FIV in Ungaria 2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

crinuta
lavinia multa bafta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Maine, e "zi plina"pe subiect!
Bafta gagici!
Zo-ri, sa fie mari si sa ramana cu tine!
Daciana, vrem raspuns pozitiv!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

fetelor, de maine sunt oficial Szegedista, imi face zori programare!!! Si Auburn vezi ca ma fost cuminte si te-am ascultat

Zori Sa fie Dumnezeu cu tine maine si urmatoarele 2 saptamani, ca sa fie totul Ok si sa se lipeasca puiutii. Ma gandeam azi ca tie iti pune 3, Auburn are 2 si cum ma mai inatlnesc eu cu 2 una mai decat cealalta, asa ca m-am hotarat sa nu va las singure!

Daciana maine vrem un rezultat pozitiv, asa ca ar fi bine sa iei legatura cu Crinuta, ea e cea care da vestile bune la noi

Steliana mult curaj pe maine!!! trebuie sa fie bine

Liana draga mea legatura, probabil ne intalnim in octombrie la Szeged

Andicupe 18 cu ce vi? cu avionul? Si deci nu faci eco la turci

CrinutaBafta si tie pe maine

Mikaai tot timpul cu trusoul, dar eu zic sa-i iei ceva sau vezi tu cum o combini pe Printesa - sa trateze si cu cei 3 puiuti a lui Zori

Lavinia Bafta la laporo, sa nu-ti fie teama, iar cu rezultatul - ce va fi va fi, mergem mai departe

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pussii acum chiar nu mai scapi de mine

fetelor pentru maine va tin pumnii la toate!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, n-am timp nici sa respir,dar intru repede sa reamintesc fetelor care au nevoie, ca sunt in continuare alaturi de ele!

ZoRi, bafta multa maine si de maine incolo ma rog s-o iei pe urmele lui Auburn! tin pumnii stransi, stransi!
Daciana, ma rog sa ne fericesti cu un nou tets pozitiv, marca dr Zadori! bafta multa!
Steliana, bafta multa la punctie! sa ai ovocite multe si frumoase care sa se divida bine de tot!
Crinuta, tin pumnii maine! probabil ca o sa primesti schema de tratament! sa fie intr-un ceas bun!
Irina, bafta in continuare cu injectiile!
Liana, ! te-am vazut sa stii!am simtit ca de obicei, ca ai pumnii stransi!
Lavinia, bafta la cluj! daca faci laparo sper sa ai vesti bune dupa!

Eu sunt conformn programului: azi mi-au venit uratii, deci ziua 1, maine incep AC si fac FSH,LH si prolactina, ca sa am timp pana vineri sa iau rezultatele. Sper sa iasa bine, alt motiv de emotii.. Maine o sa vad daca venim cu avionul pe 18 sau nu! depinde si de programul de zbor si de cum facem rost de masina in Timi...

toate fetele, Crinuta, Ileana, Pussi, Mirabela,Mika,Auburn, Lavinia,ZoRi, Liana, Daciana, Steliana,Irina,Mormelvio, si restului fetelor!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Fetelor va multumesc din suflet pentru sustinere.
Am ceva emotii, maine la 12 ora Ungariei voi fi la clinica pt ET.
Sper sa fie bine.
Daciana sa dea DD sa vii maine cu un test pozitiv, Doamne ajuta.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sunt aci cu pumnii stransi!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

BUNA FETELOR,
stiu ca asteptati un raspuns pozitiv,dar se pare nu va fi pt. ca de dimineata mi-a venit ciclul si nici testul nu mi-a iesit,asa ca nu mai fac analiza de sange pt ca rezultatul e negativ.Nu stiu ce sa va spun dar cred ca banuiam sau cel putin asa simteam;a fost ultima fertilizare pe care am facut-o ,la mine aici se incheie acest capitol pt. ca nu se mai poate din punct de vedere financiar.
Sper din suflet ca voi sa reusiti si va pup dulce pt. ca sunteti niste scumpe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Daciana imi pare nespus de rau, , dar nu zi ca e ultima fertilizare, in primul rand ar trebui sa te linistesti, si apio sa vezi ce faci, nu sti de unde sare iepurele( cu urechile pline de bani)

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Daciana , iubita, imi pare tare rau! stiu prin ce treci, ptr ca exact acelasi lucru l-am patit si eu! eu te sfatuiesc totusi, sa faci testul de sange! e important sa ai valoarea reala si sa ramai fara dubii; au fost cazuri in care testul a iesit pozitiv , chiar cu simptome de ciclu, de aceea dr iti cere sa faci testul oricum.
Sper sa te linistesti si sa nu mai gandesti asa radical! nu stii niciodata de unde vin sansele! sa nu-ti pierzi speranta, ca eu cred ca Doamne-Doamne are pus un bebe mic deoparte, acolo Sus, si pentru tine, si la un moment dat,o sa-l primesti! sunt alaturi de tine!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput