles ca va citesc si pe voi de fiecare data cand intru pe forum. Va doresc la toate numai reusite.
Si cum am citit ca dr. vostru stie numai fetite sa faca, inseamna ca la el trebuie sa ajung.

Monica

Mergi la inceput