dieta hipocalorica (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Azi e zi de cantar???....
Vad ca sunt prima, desi nu am motive de lauda. Astazi de dimineta aveam 64kg... , cu cateva zile in urma aveam 63,5 si am fost cuminte, cuminte. Nu stiu ce sa ma fac... ma demoralizeaza cumplit cantarul asta. Cred ca nu ma mai cantaresc o luna de acum inainte.

Va pup, va doresc o zi buna impreuna cu sarbatoritii vostri mici... sa va traiasca, sa creasca mari, frumosi si sanatosi.


Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu nu stiu cand e ziua de catar... Adik azi, dar azi ca e joi, ca e prima zi din luna sau cum? Oricum am 87.5
Gabi, am vazut ca m-ai trecut in lista. Te rog cand mai ai timp sa modifici targetul care pentru inceput este doar 80 Am zis c-o iau incet sa nu ametesc. Cand o sa ating acest prag o sa cobor stafeta iar.

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cornelia,tine-te tare ,ca nu-i usor sa slabesti.
si eu ma cantaresc in fiecare zi(chiar si de mai multe ori) si nu prea imi face bine.oricum ,o sa reusim!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:


fetelor, incercati sa rezistati tentatiei de a va cantari de mai multe ori pe zi. ideal e cantaritul la o saptamana, dar cine poate...
eu ma cantaresc in fiecare zi, dar numai dimineata, pe stomaciu gol ;)
cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Andreea ,ne cantarim de 2 ori pe luna. pe 1 si pe 15.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

aha, de doua ori pe luna ... si mai bine. am bagat la kap.
c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Fetelor, am trecut toate datele de pana acum, daca am mai uitat ceva, sa-mi spuneti plz...
Pana marti nu voi fi in zona netului, va doresc w.e. placut si spor la slabit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
eru am calcat ,ieri ,rau de tot pe bec. am mancat ca o vaca.
mi-a parut rau dupa ,dar deja faptul era consumat.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

daniela, nu-i nimic, se mai intampla.
las' ca bagi azi niste stepper in plus.
ca tot l-ai reparat
c 88 - 23 TO GO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

da,da ,da!
astazi trag tare la stepper.poate il rup din nou.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput