dieta hipocalorica (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Helou
Nu mai zice nimeni nik? Eu tocmai am descalecat bicicleta, m-am dushat si ma cam scurg pe tastatura, dar incerc sa ma tin tare si imi promit inca o partida mai pe seara.
Acum astept piticul sa se trezeasca si merg cu el la mama sa-mi iau noul carut sport ca momentan suntem "intre carucioare", l-am dat pe cel vechi si mare, si nu putem sa mergem in parc.
Mi-am propus ca azi sa o tin mai mult pe fructe. Micul dejun insa l-am vrut mai consistent asa ca am bagat o pulpita mica de pui si niste branza. In restul zilei apa multa, tutun, cafea si miscare cat cuprinde.
N-am avut rabdare si am vrut sa vad masura dezastrului din weekend. Nu e asa grava situatia dar totusi parca imi sedea mai bine cu un kil jumate mai putin

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Andreea, sunt si eu pe aici!
eu sunt tare fericita ,ca dau jos in continuare.ieri nu am apucat sa-mi fac ora de stepper ,dar tot am dat ceva jos.
eu ma cantaresc in fiecare dimineata ,ca nu rezist.
am 68,5.
incet ,incet scap de eu de kg astea.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

si eu sunt, da-s cam demoralizata
ca ieri n-am mancat mai nimic, ca n-am fo pe-acasa, si am si plimbat carutu prin oras vreo 6 ore si.... azi aveam un chil mai mult :((
si azi dimi am mancat... si am mancat, din cauza de draci
gata, m-am oprit, mi-au trecut
acu incerc sa din craci pe stepper, ca mi s-a culcat odorul
ah, si nici apa calda n-am :( or fi intrat astia in revizie sau ce s-o fi intamplat ?
c & andrei-ardei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Inca nu au inceput cu revizia, la 30 iunie incep si evident prima zona revizuita e colentina O sa fie foarte distractiv.
Am hranit copilul si astept putina vointa sa ma urnesc pe unde am treaba... presimt ca mai dureaza asteptarea asta cateva ore

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata fetele!
Gabi ,ce faci?Sunteti bine?
Briza ,nu mai zici nimic?
Gabi j ,unde ai fugit?
Rici?
fetelor ,nu mai spuneti nimic?
Corap ,nu-i nimic ,ne mai impotmolim ,mai cadem ,ne mai ridicam.
important e sa nu abandonam.
Andreea,banuiesc ca te-ai urnit pana la urma.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Buna, fetelor...
Sunt si eu in zona, un pic obosita, vreo 4 zile n-am fost in zona netului, am fost plecata, la servici e full in aceasta perioada...
Am calcat stramb in w.e. dar am noroc ca nu se vede la cantar:) Adevarul e ca am si umblat foarte mult pe jos:)
Spor la slabit in continuare!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Gabi ,daca doar in wk nu se pune.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

:( am fost azi la dentist si nu mi s-a prins anestezia
in schimb a venit apa calda, asa ca m-apuc sa spal biberoane
si dup-aia , de fapt [stepper].
ma bucur ca pan-acu am rezistat la dulciuri.
FETELOR, slabire placuta in continuare!
c & andrei-ardei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Hello. Azi am reusit sa ajung si eu acasa la o ora mai de doamne ajuta. Am halit ceva si acum bantui un pic pe aici ca apoi tre sa plec la dans. Azi e ultima zi de dans, ca sambata are profu nunta si apoi o tuleste prin italia o vreme, dar a promis ca vine inainte de nunta mea sa ne invete si nitica populara. Asa sunt de fericita ca e perioada capsunilor, ca seara numai asta am mancat. Desi cantarul arata tot 69, azi dimineata ma uitam ca imi mai trebuie o gaura la curea. Acum arat cat de cat omeneste in rochie, sper ca pana in sept cand plecam in grecia sa mai zboare cateva kg, ca sa arat omeneste si in costum de baie.
V-am pupat dragelor.


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Briza,mai ai destul timp pana in septembrie sa mai slabesti.
eu mai am doar 2 luni ,tre' sa trag tare.
Corap ,cum naiba nu a prins anestezia? si ce ai facut?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput