FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Tia sunt cuminte...ma intrebam doar..facem Et cand crede el...ovarele tot mai grele sunt...e deja o jena constantaam sa fac testul vineri pe 22.12 si eventual am sa il repet cand incepe sa lucreze Bioclinica

Zisacamisa stai cumintica in pat...eu asa as face..ii dau dreptate sotului tau...puiutul trebuie pazit. Poti sa fi sigura ca ne intalnim la odisee la mamici de Iulie -August. pe toti trei

Pis BAFTA MAINE!!!SA FIE DD CU TINE MAINE SI SA VEGHEZE CUM STIE EL MAI BINE CUM IA VIATA COPILASUL VOSTRU!!! ITI TIN PUMNII

Eu maine merg din nou la eco...sper sa fie bine si sa stabilim ultimele detalii inainte de punctie!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liana eu am fost pe 21 nov prima data. In 12 mergem iar sa facem spermograma. In perioada asta barbatelul a facut tratament cu vitamine pt soldatei. Eu sper din tot sufletu sa se arate cativa si sa scapam de biopsie ! Daca totul va fi bine, din ian intru la tratament !
Pis iti tin pumnii pt maine ! Sa-ti ajute Dumnezeu sa fie cu ochisori !
Pussi mai ai un pic si urmezi tu ! pana atunci sa ai grija de tine !
pupici pt toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Fetelor,
Sunt o azoogirl.Singura noastra sansa sa avem un bb este FIV+ICSI.Bineinteles ca am ales Szeged.Am mai scris sporadic aici,dar de citit, va citesc zilnic.
Noi vrem sa incepem procedura Fiv in februarie, ca in martie,cand este mai frumoasa vremea, sa facem Fivuletzul.Care sunt pasii de urmat?Ne ducem initial la o consultatie, trebuie intr-o anume zi a CM?Stiu ca va stresez cu intrebarile astea, dar vreau sa ma organizez din timp.
O camera la pensiune, cat costa?
Fetelor, va pup si va multumesc anticipat de raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Pis sunt aci cu pumnii stransii!!!
haiiii Pis!!!!haiiii!!!
ioana iarta'ma ca nu am fost atenta..multa bafta pe 12!!
legaturooo sper ca te'ai cumintit ca altfel ma urc in masina si vin peste tine..
Cami ma bucur ca esti bine..stai cumintzica in pat!!
andrabirni normal ar fi sa te programezi dupa ce'ti trece CM ,,sa ai toate analizele pe care le cer ei si asa merge treaba mai repede..numai sa te programezi din timp ca s'a cam aglomerat..
pensiune este chiar aproape de clinika cu 30 de euro camera..multa bafta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Liana30,
Am citit lista de analize ce imi trebuie acolo.Dar analizele le pot face si in tara, sau numai la ei?Cum e mai bine?
Va pup pe toate si va tin pumnii stransi celor care asteapata ca dar de un .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

PIS hai ca o sa fie bine!!! azi se convepe BB...

Ioana, Liana sunt cuminte si ma pregatesc sa merg la Chivu va spun in sera asta ce si cum...

Andrabirni ma bucur ca ai ales szeged..o sa fi multumita... programare ar trebui sa-ti cam cu o luna inainte sa mergi la prima consultatie...sunt super aglomerati...analizele le poti face aici..poti deja sa incepi cu ele de luna asta ca sa fi gata pentru februarie..daca cava nu e ok sa poti trata si repeta pana atunci..eu asa am facut

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andra se pare ca ti'a raspuns pussi inaintea mea..
Pis io te'am sunat dar se pare ca nu poti sa raspunzi..tin pumnii stransi!!!
legaturoooo si tie multa bafta azi!!te pupacesc!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Pussi,
Multumesc mult pentru informatii.Tocmai voi , fetele de-aici m-ati convins sa merg la Szeged.O parte din analize le-am facut anul acesta pt Medsana, dar le refacem, oricum si pentru siguranta noastra.Sunt cateva pe care nu le inteleg, dar sper sa ma descurc.Dar cu ajutorul vostru, sigur o sa fie bine.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

PIs, sa dea Domnul sa vii azi cu vesti bune! sunt sigura ca a fost bine si refacere rapida!ma gandesc la tine si ma rog sa reusesti!

Pussi, fii tare! miercuri facem galerie pt tine! pregateste-te sa ajungi la Odisee!

Va pe toate!

Andreea 8+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pis asteptam vesti de la tine.

Tia si Daria

Mergi la inceput