FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Am vorbit cu Pis la telefon...a facut punctie azi, si a obtinut 9 ovocite.Felicitari, si numai bine ii uram si de acum incolo!!!!!


V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bravosss Pis tinem pumnii stransi!!!
Victoria multumim de vesti!!
andra ce nu intelegi ne intrebi pe noi si iti spunem..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Bravo, Pis !!! o recolta f frumoasa! iti tin pumnii in continuare pt joi! si te asteptam la mamici de iulie-august 2007 impreuna cu Pussi!

Andreea 8+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Fetele m-am dezmeticit si eu si dupa un somnic bune am intrat sa va spun...
Am 9 ovocite si pentru ca au fost destul de multe m-au tinut mai mult la patut si mi-au facut perfuzii cu albumina si nu stiu ce vitamine...acum am doar o usoara jena la cele 2 ovare...pana la ET am de luat Doxicilina, Utrogestan (vaginal), Metypred, MagneB6, Elevit, Aspirin Protect100, Vitamina C si ...peste 3 l de apa...apa asta a omoara...
ET va fi joi, deci la 72 de ore, dar maine dimineata trebe sa sunam sa vedem cate ovocite s-au fertilizat...
Pussi, Internet, Andicu, Liana, Victoria multumesc pentru galerie si pentru gandurile bune
Liana am gasit apelul tau pe telefon si te sun deseara
Pussi ce-ai facut astazi la eco abia astept sa ne intalnim maine seara...

Acum fug langa sotzul...ca este ziua lui...l-am conceput pe bebe de ziua lui...

la toate fetele

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pis, La multi ani pentru sotul tau! sa sarbatoriti frumos si sa-i povestiti lui bebe la anul ce si cum !!

Andreea 8+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Salutare...........Pisce vesti bune!!! ai vazut ca a fost bine..cu pumnii mei alaturi. sa-i spui sotului tau La Multi Ani!!! si sa se bucure de cadoul pe care i l-ai oferit. iti trimit un mail...sigur ne mutam la orhidee...

Andicu ai inceput munca??? ii place la Punctulet la munca??

Am fost azi al eco...si situatia sta in felul urmator: am 3 foliculi mari de 18-20, 3 de 14-15 si unul de 11...endometrul de 11.5. miercuri fac punctia...asa ca vreau sa-mi tineti pumnii..Et nu se stie????

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, nu prea reusesc sa ajung sa intru pe forum, am destul de mult de lucru zilele acestea.
Pis m-am gandit la tine azi si iti tin pumnii sa ai embrioni frumosi si apoi frumosi.
Pussi iti tin pumnii pe miercuri.
Avalon mie dr. Z. mi-a spus, prima data, ca pot sa fac urmatorul FIV la 5-6 luni de la acest ultim FIV. A doua oara mi-a spus sa fac pauza cam 3 luni. Eu oricum as vrea sa fac urmatorul FIV prin aprilie - mai, pentru ca mai repede nu putem sa mergem din nou incolo. Dupa FIV-ul de anul trecut mi s-a dereglat si mie ciclul tare. Dupa FIV-ul de anul acesta mi-a venit asa cum trebuia, nu mi-a intarziat. Tu cand te gandesti sa faci urmatorul FIV? Te-ai hotarat unde vei face?

pentru toate


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

AJUUUUUUUTTTOOOOOOORRRR!
Tocmai m-a informat Miki-Miki ca la Szeged nu se face biopsie testiculara!Si cum sotul are azoospermie, fara biopsie nu avem cum face!!!Sunt socata!Tocmai cand ne hotarasem si noi sa ne apucam de FIV.Stiti ceva mai mult de aceasta biopsie testiculara?Se poate face la Budapesta?Va rog, ajutati-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Liana30

ete na!! sa fiu in ton cu atmosfera...
in primul rand vreau sa urez sarbatoritelor..si sa ma ierte de intarziere...
crinuta "La multi ani!!!sa fii iubita si fericita si cat mai curand sa ti se implineasca visul!!!"..sa ma ierti mama dar daca nu'mi spunea pussi la clinika ..offf offf vai de capuu meu...am uitat..dehhh..
andicu tie in primul rand iti multumesc din suflet pentru tot ceea ce faci..."La multi ani fericiti!!!sa ai o bebica minunata!!scuze dar presimte je ceva..
internet abia acum am aflat si io cine esti tu..imi tot spunea Ani de fata de la Resita..o fata super..super..super...ma bucur mama ca tu esti si tare mi'ar placea sa te si vaz...io pup pe Daria chiar daca nu am vazut'o niciodata o cunosc foarte binee..mi'a spus Ani..aaaaaaa sa nu uit..mi'a spus Ani sa'ti transmit toate cele buneeee si te salutaaa!!
legaturooooo asa breeee zici tu di mini??e racita saraca???? pai bine mai fatoooo si nu spui si cat am vorbit????ca nu mi'a tacut gura un minut??/ete asa racita cum eram.plus ca dupa cat am vorbit era sa mai bocesc si pe'acolo...plus ca am fost o nesimtita si am plecat fara sa te tzuc..zile fetelor tot.....hai ca te pupppp acu..veziii????am zis io ca's7 da tu nu..si nuu..ca trebe sa fie nr par...na vezi???a avut iar olteanca dreptatema bucur fatoooo si tin pumnii stransii..stransiii..
Pis mama chiar daca am ratat "patul"..ma bucur ca a avut altcineva grija sa nu ratezete pup si tin pumnii stransii..stransiiii...
miki am intrebat..biopsia este intre70.000-100.000forinti se face la alt spital si nu la clinika..te trimite dc..cu donator nu se mai face..cel putin o perioada,,,nu mi'a zis de ce dar au avut niste probleme si nu le mai dau voie cei de "sus"...oricum dc a spus ca vrea sa va vada intai si dupa aceea hotaraste ce si cum...mai multe vb pe mes..te pup..
hai ca ma operes aci ca ma intinsai preaaa mult
va pupacesc pe toate si va tin pumnii!!!
"La multi ani ROMANIA!!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"




andrabirni citeste te rog mai sus mesajul dat de LIANA pt MIKI-MIKI... si e super recent

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pis cat ma bucur pt tine ! Iti tin pumnii si la ET; va fi bine ! LA MULTI ANI SOTIORULUI TAU ! Sa fii cumintica !
Pussi succes miercuri ! Sunt alaturi de tine !
Andra ai facut cea mai buna alegere !(I'm azoogirl too ) Pt programare suna la clinica 003662423623, iar la pensiune tel fix : 003662424934 sau mobil : 0036209737473. Noi am dus la prima consultatie toate analizele facute. Barbatelul meu are de facut un tratament cu vitamine (C, E, magne B6, maca) pt o posibila imbunatatire a spermei !Dr a zis ca rau nu face . Vad ca si voi va confruntati cu aceeasi problema... Totul va fi BINE !
Crinuta ce mai faci ?

Mergi la inceput